Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to, żeby były czyste, czy o czyszczenie :gwizdanie: BTW, sam czyścisz, czy bierzesz kogoś do pomocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Chodzi o to, żeby były czyste, czy o czyszczenie :gwizdanie: BTW, sam czyścisz, czy bierzesz kogoś do pomocy?

opróżnienie worków, udrożnienie przelotu-od tego mam ludzi :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, żeby były czyste, czy o czyszczenie :gwizdanie: BTW, sam czyścisz, czy bierzesz kogoś do pomocy?

nie no samemu, co to za radocha? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jakby co chciałem polecić Ive pracę zespołową...

a jak miała by wyglądać ta "praca zespołowa"??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz do prota, stajesz z włączonym zenonem i czekasz aż przyjdzie pomocnica :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o co pytałeś? :confused4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 18:07_________________________________________________Aaa... już wiem o co pytałeś, nie wiem o co chodzi ale ja ze swoją tą starą A4 (tą co mi ukradli) to też miałem ten sam problem jak było zimno to tak drzał,a co do kontrolki to nie wiem, w mojej sie saświeciła jak przywaliłem przodem i płyn mi uciekł :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem ze rano motor przez 5-10 sek chodzi jakby nie palil na wszstkie gary... domyslam sie ze swieczki... ale mialem tez taki dziwny przypadek ze zapalila mi sie czerwona kontrolka od temp plynu chlodzacego... i dziwne w tym to ze tez to bylo rano przy ujemnej temp. po zgaszeniu i ponownym odpalenu juz sie nie pojawilo...

a przy okazji - jakie swiece polecacie do 2.5 tdi? beru czy bosh?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą kontrolką to dziwne bo jak by było zimniej to można by obstawiać nie taki płyn a w tym przypadku to ja zupełnie nie wiem, ja bym poczekał i zobaczył czy takie coś sie powturzy a potem bym sie matrwił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dzwonilem do kumple elektryka z krotoski-cichy i mowil ze moze przez to ze mam plynu w zbiorniczku ponizej min... doleje i zobaczymy... :)

w czwartek wymieniam przegub i swiece :) zbankrutuje przez ten wozek... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nike podepnij vaga , ugadaj się z Musashim on , Ci pomoże...co do auta Audi to padła-tak mi ktoś kiedyś powiedział hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vaga podpinalem tydzien temu i nie bylo zadnych bledow na motorze... zreszta vaga to ja tez moge pozyczyc tylko nie mam w glowie tych tabel z wartosciami jak Musashi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zostawiam dla quatro np S8 :cool1::wink4:

jeżeli jesteśmy przy S8 - dziś odebrane od blacharza, jedyne wady jakie zauważyłem to źle otwierająca się maska i... 2 różne żarniki :decayed:

nie pomyślałem o tym, żeby przełożyć żarnik ze starej lampy i mam teraz 4300/6000K :D prawie jak Husky, który ma oczy różnych barw :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeździ tak samo :naughty::wink4:

nie widzę różnicy :) cieszę się jak dzieciak, że w wreszcie zrobił co trzeba i jest u mnie :dance:

a pośmigać będę mógł bez strachu dopiero w niedzielę bo wtedy lecę po zimówki. BTW zna ktoś firmę AVON (nie producenta kosmetyków ale opon ;) )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...