Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak ja kocham moją rodzinę pod względem zmiany planów niedzielnych.... :wallbash::facepalm::doh:

jak się zjawię, to kolo 16:30-17... jeżeli w ogóle dam rade..

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Pany ma ktoś na zbyciu jedną czarną ramkę klubową? Pilnie bym potrzebował

Opublikowano
Pany ma ktoś na zbyciu jedną czarną ramkę klubową? Pilnie bym potrzebował

Ja mam gdzieś to wezme dzisiaj na spot, to może ktoś Ci podrzuci do PWR:decayed:

BTW Vario Ty sie czasem nie wybierasz??

Bart-S możesz wziąć te dekielki?? Ja wezmę felgi o ile bagaja otworze, bo na mrozach ostatnio coś sie zacina:wink:

Opublikowano
  • Autor
Pany ma ktoś na zbyciu jedną czarną ramkę klubową? Pilnie bym potrzebował

Ja mam gdzieś to wezme dzisiaj na spot, to może ktoś Ci podrzuci do PWR:decayed:

BTW Vario Ty sie czasem nie wybierasz??

Bart-S możesz wziąć te dekielki?? Ja wezmę felgi o ile bagaja otworze, bo na mrozach ostatnio coś sie zacina:wink:

no jakbyś wziął byłbym wdzięczny :)

Opublikowano
jak wytrzewieje to:

1) Piechol

2) Bart-S

3) Pepin? :wink:

4) Baartas

5) Maxcudo

6) Winczako

tylko żeby aku Ci nie siadł Winczako:wink:

:naughty:

Opublikowano

Lele na spota nie jadę niestety ;/

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Opublikowano
  • Autor
jak wytrzewieje to:

1) Piechol

2) Bart-S

3) Pepin? :wink:

4) Baartas

5) Maxcudo

6) Winczako

tylko żeby aku Ci nie siadł Winczako:wink:

:naughty:

podładowałeś już go? :naughty: Ciebie to z daleka słychać :naughty:

Opublikowano

1) Piechol

2) Bart-S

3) Pepin? :wink:

4) Baartas

5) Maxcudo

6) Winczako

7) Madbar - Prośba do Gwerty'ego i Pepina, jak byście się pojawiali, to możecie mieć dla mnie fanty( kalendarz:slina: i mapki :slina::slina:), plissss?

Gwerty, jak Maxcudo przyjeżdża później, albo wcale to ja mogę Cię zgarnąć, daj tylko znać skąd i daj nr tel na priv. Mój właśnie do Ciebie idzie...

Opublikowano

doberek :hi:

Opublikowano
  • Autor
doberek :hi:

:hi:

Opublikowano

Dzięki za spota :hi:

Udało mi się pokazać :kox:

Opublikowano

Ja właśnie wjechałem do domu - niestety wyjechaliśmy później niż chciałem. Mam nadzieję, że spot się udał :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ja właśnie wjechałem do domu - niestety wyjechaliśmy później niż chciałem. Mam nadzieję, że spot się udał :wink:

To jutro jakbyś był w Pz to byłbym wdzięczny za odebranie jak nie sprawi Ci to problemu :):wink:

Opublikowano
:bry: spot był krótki, ale owocny (dla mnie przynajmniej :decayed:)
Opublikowano
Ja właśnie wjechałem do domu - niestety wyjechaliśmy później niż chciałem. Mam nadzieję, że spot się udał :wink:

To jutro jakbyś był w Pz to byłbym wdzięczny za odebranie jak nie sprawi Ci to problemu :):wink:

Jutro po pracy podskoczę do Vario - teraz tylko zgrać się z Lele (Lechu podrzuciłbyś ramki do VC?)

slo - mam MCE dla Ciebie :decayed:

MCEF.JPG

Opublikowano
  • Autor
Ja właśnie wjechałem do domu - niestety wyjechaliśmy później niż chciałem. Mam nadzieję, że spot się udał :wink:

To jutro jakbyś był w Pz to byłbym wdzięczny za odebranie jak nie sprawi Ci to problemu :):wink:

Jutro po pracy podskoczę do Vario - teraz tylko zgrać się z Lele (Lechu podrzuciłbyś ramki do VC?)

slo - mam MCE dla Ciebie :decayed:

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/MCE/MCEF.JPG

pisałem z Maxcudo to niby tam jest ramka ale pewny nie jestem:facepalm:

Opublikowano

dzięki Bartek, kiedy mam wpaść ?

Opublikowano
dzięki Bartek, kiedy mam wpaść ?

Może jutro jak wrócę od Vario?

Opublikowano

o której palnujes zbyc u vario?

Opublikowano

może być. jak by stara dwójka była czarna to pyknęlibyśmy w końcu te logi..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.