SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Arkadiush

a do tego te BLB to ponoć mina

mina nie mina ja mam już 2.7 lat i nic z nim się nie dzieję :wink4:

• Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Madas

• nike21

• Musashi

• variocustoms

Top użytkownicy w tym temacie

kropkę ukradłeś :tongue4::decayed:

kropkę ukradłeś :tongue4::decayed:

nie, to twoja jest dopisana :decayed:

to teraz nic, tylko sie zapisac do mpk-klub.pl

maja spoty codziennie, w roznych miejscach miasta, no i frekwencja zawsze dopisuje

A żeby zostać klubowiczem wystarczy wykupić miesięczny :polew::good:

drosdek, moim ciężko się zakopać :polew:, mogę pociągnąć do 3,5 tony bez problemu, ostatnio wyrywałem z zaspy Mercedesa okulara kombi to nawet nie poczułem, że mam coś na haku :polew:

dzisiaj śmigałem S500 mojej matki, porażka, nie dziwię się, że ludzie śmigają 30 km/h, z tym gównianym ESP nawet ciężko ruszyć tym autem, nie ma jak to mój Ford bez kontroli trakcji, ciekawe jak bym sobie poradził na przyspieszenie np. z jakimś 3.0 TDI w Q :mysli:

prowokator :)

może w czwartek na stylach ;)

nie dość, że mam ośkę, ESP, nie narzekam, to na trasie mało kto mnie wyprzedza :cool1:

mnie też, a mam 100 kuni :polew:

FWD trochę lepiej wypada w porównaniu do 300 KM RWD, ruszanie ośką w tych warunkach a 4x4 to inna bajka na szkodę FWD

środa i czwartek Poznań-Kalisz-Ostrów-Poznań i to z przyczepką więc czasu nie ma na nic

Pepin Ty pewnie jak wdepniesz to trochę miota po drodze czy równo idzie jak po szynach ?

masz z kim dzieci zostawić ... to może na imprezkę 31go byście wpadli ?

wtedy będziesz mógł pierwszego ... jak Łazuka .. po szynach wracać ;)

niestety dzieci nie ma z kim zostawić, moja matka we włoszech a teściowie lecą na imprezę - dzieki za zaproszenie

mam za szeroki rozstaw na nasze tory :polew: