Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te wskazniki wygladaja niestety kupowato :thumbdown: powinienes przywrocic ori kratki moim zdaniem :wink4:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

caly srodek szczerze mowiac wyglada kupowato, jest strasznie źle spasowane wszystko :shocked: na zdjeciach widac mega szpary, co musi byc na zywo? :thumbdown:

Opublikowano

bo moskal uwielbia mega szpary :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

caly srodek szczerze mowiac wyglada kupowato, jest strasznie źle spasowane wszystko :shocked: na zdjeciach widac mega szpary, co musi byc na zywo? :thumbdown:

na żywo nie widać :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 18:04_________________________________________________ja to na sztuke wszystko składałem , kazdy element jest z innej parafii , bedzie po robocie to sie ładnie złoży , nie martw sie :wink4:

Opublikowano

caly srodek szczerze mowiac wyglada kupowato, jest strasznie źle spasowane wszystko :shocked: na zdjeciach widac mega szpary, co musi byc na zywo? :thumbdown:

na żywo nie widać :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 18:04_________________________________________________ja to na sztuke wszystko składałem , kazdy element jest z innej parafii , bedzie po robocie to sie ładnie złoży , nie martw sie :wink4:

Moskal tak jak na tym foto dałeś bedzie ok :good:

Opublikowano

moskal

Ok, wierze w Ciebie :) daj z siebie wszystko :naughty: W s4 nie powinno byc miejsca na niedociagniecia :gwizdanie:

Opublikowano

resztę pomaluj

ale to wszystko (obud przycisków , pasek , navi , climatr) jest w jednym kolorze - czarnym , nic nie trzeba malować :wink4:

czerwony - flok

żółty - zostaje jak jest

niebieski - carbon

tunkonsflokxxx.jpg

gajgerki Ty tak zamontowałeś? :decayed:

nie , poprzednik :wink4:

plan na gajgery jest taki , ze zadna kratka nie zostanie , dojdzie jeszcze jeden wskaźnik i bedą na jednym panelu z 3 dziurami :good:

będzie piknie :>

wysyłasz to do Rediżinalda, czy śmigamy w lubelskie? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

moskal

Ok, wierze w Ciebie :) daj z siebie wszystko :naughty: W s4 nie powinno byc miejsca na niedociagniecia :gwizdanie:

nie bój żaby :wink4:

wysyłasz to do Rediżinalda, czy śmigamy w lubelskie? :naughty:

wysyłam kurierem , a odebrać pojedziemy osobiście , weźmiemy Łajze i bedzie git :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wporząsiu :good:

Opublikowano
  • Autor

Spy foto , błotniki wyciete , farba schnie , przekładam bebechy z ori esowych lamp do bixów

imgp0070m.jpg

imgp0071.jpg

Opublikowano

Moskal albo mi sie wydaje albo tablice masz krzywo przykrecona....:decayed:

jak dla mnie jest zaje....ie

Opublikowano

viagra jest dobra :good:

Opublikowano
:slina: miazga :decayed:
Opublikowano

Spy foto , błotniki wyciete , farba schnie , przekładam bebechy z ori esowych lamp do bixów

imgp0070m.jpg

imgp0071.jpg

BABY FACE :slina::blink::shocked::slina:

Opublikowano

elegancko :kox:

Opublikowano
  • Autor

dziekuje dziekuje :notworthy: ,

jak załoze i cykne fote z daleka to bedzie kox , nic sie nie bedzie odbijać itp :good:

Opublikowano

Spy foto , błotniki wyciete , farba schnie , przekładam bebechy z ori esowych lamp do bixów

imgp0070m.jpg

imgp0071.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Ja pier.... ale KOSA :blink: :blink: :blink:

Opublikowano

no całkiem całkiem :good:

Opublikowano

Spy foto , błotniki wyciete , farba schnie , przekładam bebechy z ori esowych lamp do bixów

imgp0070m.jpg

imgp0071.jpg

fcipkę :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

To teraz szukaj duzego lusterka :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.