Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:siema: ziomy :naughty:

Fajną macie "wystawę samochodów" w Poznaniu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

PABLO byłeś ? zastanawiam się czy iść w niedzielę na targi, jak hostessy są OK to może warto iść zawiesić oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberson z rana :hi:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 07:25_________________________________________________

ten z prawej to kto ?

chyba ze Śremu .. Cichy, Ciszek czy jakoś tak .. to był mój pierwszy spot :D

było nas 4 czy 5 w KC ...

tu chyba jest album http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7854ab92cfb1d61e.html

tak to byl Ciszek ale nie ze Sremu tylko z Dolska :decayed:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 07:26_________________________________________________Karol pamietam o twojej naklejce, jak go spotkam to napisze na pw :good:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 07:30_________________________________________________Bartek widze ze tym razem to ty zostales szczesliwym pechowcem :polew:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 07:32_________________________________________________chyba bedziesz musial na zakupy do Adasia sie wybrac,ponoc na karte klubowa jest rabat :polew:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 07:35_________________________________________________

PABLO byłeś ? zastanawiam się czy iść w niedzielę na targi, jak hostessy są OK to może warto iść zawiesić oko

ja bym poszedl , chetnie tez bym gdzies zawiesil oko :naughty:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 07:38_________________________________________________ok, spidalam do pracy. milego dzionka, narson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jada na zlot ogólnopolski do bukowiny w następny weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecę zaraz na trening :naughty:

Tylko się nie przetrenuj :decayed: Co tym razem? Pingiel czy siatka?

kurna pogoda do d*py, korki też nie małe, ale kupiłem nowy filtr powietrza do smoka i od razu lepiej mu się oddycha :polew:

:polew: Nie ma to jak poprawić sobie nastrój nowym gratem do auta :decayed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 15:53_________________________________________________Yeeeeaaah, Happy 5k :a4fan::drunk:

Graty graty Bartas, szkoda że nie dane nam było się spiknąć faktycznie nie gadaliśmy o jakiej porze miał być mini spot ale niestety do południa to w robocie więc do następnego razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek widze ze tym razem to ty zostales szczesliwym pechowcem :polew:

Zrobiłem to z premedytacją :decayed:

Wy w niedzielę gdzieś jedziecie tak ? Czy jest spot ?

Oj spot to pewnie dopiero za jakieś 3 tygodnie...

graty Bartas, szkoda że nie dane nam było się spiknąć faktycznie nie gadaliśmy o jakiej porze miał być mini spot ale niestety do południa to w robocie więc do następnego razu

Spoko, do następnego ;)[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 14:02_________________________________________________Tak nas przydzielono - zmieniamy coś?

budynek1b.jpg

budynekab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nas przydzielono - zmieniamy coś?

budynek1b.jpg

budynekab.jpg

a co to jest budynek 1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera wie, wcześniej byliśmy w budynku A, a teraz nas dają na jakieś zadupia :chytry:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 15:54_________________________________________________piszemy do Jarko :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera wie, wcześniej byliśmy w budynku A, a teraz nas dają na jakieś zadupia :chytry:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 15:54_________________________________________________piszemy do Jarko :chytry:

ja to na zdjęciach nie widzę drugiego budynku i stąd moje pytanie :D

a w którym jest sauna ?

no i najważniejsze jest ... 80cm http://www.bialkatatrzanska.pl/index.php/pl/kamery.html

a w ogóle gdzie ta lista jest .. w jakim wątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem czy może przenieść wielkopolskę do budynku A, nie spytałem Was i się pośpieszyłem.. hm ? :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Bartas... już teraz kupujesz?

Oczywiścnie nie tego co na zdjęciu :)

A dlaczemu? Znasz tą furę?

tej akurat nie znam :)

ale z tego co piszesz to dziwna sprawa z tym autem... dla mnie tez sie wydaje zbyt biedna jak na RS4, czyzby tylko swap silnika byl?

[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 18:05_________________________________________________

no nieźle, jesteśmy na szczycie?

Pany co z tymi rolkami, doradzi ktoś gdzie kupić nie za drogie ale nie byle jakie, ja mam Rocessy ale córce nie są takie potrzebne

Bartek zobacz na Alejach Solidarności.... tam jest chyba przywoity sklep z rolkami i ceny mieli chyba tez przyzwoite...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Bartas... już teraz kupujesz?

Oczywiścnie nie tego co na zdjęciu :)

A dlaczemu? Znasz tą furę?

tej akurat nie znam :)

ale z tego co piszesz to dziwna sprawa z tym autem... dla mnie tez sie wydaje zbyt biedna jak na RS4, czyzby tylko swap silnika byl?

Tak, to akurat potwierdzone - auto serwisowane od początku do końca. Pod tym kątem jest igła. Pochodzi z polskiego salonu, pewnie dlatego tak uboga (chociaż np. reflektory skrętnę ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Bartas... już teraz kupujesz?

Oczywiścnie nie tego co na zdjęciu :)

A dlaczemu? Znasz tą furę?

tej akurat nie znam :)

ale z tego co piszesz to dziwna sprawa z tym autem... dla mnie tez sie wydaje zbyt biedna jak na RS4, czyzby tylko swap silnika byl?

Tak, to akurat potwierdzone - auto serwisowane od początku do końca. Pod tym kątem jest igła. Pochodzi z polskiego salonu, pewnie dlatego tak uboga (chociaż np. reflektory skrętnę ma).

RNS-e z i wszystkim potrzebnym do przeróbki to jakieś 2500zł to może niech ci opuści.

lepiej kupić igłe z takim wyposażeniem niż full opcje po wielkim dzwonie, lub strasznie zaniedbaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna wystawa!!

brakowało mi tego że ostatnie lata automobilklub wlkp. nie wystawił swoich maszyn na targach, w zeszłym roku było tyle aut na targach ile w tym roku wystawił a AMK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...