Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ta gwarancja , gdybys ja dostał to sobie mozesz dópe podetrzeć , jest pierdylion tematów do podważenia przy próbie wyciagnięcia kasy w ramach gwarancji , zaczynając od nieogarniętego mechanika , przez np. zatkane weże olejowe , nieodpowiedni olej , kończąc na niepoprawnym użytkowaniu.

dziekuje , dobranoc :hi:

hm, w takim wypadku wolalbym wstawic auto do takiego Adama, on ma z nimi dobre uklady i on mi daje gwarancje na to co zrobi w aucie :wink4:

tu masz racje :good:

.....ale tylko tu :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nawiązałem do gwarancji bo pacjent mówił, że " turbina po regeneracji to jakby Pan miał zupełnie nowe turbo prosto z kartonu".

To jak nowe to do k**wy nędzy gwara powinna jakaś być :evil:

Opublikowano
  • Autor

Nawiązałem do gwarancji bo pacjent mówił, że " turbina po regeneracji to jakby Pan miał zupełnie nowe turbo prosto z kartonu".

na przykładzie auta z tego topicu widzisz ze regenerowane nie znaczy nowe :wink4:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 07:43_________________________________________________Przyszło podszybie...

Opublikowano

Przecież każda firma która regeneruje turbo daje gwarancje. Rok albo dwa lata :) na piśmie :)

Opublikowano

Przecież każda firma która regeneruje turbo daje gwarancje. Rok albo dwa lata :) na piśmie :)

tak masz rok gwarancji na ich warunkach coś się sir...li a oni powiedzą np że to był błąd przy montażu albo jakaś inna twoja wina...

Opublikowano
  • Autor

Przecież każda firma która regeneruje turbo daje gwarancje. Rok albo dwa lata :) na piśmie :)

oczywiście ale taka gwarancje mozna bez problemu podważyć w razie wysrania turbo

Opublikowano

Moskal miałem gwarancje i pękł mi łańcuch pompy oleju i się turbo zatarło i oddali mi nowe! Jak to wytłumaczysz?

Opublikowano
  • Autor

Moskal miałem gwarancje i pękł mi łańcuch pompy oleju i się turbo zatarło i oddali mi nowe! Jak to wytłumaczysz?

nie wiem jak jest skonstruowany silnik o którym piszesz wiec nie potrafie ci odpowiedzieć

Opublikowano

Z gwarancja na turbo jest przeważnie jeden warunek, montaż u nich albo we wskazanym przez nich warsztacie, ja od siebie moge polecić firme turbo-pama, pierwsza hybryda u nich brana wysrała mi sie w przeciagu 2tyg, wymienili bez żadnego "ale" z tym że brałem ja przez roba555 więc to też mogło wpłynać na taka szybką plusową reakcje :wink4: teraz jak cos będzie sie działo biore u siebie z "podwórka" ream - poland :good:

Opublikowano
  • Autor

z tym że brałem ja przez roba555

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

z tym że brałem ja przez roba555

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to mogło zadecydowac o całej operacji reklamacji :naughty: no ale grunt że sie udało :decayed: A Ty moskal gdzie oddajesz/oddałes turbo bo niechce mi sie szukac w postach :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

z tym że brałem ja przez roba555

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to mogło zadecydowac o całej operacji reklamacji :naughty: no ale grunt że sie udało :decayed: A Ty moskal gdzie oddajesz/oddałes turbo bo niechce mi sie szukac w postach :tongue4:

jeszcze nie dałem , kupiłem drugą używke od Sida

Opublikowano

a nie mial K04 ??? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a nie mial K04 ??? :decayed:

pewnie miał[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 11:28_________________________________________________zeby złapać takie w 18" :kwasny:

http://allegro.pl/rays-volk-te37-5x100-felgi-kute-jdm-sti-celica-i1714124014.html

volkr.jpg

Opublikowano

Zagadaj do Gaseba niech Ci ściągnie. Nawet jak będzie inny rozstaw to przecie jakiś dystans zajebiesz i będzie cycek :kox:

Opublikowano

a nie mial K04 ??? :decayed:

pewnie miał[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 11:28_________________________________________________zeby złapać takie w 18" :kwasny:

http://allegro.pl/rays-volk-te37-5x100-felgi-kute-jdm-sti-celica-i1714124014.html

volkr.jpg

dobre koło, tu traci trochę przez rozmiar i profil opony :kwasny:

Opublikowano

Moskal niech ktoś Ci zrobi VT tej feli na eSie :kox:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 11:36_________________________________________________ :naughty: :naughty: :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=215457.0

Opublikowano
:wallbash::)
Opublikowano
  • Autor

kiedys mi sie podobały ale teraz troche oklepane :wink4:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 16:43_________________________________________________Auto odebrane , troche kopci ale oprócz tego wszystko ok , jutro po nia jade :decayed:

Opublikowano

No to git, teraz czas na koło ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.