Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Madbar, wyczyścięłm laser i 12.5h bez zawiechy ...

dodatkową zaletą RNS-e na terenie DE jest, że to bydle zaoszczędziło mi ze 2-3h w korkach ;)

ze 3x przeliczyło trasę żeby ominąć korki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pepin dzieki za informacje. Narazie zaślepic egr chce wiec wytrzymam się z częściami ale dobrze wiedziec:)

Tak przy Okazji pany jaki kabel potrzebuje do audi aby sam sobie podłączać do kompa? :)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Madbar, wyczyścięłm laser i 12.5h bez zawiechy ...

dodatkową zaletą RNS-e na terenie DE jest, że to bydle zaoszczędziło mi ze 2-3h w korkach ;)

ze 3x przeliczyło trasę żeby ominąć korki

A u mnie d*pa niestety... Chodzi maks pół godziny zarówno na mapach 2014, jak i starych 2013... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teść popsuł forda, poszukiwany mechaniko-lakierniko-blacharz, nie mam zdjęć wiec dokładnie nie wiem

czeka na wycenę od kogoś już tydzień z Suchgo Lasu

zna ktoś kogoś godnego polecenia ?

Gwerty - Ford Focus kombi ok 2008 rocznik- chyba lampy przednie do wymiany .. podobno zaczepy pourywane - masz taki asortyment albo czy to można ponaprawiać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teść popsuł forda, poszukiwany mechaniko-lakierniko-blacharz, nie mam zdjęć wiec dokładnie nie wiem

czeka na wycenę od kogoś już tydzień z Suchgo Lasu

zna ktoś kogoś godnego polecenia ?

Gwerty - Ford Focus kombi ok 2008 rocznik- chyba lampy przednie do wymiany .. podobno zaczepy pourywane - masz taki asortyment albo czy to można ponaprawiać ?

ford nie moja liga.

ale jeśli połamane a są to nie problem mogę pospawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madbar, wyczyścięłm laser i 12.5h bez zawiechy ...

dodatkową zaletą RNS-e na terenie DE jest, że to bydle zaoszczędziło mi ze 2-3h w korkach ;)

ze 3x przeliczyło trasę żeby ominąć korki

Też tak ppięknie TMS u mnie działał jak w 2011 jechaliśmy do Pitztalu na narty. Załatwił nam objazd korka przed Monachium. Rewelacja. A mapy Masz w tej wersji, co nagrales dla mnie, czy w tej, co dla Piechola???? Bo te podobno jakoś inaczej nagrywane. U mnie się wysypuje DVD co jakiś czas, ale może czyszczenie pomoże.

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

MAXCUDO, czy wyjeżdżałeś dziś o czternastej z Krzyzownik na Dąbrowskiego w kier. Poznania? A Twój Jeep jest popielaty? Jeśli tak, to mijalem Cię w granatowej Corolli. Wracałem do Kiekrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema:-) Używa ktoś takiej navi?

NAWIGACJA GPS 4,3 CALA 4GB GWARANCJA HIT (3909288232) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Musze zakupić jakąś za tanie siano bo moja Mio 200 się wysypała...

Myślę że w tamtej też bez problemu będę mógł wgrać Automapę czy Igo8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

110zl? cena nie wrozy niczego sensownego..

Panowie czym najlatwiej sciagnac naklejkę z karoserii?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAXCUDO, czy wyjeżdżałeś dziś o czternastej z Krzyzownik na Dąbrowskiego w kier. Poznania? A Twój Jeep jest popielaty? Jeśli tak, to mijalem Cię w granatowej Corolli. Wracałem do Kiekrza.

:yes2:

z rurami miedzi osią przednią a tylną :wink:

Kolor to SilverStone Metalic, a więc w sumie srebrno,złoto,popielaty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

110zl? cena nie wrozy niczego sensownego..

Panowie czym najlatwiej sciagnac naklejkę z karoserii?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

No właśnie...chooy z ich mapą bo wgram sobie inna jak w mio ale interesuje mnie czy gowno się nie wiesza...

Ja w robocie z firmowych aut naklejki ściągam ciepłą wodą pod ciśnieniem z karchera. Czasem nawet schodzą z klejem że nie ma śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yes2:

z rurami miedzi osią przednią a tylną :wink:

Kolor to SilverStone Metalic, a więc w sumie srebrno,złoto,popielaty :decayed:

Rur z miedzi to nie widziałem:polew:( wiem, pewnie pisałeś z telefonu i skubany wprowadził słowo za Ciebie, moja Xperia jest mistrzem w przekręcaniu słów , nieraz takie kwiatki wyychodzą:facepalm:), bo potrzyłem na linię okien, a co do koloru, to w przelocie mógł być i metallic silver. Twarz wydała się znajoma i marka też, a i okolica wskazywała na Ciebie. Następnym razem obtrabię. Wczoraj jeździłem autem żony, dlatego Corolla.

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

:hi:

no wlasnie chcialbym porobic logi, moze ktos pomoze w diagnozie na forum. muli mi na zimnym silniku ( przez pierwsze dwie minuty ) i strasznie mnie to wkurza. w sumie na rozgrzanym tez nie ma tego co kiedys.

Na logi możemy się umówić u mnie. W sumie niedaleko jest do zachodniej obwodnicy, więc będzie można przepustnicę otworzyć na maksa. Moglibyśmy pyknąć raz dla Ciebie a potem dla mnie. We dwóch wygodniej, niż obsługiwać auto i kompa równocześnie samemu. A ja bym mimo wszystko chciał u siebie posprawdzać mapę doładowania turbo i kilka innych rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi wlasnie chodzi. Co powiesz na czwartek okolo 17?

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Może dałoby radę w czwartek, choć wolałbym późniejsze godziny. Na dzień dzisiejszy mam córę w szpitalu, ale jak wyjdzie do czwartku, to wtedy możemy się umawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...