Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

UWAGA !

Jutro tj. poniedziałek ok 20:00 bede ze swoją ekipą w kinepolis na kartach, chętnych będących w pobliżu zaprasza do polatania jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo cześć Fany :hi:

a mi się spać nie chce :gwizdanie:

:hi:

mi też nie - jeszcze mam 2 godz internetu do wykorzystania na dzisiaj więc teraz dopiero się zacznie

:naughty:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 00:20_________________________________________________

UWAGA !

Jutro tj. poniedziałek ok 20:00 bede ze swoją ekipą w kinepolis na kartach, chętnych będących w pobliżu zaprasza do polatania jakby co

ale co jeździcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcemy se z ziomalami mini GP zrobić

dawno nie latałem i poczułem niedosyt, więc jutro podjedziemy tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko maroko - powoli bo sie roz.... erdoli

a u ciebie ?

a też spoko, męczę się z kablówką, bo coś mi śnieży TV, jak docisnę, albo nawet złapie za kabel :decayed: to jest obraz malina... macie pomysła co z tym fantem zrobić? :mysli:

:hi::naughty:

ooo jest i Wojtek :hi:

yo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko maroko - powoli bo sie roz.... erdoli

a u ciebie ?

a też spoko, męczę się z kablówką, bo coś mi śnieży TV, jak docisnę, albo nawet złapie za kabel :decayed: to jest obraz malina... macie pomysła co z tym fantem zrobić? :mysli:

podłóż jakąś łyżeczkę pod kabel albo inny gadżet :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 00:40_________________________________________________na dziś starczy a jutro zacisnąC końcówe nową i będzie gitara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłóż jakąś łyżeczkę pod kabel albo inny gadżet :gwizdanie:

tylko, że to jest gdzieś 25 cm nad szafką, nie mam takich łych :decayed: muszę coś wykombinować, bo mnie to wku... denerwuje :cool1:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 00:44_________________________________________________łyżka się nie chciała trzymać za bardzo, ale opitoliłem spinacz dookoła wtyczki i na razie śmiga :kox:

lecę spać, narty :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim :hi:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 10:40_________________________________________________

cześć :hi:

widzę że pierwszy dzisiaj witam :evil:

ja bylem pierwszy tylko mowie co sie bede odzywal ja Ciebie nie ma :kox:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 10:42_________________________________________________Adam gdzies ty sie podzial :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 10:49_________________________________________________Tomek a ty co tak cichutko siedzisz? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duzej tej lektury to nie masz :tongue4:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 11:22_________________________________________________

:hi:

czesc Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duzej tej lektury to nie masz :tongue4:

ale są inne działy w których coś tam się dzieje :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie namierzam tapicere ze skory nawet ladna w takim kolorku jak moja tapicera tylko musze dogadac sie z gosciem czy moze ja przeslac bo ma w opisie ze nalezy odebrac osobiscie

http://www.allegro.pl/item852889457_audi_a4_1994_2001_b5_skora_skorzana_tapicerka.html[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 11:28_________________________________________________z fotek wynika ze nie jest zajechana wiec sadze ze cena nie jest wygorowana[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 11:29_________________________________________________juz kupilem :naughty:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 11:47_________________________________________________jade zaplacic bede pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jakoś udało mi się dojechać, miałem jednego drifta na prostej drodze ok 80 km/h :wallbash: potem jedno auto widziałem po dachowaniu a drugie w rowie, ślisko było jak cholera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...