Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że brak propozycji od WAS , proponuje termin spota na 27(sobota), lub 28(niedziela) października. z Basenem ustalimy godzinę bo po ostatnim ściganku , chyba wszyscy są za tym aby polatać po torze. Tym razem zrobimy grandprix żeby trochę dłużej pośmigać. :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli przy M1?

Właśnie się tak zastanawiam czy przy M1 , bo ostatnim razem to ochroniarz latał za nami i zakazał robienia fotek bo miał taki rozkaz od szefa no i byłby dym, gdyby nie to ,że reprezentujemy klub Audi no i jakoś zachować się trzeba. Co nieulega wątpliwości ,że szef baran i zazdrośnik!! 2 sprawa że od M1 do gokartów jest rzut beretem,a z Bułgarskiej jakbyśmy mieli lecieć przez cały Poznań to lipa, chyba że obwodnicą. Nad miejscem trzeba się zastanowić zeby znowu jaj nie było. :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można sie też spotkać pod samym Kinepolis.

Ja postaram się być, tylko zobacze jak to wyjdzie, bo teraz głównie we Wrocku siedze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za giantem bo to obok kinepoles i bezplatnie ;)

Czy ktoś proponował już godzinę? Jak nie to ja chciałbym narzucić godziny ranne.

Póżniej mam imieniny żonki i nie wypada nie być. Ostanio byłem o godzinie 10 i bylo super bo i rezerwacja byla bezproblemowa (wymagana w przypadku grand prix) i taniej bo to był czas jeszcze poza szczytem.

Czekam na Waszą reakcje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek mam kilka w zasadzie nie za dużo bo Nas z M1 gonili. Może po nastepnym spocie wrzucę razem. Tak przy okazji kolego Fan_Audi zapraszamy na nasze spoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulti godziny poranne to odpadają- jak dla mnie optymalna jest godz 15.00. Pozatym niewidzę sensu robić spota jak przyjedzie 4 autka, i cała impreza będzie trwała 2h. Mam 100 km do przejechania, a ktos mieszka w Poznaniu i nie moze dotrzeć no to sorki ale się nie piszę. Basen odpadł ma szkołę a tam trzeba podjechac i załatwić wszystko bo znowu nas wyrolują. Trzeba się zebrać porządnie wiekszą grupą osób, tak żeby podjechać gdzieś usiąść i pogadać- a nie po imprezie to wszyscy nawrót i w chatę. Ja jak się deklaruję na spota to poświęcam temu całe popołudnie i zostaję do końca i nie planuje w tym dniu niczego innego. to tytlko moje spostrzeżenie jak ja to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...