Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moskal, podbij sobie doladowanie na 1,5 bara

z raz sie scigniecie :kox:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moskal, podbij sobie doladowanie na 1,5 bara

z raz sie scigniecie :kox:

juz jedna wydmuszka jest szykowana na niedziele zeby tylko jeden przejazd zrobic. wystarczy jak jedna eSa eksploduje

Opublikowano

Moskal żyjesz ? :)

zyje , ale ustawmy sie najszybciej na wtorek , ok ????

Eee no dobra, skoro tak Ci pasuje ;)

Tylko nie wiem czy po weekendzie paliwo będę miał :kox:

co to za ustawki kombinujecie??

colo chce zobaczyc jak go esa wciąga , bo nie wierzy

A jak trzeba sprawdzić :decayed:

Jadę właśnie czyścić przepływkę...może auto odżyje :kox:

Opublikowano
  • Autor

moskal, podbij sobie doladowanie na 1,5 bara

nie podbije , mbc w szafie leży ,wciągne go na 0.6 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

juz jedna wydmuszka jest szykowana na niedziele zeby tylko jeden przejazd zrobic. wystarczy jak jedna eSa eksploduje

któż taki ????

Opublikowano

pewnie Nik :decayed:

Opublikowano

moskal masz jeszcze N75 z parówy jak jest to biere :decayed:

Opublikowano
  • Autor

moskal masz jeszcze N75 z parówy jak jest to biere :decayed:

mam , szczegóły na PW

BTW , wczoraj odebrałem padaczke , sprzegiełko pięknie chodzi , koszt naprawy 50pln , u kumpla , bez wymyslania dodatkowych awarii , itp :decayed:

Opublikowano

60 stron a auto u wlasciciela moze z 4 dni :polew::wink4:

Opublikowano
  • Autor

60 stron a auto u wlasciciela moze z 4 dni :polew::wink4:

eee , no co ty gadasz , dokładnie 8 dni :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

zaraz ide sprawqdzić moja pompe ABS-u , w razie jakby pasowała to daj na PW ile cenisz za nią dziku :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Wyjezdzam zaraz na Grodzisk siać strach przy cmentarzu :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Wyjezdzam zaraz na Grodzisk siać strach przy cmentarzu :kox: :kox: :kox: :kox:

do odcinki... :evil::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wyjezdzam zaraz na Grodzisk siać strach przy cmentarzu :kox: :kox: :kox: :kox:

do odcinki... :evil::naughty:

:no: wystarczy gwizd sprężarek :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dawaj jej u pupe :decayed: niech sucz cierpi :kox: od tego jest

Opublikowano

Moskal zrób jakąś sesję i jakiś film daj :)

Opublikowano

Dej mu... :decayed:

Opublikowano

Wyjezdzam zaraz na Grodzisk siać strach przy cmentarzu :kox: :kox: :kox: :kox:

do odcinki... :evil::naughty:

:no: wystarczy gwizd sprężarek :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

mięczak :tongue4:

Opublikowano

Dej mu... :decayed:

:decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

Moskal zrób jakąś sesję i jakiś film daj :)

to nie widziałeś jak 2.7 jeździ ??? wbij se w jutuba :decayed:

czy moze chcesz zobaczyc te babki jak skaczą w krzaki przy cmentarzu ????

sesja bedzie jak w tygodniu ogarne środek na polifta , navi+ , Recarosy , teraz nie ma czego fotografować , no chyba ze turbotimer mam ci pstryknąć i kiere w perforze :kox::decayed::wink4:

Opublikowano

r mam ci pstryknąć i kiere w perforze :kox::decayed: :wink4

Rób zdjęcia cycu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

czy moze chcesz zobaczyc te babki jak skaczą w krzaki przy cmentarzu ????

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czy moze chcesz zobaczyc te babki jak skaczą w krzaki przy cmentarzu ????

Ty tak nie świruj jarzębiny pod tym cmentarzem, bo Ci jakaś jeszcze różańcem Nogaro zdefasonuje :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.