Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć,

Dzięki za spota. Gwerty, raz jeszcze serdeczne dzieki za kalendarz. I zaraz po kolei. Jak słusznie Adaśko zauważył, ruch tu, jak na Marszałkowskiej. Aż mie się telefon zagrzał otwierajac po kolei te 5 stron od spota w niedziele....., jak za dawnych czasów..... łezka w oku. Ale to dopiero było podłe, żeby nie wspomnieć, że się na kolejnego spota w poniedziałek umawiacie:facepalm:. Taki spocior przegapiony..... Człowiek sobie spokojnie pracuje cały dzień po Bożemu, nie zagląda na spota, bo w pracy jest, a ci tu spiskują...... A propos nawigacji, to juuupi, wszystko śmiga, więc chyba jest w tej chjwili 5:1. Pepin odwalił kawał dobrej roboty, tylko laser u mnie był zapierdzielony w trzy d..py.Normalnie było gołym okiem widać syf i zamglenia. Wczoraj została przeprowadzona operacja na otwartym RNS-ie i potem śmignęlo wszystko, aż mi dech zaparło w piersiach. Dziś rano przetestowane "Speed cameras" po drodze do pracy..... A jakby ktos był zainteresowany IPA do czyszczenia lasera, to wiem, gdzie można to zdobyć w wygodnych ilościach za psie pieniądze. Np ja wczoraj nabyłem 100 ml za 5,99 w atomizerze. He, he, he dojazd kosztował mnie więcej niż sam preparat. Potem wyjmaki, śrubokręciki patyczki do uszu i już. Całość trwała może 30 minut. Aha, RNS-E z 2006, więc niby już ten nieawaryjny, ale jak widać syf na takich też osiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Bart-s zostawiłeś odśnieżarkę :)

Zorientowałem się pod drzwiami domu :decayed: Wlecę po nią dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecie z detailingu ;)

co niektórzy mają zacięcie .. jak BArt-s ;)

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/408606_406184402796995_1960435202_n.jpg

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

zapomniałem włączyć trasy na rnse jak wracałem do Słupcy i nie przetestowałem tych fotoradarów :facepalm:

Dzięki za spota chłopaki !

Bartek, ile w ASO za to gówienko ?

Slo jak masz numery to sprawdzasz tu .. ceny w całej PL mneij wiecej takei same

sklep.gajos.com.pl

i odliczasz rabat 10-15%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Rzeczywiście się ruch zrobił , nawet bym się wczoraj wybrał na spota do Vario ale autko u mechanika było - coś mi autko znosiło , kierownica lekko w lewo , więc oddałem na ustawienie zbieżności - a tu się okazało że tuleje tylnej belki się posypały , już zamówione Lemforderki i w czwartek podrzucam na wymianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

I jak tam działają te powiadomienia o fotoradarach w RNS-E Madbar? coś Pani mówi? :wink:

Druga sprawa: Lele na spocie wspomniał, że troche wysoko mi świeci lewa lampa (mijania). Dzisiaj mi się o tym przypomniało i jak parkowałem to się pobawiłem regulacją pokrętłem i kazałem też kumplowi patrzeć i niby ruszają się obie, ale lewa zdecydowanie mniej... czy to normalne czy coś się spitoliło? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dziś nic dobrego - zostawiłem A4kę w Dusznikach na przeglądzie zawieszenia... Natomiast Pasek - mój transport powrotny - odmówił posłuszeństwa tuż po wyjeździe z Wrześni. Madas - wielkie dzięki za pomoc i dostarczenie mojego tyłka do domu :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ouu.. Co z paskiem?

Sprzęgło lub dwumas - i tak miałem wymienić więc nie ma tragedii. Ale niestety totalnie nie w porę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek a ty zawiechy ostatnio nie wymieniałeś na Lema? i tak szybko przegląd? czy to już było jakiś czas temu a czas zapier....?:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek a ty zawiechy ostatnio nie wymieniałeś na Lema? i tak szybko przegląd? czy to już było jakiś czas temu a czas zapier....?:kwasny:

No właśnie nie wiem co się dzieje - zawieszenie wymienione miesiąc temu na nowe a tu wahacz wybity... Poza tym zj***li mi zbieżność w WRZ. Jutro od rana serwis ma się zająć czwórką i wyprostować wszystkie sprawy dotyczące zawieszenia. Zobaczymy co powiedzą/znajdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek a ty zawiechy ostatnio nie wymieniałeś na Lema? i tak szybko przegląd? czy to już było jakiś czas temu a czas zapier....?:kwasny:

No właśnie nie wiem co się dzieje - zawieszenie wymienione miesiąc temu na nowe a tu wahacz wybity... Poza tym zj***li mi zbieżność w WRZ. Jutro od rana serwis ma się zająć czwórką i wyprostować wszystkie sprawy dotyczące zawieszenia. Zobaczymy co powiedzą/znajdą...

no ciebie nie podejrzewam żebyś nie dopilnował żeby na opuszczonym dokręcali wahacze ...ciekawe :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dziś nic dobrego - zostawiłem A4kę w Dusznikach na przeglądzie zawieszenia... Natomiast Pasek - mój transport powrotny - odmówił posłuszeństwa tuż po wyjeździe z Wrześni. Madas - wielkie dzięki za pomoc i dostarczenie mojego tyłka do domu :notworthy:

nie ma sprawy, fajnie się jechało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dziś nic dobrego - zostawiłem A4kę w Dusznikach na przeglądzie zawieszenia... Natomiast Pasek - mój transport powrotny - odmówił posłuszeństwa tuż po wyjeździe z Wrześni. Madas - wielkie dzięki za pomoc i dostarczenie mojego tyłka do domu :notworthy:

nie ma sprawy, fajnie się jechało

I sobie pogadaliśmy :wink: Ale po wejściu do domu padłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może ogólne przemęczenie bo zapracowany jesteś na maxa,musisz czasem odpoczywać

robimy spoty regularne umawiane z wyprzedzeniem min tygodniowym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...