Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odpalam pokój :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:06_________________________________________________

ja zaraz bede

Ok :good:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:06_________________________________________________Ok gramy jak coś to się dołączajcie jest nas 4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odpadam, tak dałem czadu na siłowni że kubka nie moge podnieść z herbatą - przynajmniej nie bez problemów:confused4:

Następnym razem...

A póki co B-spec jeździ :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dopisuję się do listy psnid: dominnbr. Postaram się następnym razem wpaść :)

Dopisałem Cię na psn, jak coś to możesz teraz dołączyc do pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałem już spadać, sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dużo godzin treningu przede mną ;) Troszkę w dupkę dostałem od was :hi: czekam na następną rozgrywkę :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dużo godzin treningu przede mną ;) Troszkę w dupkę dostałem od was :hi: czekam na następną rozgrywkę :notworthy:

Dzięki za giercowanie :kox:

Musimy zebrać dużo graczy w jednym terminie a wtedy dopiero będzie zacna gra :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:27_________________________________________________

ale wam zazdroszczę EOT

Zbieraj zbieraj na ps3 z GT5 i śmigamy Bartek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy mój ulubiony z GT4 samochód jest też w GT5? ASL ARTA Garaiya (JGTC) 2003

Trzeba zaraz sprawdzić :decayed:

Takie pytania możemy zadawać w tematyce GT5 :wink4:

http://gt5.pl/gt5-lista-samochodow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO tak jak prosiłeś dopisuję się, login PSN jedrekx ;) dołączę do gry po sesji czyli za 2 egzaminy jeśli obędzie się bez poprawek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO tak jak prosiłeś dopisuję się, login PSN jedrekx ;) dołączę do gry po sesji czyli za 2 egzaminy jeśli obędzie się bez poprawek :decayed:

Ok to powodzonka i szybkiego dołączenia do śmigania z nami :naughty:

Mamy już 14 graczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna gra.. dzieki panowie.... napewno bedzie fajnie jak bedzie nas wiecej... no i koniecznie mikrofon.... bo slao was slychac i a pisanie to sami wiecie...

lepiej sie gra jak sa wlaczone zniszczenia na maxa... bo wtedy kazdy musi juchac uwazniej bo taka odbijanka od band to troche dziecinna gra...

bede w sobote wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna gra.. dzieki panowie.... napewno bedzie fajnie jak bedzie nas wiecej... no i koniecznie mikrofon.... bo slao was slychac i a pisanie to sami wiecie...

lepiej sie gra jak sa wlaczone zniszczenia na maxa... bo wtedy kazdy musi juchac uwazniej bo taka odbijanka od band to troche dziecinna gra...

bede w sobote wieczorem

Co do zniszczeń to wg mnie dobra opcja ale na początek możemy ustawiać na lekkie uszkodzenia bo większość osób jeszcze nie ma obcykanego toru i fizyki gry także uderzą raz w bandę i po jeździe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale jak są lekkie to nikt się generalnie nimi nie przejmuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale jak są lekkie to nikt się generalnie nimi nie przejmuje ;-)

Ok to jak większość będziesz chciała "duże uszkodzenia" to takie ustawimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny dzisiaj na partyjkę? Wg mnie można grać na zniszczenia, fakt, jedno uderzenie i się jechać nie da, ale... Czy gdyby ktoś z nas przypieprzył A4 w bandę z prędkością 100km/h to też by się ciężko jechało ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...