Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

a z tego co ja wiem i praktykowalem na SKP jak jeszcze pracowalem jako diagnosta to dla diesla robi sie pomiar zadymienia i sprawdza wartosc CO2 badz CO... juz nie pamietam a teraz nie chce mi sie szukac dziennika ustaw z ta tabelka... :)

dla benzyny natomiast pomiar obejmuje wartosci HC CO i NOx w ppm ktorych wartosci zaleza od daty I rejestracji pojazdu i predkosci obrotowej silnika w chwili pomiaru (1 pomiar na wolnych, 2 w przedziale 2000-2500)[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 23:22_________________________________________________niestety pomiary te wykonywalem moze ze 3 razy przez 2.5 roku pracy wiec nie utrwalilo mi sie zbyt dobrze... ale jutro poszukam dziennik ustaw i zerkne bo sam jestem ciekaw :)

no dobrze pamietasz. dla diesla CO oraz czastki stale

dla benzyny dodatkowo NOx, + weglowodory [br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 23:46_________________________________________________spicie juz? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra, konkretne pytanie i proszę o konkretne odpowiedzi.

Ilu jest wstępnie chętnych na gokarty, bo jest możliwość zorganizowania zamkniętej imprezy, (tor cały dla nas, wyścigi między sobą, nikt obcy nie maiłby wstępu, przerwy między wyścigami na odpoczynek, możliwość zjedzenia czegoś na miejscu), ALE potrzebne jest 12 - 15 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi tutaj o podsumowanie, żebym wiedział o czym jest rozmowa.

Na najbliższy tydzień, to zobaczymy co się uda, cosik konkretniejszego będzie można zaplanować z większym wyprzedzeniem, proponuję przy kolejnym spocie - 13.12.2008

Czyli póki co, są 4 osoby, czekamy na kolejne zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zrob liste.

2. jezeli by mialabyc wieksza impreza, zeby nie bylo obciachu, trzebaby brac jakies wplaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zrobię oddzielny temat.

2. Najpierw muszę poznać rząd kosztów, to już nie będzie 30 czy 40 zł.

Dlatego proponuję najpierw pojechać w najbliższą niedzielę, zobaczyć czy nam to odpowiada i wtedy się zdecydować czy chcemy się w to bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zrobię oddzielny temat.

2. Najpierw muszę poznać rząd kosztów, to już nie będzie 30 czy 40 zł.

Dlatego proponuję najpierw pojechać w najbliższą niedzielę, zobaczyć czy nam to odpowiada i wtedy się zdecydować czy chcemy się w to bawić.

jesli koszty mialbybyc duzo wieksze moznaby wrocic do pomyslu pokrecenia sie po torze poznan :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że na torze koszta są jeszcze dużo dużo wyższe, zużycie auta jest koszmarne...

Poza tym na gokartach mamy możliwość współzawodnictwa, na równych zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na torze nie? :cool1:[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 01:28_________________________________________________karty super, wazne sa koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy czym chcesz po tym torze śmigać. Bo jak naszymi A4, to nie. Poza tym mi by było szkoda auta, kiedyś po 30 min upalaniu miałem kilka miesięcy kłopotów, jeszcze teraz chyba przegub zaczął mi się odzywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

widze że dyskusja wre ja też sie pisze na gokarty jak wcześniej pisałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać :)

chętnie bym się przejechał na gokarty żeby się odstresować a Panna chętnie połaziłaby po jakiejś galerii :P

może uda się coś przed świętami?

jakie są koszty?

co do toru - jak ktoś ma zapasowe klocki (+ ew. tarcze), sprzęgło i co najważniejsze - opony to może poupalać bo to wszystko ulega na prawdę za***iście szybkiemu zużyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym się przejechał na gokarty żeby się odstresować a Panna chętnie połaziłaby po jakiejś galerii :P

Pet3r nie wiem gdzie twoja Panna by mogła tam iść, chyba do M1 ja odstawisz, może również się pościgać, to nie sztuka, jeździ tam sporo dziewczyn... Sądzę że mogłoby jej się spodobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo do kina sobie może pójść w czasie jak będziesz się ścigał :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin to 30.11, a koszty zapewne 37zł. +10zł za kartę (ważna rok) i 5zł za kominiarkę - chyba że ktoś ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...