Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja, a ja,

a ja mogę ? :decayed:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:gwizdanie: :evil:

Opublikowano
  • Autor

bilans wyjazdu po auto :

plusy:

- auto odebrane , lakier dramat ale juz nie mam siły jezdzić 400km na poprawki :thumbdown:

- półka Adamoo odstawiona do Raggamańca :good:

- kiera Specnaza odstawiona do Raggamańca :good:

- łóżko dla Kolkova odebrane od Raggamańca :good:

- wizyta u Raggamańca :good:

- kebab pod psem opierdolony

minusy:

- wyjebane turbo w esce

- 6 litrów oleju poszło w wydech

Opublikowano
minusy:

- wyjebane turbo w esce

- 6 litrów oleju poszło w wydech

kicha :thumbdown:

Opublikowano

nieszczęśliwe to Twoje padaki

Opublikowano

Jest teraz pretekst na K04 :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

współczuje ci tego lakieru..... pewnie żałujesz że w ogóle dałeś auto do malowania ... :wallbash:

Opublikowano

minusy:

- wyjebane turbo w esce

- 6 litrów oleju poszło w wydech

Ekodrajwink :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 19:04_________________________________________________

współczuje ci tego lakieru..... pewnie żałujesz że w ogóle dałeś auto do malowania ... :wallbash:

Jakbyś to znał :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Moskal trzeba było pisać, że chcesz auto malować.

Jakby co wal na PW, coś wymyślimy.

Opublikowano
  • Autor

współczuje ci tego lakieru..... pewnie żałujesz że w ogóle dałeś auto do malowania ... :wallbash:

dokładnie , mogłem zostawić z tymi 5-cioma plamami schodzącego bezbarwnego i byłby spokój :decayed:

nieszczęśliwe to Twoje padaki

Ty ,no kórwa wiedziałem ze są dmuchawy na wykończeniu. ale zapierdalałem z Raggą , 2-ką ciągnąłem chwile za autem na 6000rpm wsadziłem 3 i nagle przy końcu pstrykło - spadek mocy i chmura zajebistego dymu :kox: :kox: :kox:

Jest teraz pretekst na K04 :kox: :kox: :kox: :kox:

plan jest na razie taki zeby wsadzić uzywki K03 a te rozjebane dać do rozwiercenia :wink4:

Opublikowano

gdzie chcesz robic turbawki ?

Opublikowano

nagle przy końcu pstrykło - spadek mocy i chmura zajebistego dymu :kox: :kox: :kox:

Też tak miałem - jest czad :kox:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 19:20_________________________________________________Moge ci dać nr do warsztatu koło Wrocka - maja dobrze zregenerowane turbawki w dobrych pieniadzach :wink4:

Opublikowano
  • Autor

gdzie chcesz robic turbawki ?

nie wiem , masz jakies propozycje ???

Opublikowano

jest sens wsadzac uzywki k03 zeby zaraz potem wkladac cos innego? przeciez to wyciaganie silnika :) chyba, ze masz za duzo hajsu :D

jak chcesz modyfikowac k03, to chociaz odloz kase na porzadne strojenie, a nie gotowca.

btw, turbiny przeciez podobno ex wlasciciel wymienial, to co sie stalo?

no i co z tym lakierem? znowu c**jnia? i auta nie miales miesiac? :shocked:

Opublikowano
  • Autor

jest sens wsadzac uzywki k03 zeby zaraz potem wkladac cos innego? przeciez to wyciaganie silnika :) chyba, ze masz za duzo hajsu :D

jak chcesz modyfikowac k03, to chociaz odloz kase na porzadne strojenie, a nie gotowca.

btw, turbiny przeciez podobno ex wlasciciel wymienial, to co sie stalo?

no i co z tym lakierem? znowu c**jnia? i auta nie miales miesiac? :shocked:

Ad1. chce włożyć coś zeby polatało do zimy

Ad2. ok

Ad3. no podobno regenerował ale chyba chójowo

Ad4. poprawił pewne rzeczy ale nastepne zj***ł i naprawde wole dać sobie spokój i olać temat , dac później gdzie indziej pomalować bo teraz to jest walka z wiatrakami , ja mu odstawiam on robi, ale robi c**jowo , to nie jest mieścina pod wawą tylko trzeba gnać drugie auto 400km :thumbdown:

Opublikowano

co mógł lakiernik zje7ać na twoim kolorze?? :wallbash: co dawałeś do malowania??

Opublikowano

gdzie chcesz robic turbawki ?

nie wiem , masz jakies propozycje ???

www.reampoland.pl o/Lublin

wysylałem tam nascie turbin, zadna nie wróciła na reklamacje

pan Marzec, pogadaj z gosciem od razu wrzuci Ci wieksze wirniki i czesc zimną od turbo do Transita i bedzie jak K04

Opublikowano
  • Autor

co mógł lakiernik zje7ać na twoim kolorze?? :wallbash: co dawałeś do malowania??

wszystko było malowane , nawet nie zdajesz sobire sprawy :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

zapodaj jakies ryciny :wink4:

Opublikowano

co mógł lakiernik zje7ać na twoim kolorze?? :wallbash: co dawałeś do malowania??

wszystko było malowane , nawet nie zdajesz sobire sprawy :thumbdown: :thumbdown:

gibałeś calaka po wieszku?? w ten sam kolor??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.