Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

ja odpadam -będe jakieś 700 km od poznania więc nie zdąże przyjechać :confused4: - kasa sie skończyła, trzeba do roboty :no:

w tą niedziele by mi jeszcze pasiło po 15.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

nie bardzo mi pasuje- zawsze jak organizujecie cos to mnie nie ma bo albo w pracy albo jak wrócę do polski to jakieś wesele sie trafi lub inna impreza itp. no właśnie teraz znów wyjeżdżam 21.10 ale jak wrócę 6 grudnia to możemy coś zaplanować i postaram się pojawić. w końcu nasza rodzina :audi: tez jest ważna. [br]Dopisany: 18 Październik 2007, 12:20 _________________________________________________BTW chłopaki będę na pewno w sobotę w ostrowie w klubie protector więc możemy zrobić tam jakiegoś mini spota :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy nie będę jechał w tym terminie do Tbg, także jakbym miał być to się dostosuję do godz. Chłopaki trzeba zadzwonić lub podjechać i zamówić tor bo później będzie lipka wielka z grand prix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zagladam i czekam az sprawa sie wyklaruje :)

a ja czekam na zgłoszenia chętnych a takich wogóle nie widzę. Poznaniaki jeszcze nie zima , nie spać mnie tu. Wpisujcie się w poprzednim temacie spotu gokartowego, ja zaraz datę zmodyfikuję co by było wszystko si kala fon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat edytowany!! szybka decyzja-czekam do środy. Wpisujcie godz. i ewentualne miejsce rozpoczęcia spota+ godz. ścigania się na torze. Giant obok Kinepolis chyba będzie gut- jak nie pasi to pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!! mieszkam w sremie wiec calkiem niedaleko chetnie bym sie kiedys spotkal z kolegami i kolezankami z klubu pod stadionem lecha,wiec jak byscie cos kiedys planowali dajcie znac prosze

pozdrawiam blind11111220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...