Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie wiem mam w kluczyku też guzik ale nie dział nic jak go dusze wymieniłem baterie i tez nic po wduszeniu pare razy nowo odkrytego guzika nic się nie dzieje nic się nie zapala hmmm :mysli: a katapulta to też nie jest no chyba że nie działa bo nie wyskoczyłem :naughty:

jest to dezaktytwacja czujek alarmowych. np zeby mozna bylo zostawic dziecko albo psa w aucie :wink4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 20:43_________________________________________________

:bry: konusy :polew:

czesc leser :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

A kiedy mam wiedzieć że jest włonczone czy też wyłonczone.. ? :confused4:

tego Ci nie powiem bo nie uzywam :)[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 21:02_________________________________________________

:hi:

czesc sklepikarz :decayed: jak tam? kiedy wlatujesz do poz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede po niedzieli i zostaje na noc al enie wiem dokladnie kiedy wyjezdzam w trase w poniedzialek i kiedy do pozka zahacze nie wiem. ale przydało by sie jakis wypad zrobic na miasto. co Wy na to :mysli::naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede po niedzieli i zostaje na noc al enie wiem dokladnie kiedy wyjezdzam w trase w poniedzialek i kiedy do pozka zahacze nie wiem. ale przydało by sie jakis wypad zrobic na miasto. co Wy na to :mysli::naughty: :naughty:

za :naughty: moze bilard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu jaki ty masz zbiorniczek do spryskiwaczy znaczy jaka pojemnosc i czy sa tam dwa silniczki?[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 21:28_________________________________________________Bartek interes sie dobrze kreci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu jaki ty masz zbiorniczek do spryskiwaczy znaczy jaka pojemnosc i czy sa tam dwa silniczki?[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 21:28_________________________________________________Bartek interes sie dobrze kreci?

jak na pierwszy tydzien to jest bardzo dobrze.ruch całkiem spory. ja daje sobie 6m-cy zeby to rozkrecic tak jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu jaki ty masz zbiorniczek do spryskiwaczy znaczy jaka pojemnosc i czy sa tam dwa silniczki?

dwa silniczki-4.5 litra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy mam wiedzieć że jest włonczone czy też wyłonczone.. ? :confused4:

aktywuje sie automatycznie przy każdym włączeniu alarmu chyba ale pewien nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu jaki ty masz zbiorniczek do spryskiwaczy znaczy jaka pojemnosc i czy sa tam dwa silniczki?[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 21:28_________________________________________________Bartek interes sie dobrze kreci?

jak na pierwszy tydzien to jest bardzo dobrze.ruch całkiem spory. ja daje sobie 6m-cy zeby to rozkrecic tak jak trzeba

to powodzenia by bylo jak planujesz :good:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 21:50_________________________________________________

Michu jaki ty masz zbiorniczek do spryskiwaczy znaczy jaka pojemnosc i czy sa tam dwa silniczki?

dwa silniczki-4.5 litra

dzieki Michu bede musial sobie taki zakupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wieczorową porą :hi:

co za spotkanko się szykuje :mysli:

czesc Adam :hi:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 21:54_________________________________________________przepraszam was ale ja uciekam bo zajechali mnie jak ta szkape w zakopcu :confused4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 21:56_________________________________________________milego wieczoru wszystkim zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to odpoczywaj odpoczywaj :cool1:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 21:57_________________________________________________wzajemnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do picia ostatnio sie nie nadaje, zmeczenie daje znac, w sobote po 0,5l byłem dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...