Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

glebah.jpg

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

glebah.jpg

male kolo

Opublikowano

zrzuciłeś cały??

wiesz co masz mi oddać :)

Opublikowano
  • Autor

zrzuciłeś cały??

wiesz co masz mi oddać :)

nie wiem czy ci dam :gwizdanie:

jeszcze został mi lewy tył , stanąłem na lewym przodzie bo ukręciłem jedna śrube :bag:

male kolo

słuchaj , Wy na tym wypiździewie mozecie latać na osiemnastkach bo i tak wiecej niz 40km/h nikt nie osiaga.

Opublikowano

nie masz wyjscia :naughty:

Opublikowano

słuchaj , Wy na tym wypiździewie mozecie latać na osiemnastkach bo i tak wiecej niz 40km/h nikt nie osiaga.

kokokoko chicken! :polew:

Opublikowano

17 czy 18 jeden pies ;-) zakładaj większe ;-)

Opublikowano
  • Autor

17 czy 18 jeden pies ;-) zakładaj większe ;-)

czekam na wiosne i przypływ hajsu :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

glebah.jpg

Jakbym mojego widział :naughty:

Opublikowano

glebah.jpg

Koza :thumbdown:

:bag:

Opublikowano

zajedź po robocie :dance2:

Opublikowano
  • Autor

zajedź po robocie :dance2:

jutro bede jechał swoim to zajade , dzisiaj auto zostało na lewarku bo jedna taka śrube ukręciłem :wstydliwy:

Opublikowano

dawaj jeszcze na dół bo wiosna za pasem :naughty: tak na marginesie sprawdzałeś kolor odbojów na gwincie z tyłu bo pytałem się już miesiąc temu i chyba zapomniałeś tak jak i ja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dawaj jeszcze na dół bo wiosna za pasem :naughty: tak na marginesie sprawdzałeś kolor odbojów na gwincie z tyłu bo pytałem się już miesiąc temu i chyba zapomniałeś tak jak i ja :decayed:

jutro sprawdze

Opublikowano

Gwinta masz w końcu dawaj jeszcze niżej :P

A poważnie to pojeździ tak przyzwyczai sie i niżej posadzi wiem z autopsji :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A poważnie to pojeździ tak przyzwyczai sie i niżej posadzi wiem z autopsji :decayed:

wiem o tym :wink4:

Opublikowano

Kurde, jednak co Avusy, to Avusy, na żadnych innych felach eSa nie wygląda tak dobrze :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kurde, jednak co Avusy, to Avusy, na żadnych innych felach eSa nie wygląda tak dobrze :kox: :kox: :kox:

jutro koncze przekładke gwintu , w weekend robie środek , mam nadzieje ze bedzie git pogoda i auto bedzie sie nadawac do obejrzenia,

Opublikowano

Kurde, jednak co Avusy, to Avusy, na żadnych innych felach eSa nie wygląda tak dobrze :kox: :kox: :kox:

jutro koncze przekładke gwintu , w weekend robie środek , mam nadzieje ze bedzie git pogoda i auto bedzie sie nadawac do obejrzenia,

W weekend ma być (przynajmniej u nas w LDZ) 8-13 stopni na plusie i słoneczko, więc warunki do rezanka wyśmienite :D

A obejrzę, obejrzę, nie omieszkam, a jakże, już za dwa i pół tygodnia :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kurde, jednak co Avusy, to Avusy, na żadnych innych felach eSa nie wygląda tak dobrze :kox: :kox: :kox:

jutro koncze przekładke gwintu , w weekend robie środek , mam nadzieje ze bedzie git pogoda i auto bedzie sie nadawac do obejrzenia,

to można wpadać i oglądać? :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.