Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Chlopaki - odmeldowuje sie z niedzieli ale jade obejrzec i byc moze kupic podstawe po kolejny projekt - samuraj 413 w wersji full offraod - dla chcacych zobaczyc o czym mowie polecam zdjecia samuraji na stronie www.puresuzuki.com - zapraszam na wiosne w teren w odstepy lesne na grilla!! jak bede wczesnie rano jechal przez poznan z nadziejami to pomysle o was - a wy trzymajcie cala niedziele kciuki - czyli za kierownik siadac nie mozecie!! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj był spocik .. 2 minuty na środku drogi ;)

zostałem upolowany ... i poznałem Blind-a :) (blind11111220) - dobrze że w końcu okleiłem autko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki - odmeldowuje sie z niedzieli

coraz więcej ludzi ubywa jeśli chodzi o spot .... :embarrassed: wielka szkoda :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już w Tbg, to może termin spota przesuniemy na następny tydzień!!!

to dobrze że dojechałeś cały i pewnie bez mandatu, no i szkoda że w niedziele nieobecny ....miłego pobytu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały, bez mandatu, 2 razy wy***ałem wahaczem o koleinę, nie mam lewego oczka ale jest git, bo mamuśka obiad mi zostawiła....ale do zrobienia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka w piątek po 22 na skrzyżowaniu Bałtyckiej i Prymasa Augusta Hlonda (Zawady) odbędą sie nielegalne wyścigi..., tydzień temu było mnóstwo ludzi i autek, w ten piątek nie wiem ale coś napewno będzie.. i też kilka a4 przyjechało ostatnio...

wiec kto bedzie mógł zapraszam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka w piątek po 22 na skrzyżowaniu Bałtyckiej i Prymasa Augusta Hlonda (Zawady) odbędą sie nielegalne wyścigi..., tydzień temu było mnóstwo ludzi i autek, w ten piątek nie wiem ale coś napewno będzie.. i też kilka a4 przyjechało ostatnio...

wiec kto bedzie mógł zapraszam serdecznie

to jest publiczne forum. gratuluję wyobraźni! :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka w piątek po 22 na skrzyżowaniu Bałtyckiej i Prymasa Augusta Hlonda (Zawady) odbędą sie nielegalne wyścigi..., tydzień temu było mnóstwo ludzi i autek, w ten piątek nie wiem ale coś napewno będzie.. i też kilka a4 przyjechało ostatnio...

to jest publiczne forum. gratuluję wyobraźni! :wallbash: :wallbash:

bez komentarza, nie rozumiem nie moge informowac o zlotach autek, o nielegalnych do tego?? każdy wie że takowe sie odbywają, wiec nie widze problemu, także zapraszam tych którzy chcą i sie nie boją :):)

wiec kto bedzie mógł zapraszam serdecznie

ps. ostatnio były ekipy hondy civic, starej c budy, oczywiscie betki, kilka a3, a4, a6 a nawet kumpel rs6

[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 19:05_________________________________________________

Witam mam problem jestem w poznaniu a mieszkam tu 3tyg.

Mam problem nie moge odpalic auta, akumulator siadl do 0 :confused4: (Ma ktos moze prostownik)

Na kable nie udalo mi sie odpalic nawet nie zakrecil ;(

prostownik mam i z checią bym ci pomógł ale nie ma mnie niestety teraz w Poznaniu...,

edit: pet3r no przeciez nie bede do każdego priva pisac... pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez komentarza, nie rozumiem nie moge informowac o zlotach autek, o nielegalnych do tego?? każdy wie że takowe sie odbywają, wiec nie widze problemu, także zapraszam tych którzy chcą i sie nie boją :):)

wiec kto bedzie mógł zapraszam serdecznie

ps. ostatnio były ekipy hondy civic, starej c budy, oczywiscie betki, kilka a3, a4, a6 a nawet kumpel rs6

nie każdy wie, lepiej jednak informować 'po cichu'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emperorek bedziesz jutro w poznaniu?

Wiecie gdzie moze o tej godzienie uda mi sie nabyc dobry prostownik?

Najchetniej bym pozyczyl bo juz jeden w Zielonej mam.

kurcze stary nie mam prostownika ale popytam sąsiadów może któryś posiada i dam potem znać a kupić pewnie można w każdy większym z częściami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...