Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Byliśmy, ale ślisko jak cholera. poważnie, spróbuj z tą wit. C

Musashi, weź nie gadaj, ja jem surową cytrynę jak mandarynkę i mi nic nie puchnie. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Byliśmy, ale ślisko jak cholera. poważnie, spróbuj z tą wit. C

Musashi, weź nie gadaj, ja jem surową cytrynę jak mandarynkę i mi nic nie pochnie. :chytry:

już wziąłem wit C teraz czas na melo i może w końcu ten bebzol przestanie boleć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy, ale ślisko jak cholera. poważnie, spróbuj z tą wit. C

Musashi, weź nie gadaj, ja jem surową cytrynę jak mandarynkę i mi nic nie puchnie. :chytry:

ale co innego mandarynka czy cytryna a co innego witamina w tabletce ktora jest czystym kwasem askorbinowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co innego mandarynka czy cytryna a co innego witamina w tabletce która jest czystym kwasem askorbinowym...

Wit C też wcinam czasem, i nic sie nie dzieje, jak byś wciągnął całe opakowanie, to by coś się mogło dziać, ale nie od takiej ilości... Poza tym miałam na myśli kapcia w ustach, nie bolący brzuch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze na przeziebienie stosuje musujaca wit C 1000mg w jednej tabletce... i tez mi sie nic nie dzieje... a tak wogole towbrew pozorom cytryna ma najmniej witaminy C :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie właśnie policzyłem, że od zakupu A4 (sierpień 2006) wywaliłem w atmosferę 13,8t dwutlenku węgla :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na calym swiecie gadaja o zanieczyszczeniu srodowiska gazami cieplarnianymi... powinienes sie wstydzic :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę CO2 kopcić niż dieslem kancerogenne związki emitować :rolleyes:[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 22:34_________________________________________________Z resztą, nie jesteście pewnie dużo lepsi :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 22:35_________________________________________________BTW, prawie drugie tyle wody poszło :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj ;> diesel emituje tylko co2 plus sadze przez to bada sie poziom zadymienia na stacjach kontroli pojazdow... natomiast dla benzyniakow sa jeszcze HC (weglowodor) i CO (tlenek wegla - najgorszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj ;> diesel emituje tylko co2 plus sadze przez to bada sie poziom zadymienia na stacjach kontroli pojazdow... natomiast dla benzyniakow sa jeszcze HC (weglowodor) i CO (tlenek wegla - najgorszy)

nie jest tak slodko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nieco poważniej, to CO i C to są produkty niepełnego spalania węglowodorów (jakim niewątpliwie jest nasze kochane paliwo) i jak coś emituje C i CO2, to gwarantuję, że CO też się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co innego mandarynka czy cytryna a co innego witamina w tabletce która jest czystym kwasem askorbinowym...

Wit C też wcinam czasem, i nic sie nie dzieje, jak byś wciągnął całe opakowanie, to by coś się mogło dziać, ale nie od takiej ilości... Poza tym miałam na myśli kapcia w ustach, nie bolący brzuch...

to zalezy w jakiej postaci. co innego rozpuszczalna wit C, wtedy stezenie jest duze. co innego natomiast jezeli zjadasz tabletke przeznaczona do lykania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj ;> diesel emituje tylko co2 plus sadze przez to bada sie poziom zadymienia na stacjach kontroli pojazdow... natomiast dla benzyniakow sa jeszcze HC (weglowodor) i CO (tlenek wegla - najgorszy)

nie jest tak slodko...

A nieco poważniej, to CO i C to są produkty niepełnego spalania węglowodorów (jakim niewątpliwie jest nasze kochane paliwo) i jak coś emituje C i CO2, to gwarantuję, że CO też się znajdzie.

no wlasnie juz nie chcialem sie madrowac ale skoro Yelo pociagnal temat... :gwizdanie:

to samo dotyczy weglowodorow. dodatkowymi produktami sie NOx tlenki azotu - produkty dzialania na azot atmosferyczny wysokiej temperatury. oraz pochodne siarki.

i teraz docieramy do sedna. jezeli mamy katalizator. z wyjatkiem CO2 oraz H2O reszta zostaje w katalizatorze.... jak kata wytniemy, wdychamy to my, nasi bliscy,... i inni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie trzeba przesiąść się na rowery i emisja zerowa :tongue4:

G*** prawda, co sam wydychasz? :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...