Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

NIe protestowalbym jakby nabijal :>, ale ja tam na ilosc postow lasy nie jestem. Jak cos mam do powiedzienia, to pisze w technicznych a jak nie to nie.

Rako

To o czym piszesz to wystepuje, ale u mnie jest na bialo. Mozesz ustawic w samochodzie, ze przy jakiejs tam predkosci bedzie Ci piszczal. Sa dwa takie limity, ale to przy pelnym FISie.

Aha dzięki za wytłumaczenie....bo tak się zastanawiałem właśnie do czego to jest. Czyli u mnie na pół fisie mam czujnik hamulców,oleju, płynu aha i średnia wartość dojazdu na paliwie w kilometrach zgadza sie ?[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:21_________________________________________________A mniej więcej koszta odblokowania calego fisa w ASO nie znacie może??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

a musisz to robić w ASO ? myślę że uderz do mr Musashiego to może coś pomoże :)[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:24_________________________________________________może Bart-S też coś podpowiedzieć na spocie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie uruchomisz pelnego, to tak wlasnie chyba bedzie. A Twoj jest kolorowy, czy tylko czerwony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a musisz to robić w ASO ? myślę że uderz do mr Musashiego to może coś pomoże :)[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:24_________________________________________________może Bart-S też coś podpowiedzieć na spocie ....

Aha...no w sumie masz racje...bo ja za to sam się nie zabiore bo niemam zielonego pojęcia.Mógłbym tylko kupić potrzebne rzeczy....Tak jak mówisz będe musiał pogadać na spocie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rako,

Jak kupisz manetke, to ja ci tego FISa odblokuje,

Moze nawet na spocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie uruchomisz pelnego, to tak wlasnie chyba bedzie. A Twoj jest kolorowy, czy tylko czerwony?

no tylko czerwony niestety :) [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:26_________________________________________________A po odblokowaniu pełnego fisa jakie opcje mi dochodzą ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma. Estetyczne.... Lepiej wyglada. :>

Pelny FIS pokazuje spalanie chwilowe, srednie, srednia predkosc, ilosc km jakie jeszcze mozna przejechac, i czas jazdy. I na dodatek robi to w dwoch zakresach: globalnie tzn od ostatniego skasowania. I chwilowo, tzn kasuje sie sam dwie godziny oo zgaszeniu silnika.

U mnie jeszcze dziala funkcja kompasu ( Mam RNS-E) i wypisuje na jakiej ulicy jestem aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma. Estetyczne.... Lepiej wyglada. :>

Pelny FIS pokazuje spalanie chwilowe, srednie, srednia predkosc, ilosc km jakie jeszcze mozna przejechac, i czas jazdy. I na dodatek robi to w dwoch zakresach: globalnie tzn od ostatniego skasowania. I chwilowo, tzn kasuje sie sam dwie godziny oo zgaszeniu silnika.

U mnie jeszcze dziala funkcja kompasu ( Mam RNS-E) i wypisuje na jakiej ulicy jestem aktualnie.

I rozumiem jeszcze ten ogranicznik prędkości, a kontrolka przepalonej żarówki ?? O spryski nie pytam bo to pewnie musialbym czujnik zakupic ale na to mam zlewe :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma. Estetyczne.... Lepiej wyglada. :>

Pelny FIS pokazuje spalanie chwilowe, srednie, srednia predkosc, ilosc km jakie jeszcze mozna przejechac, i czas jazdy. I na dodatek robi to w dwoch zakresach: globalnie tzn od ostatniego skasowania. I chwilowo, tzn kasuje sie sam dwie godziny oo zgaszeniu silnika.

U mnie jeszcze dziala funkcja kompasu ( Mam RNS-E) i wypisuje na jakiej ulicy jestem aktualnie.

miałem w B6 kolorowy, a teraz w A3 jest czerwony, ale ma to samo :cool1: no oprócz estetyki, ale mi to akurat nie przeszkadza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek,

Ty masz A3 a w nadwoziu w profilu jest nadal Avant???? Czy ty masz sportbacka 5 drzwiowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek,

Ty masz A3 a w nadwoziu w profilu jest nadal Avant???? Czy ty masz sportbacka 5 drzwiowego?

sportbacka mam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z odblokowaniem fisa niema większego problemu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja spadam na jakiś serial i desperadoska :kox: do jutra :hi:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:41_________________________________________________

Ogólnie z odblokowaniem fisa niema większego problemu???

nie ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się nagrzałem że będe musiał chyba odblokować :cool1:

Jeszcze tylko musze zaczerpnąć porady jaką dokładnie manetke zakupić ..... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tylko bedzie Ci wyrzucal blad o braku plynu spryskiwacza tak dlugo, az nie zmostkujesz kabli do tego, albo nie podlaczysz czujnika. Ogolnie odblokowanie robi sie przez zalozenie manetki zakodowanie VAGiem, a dodatkowo trzeba jeszcze podlaczyc czujnik plynu do spryskiwacza, bo funkcja diagnozy tego tez jest w pelnym FISie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wszystko przeczytac tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_przelacznika_wycieraczek_i_odblokowanie_pelnego_fis-t24989.0.html

Przed chwila podalem zly link. ten jest dobry. Nr manetki tez jest gdzies w tym watku. NA razie kup tylko manetke, a tez plyn to sie zrobi na wiosne, jak bedzie cieplej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tylko bedzie Ci wyrzucal blad o braku plynu spryskiwacza tak dlugo, az nie zmostkujesz kabli do tego, albo nie podlaczysz czujnika. Ogolnie odblokowanie robi sie przez zalozenie manetki zakodowanie VAGiem, a dodatkowo trzeba jeszcze podlaczyc czujnik plynu do spryskiwacza, bo funkcja diagnozy tego tez jest w pelnym FISie

no spoko ale idzie tak jak napisałeś ominąć ten błąd zeby nie wyświetlał bez większego problemu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zmostkowac styki od czujnika. nie pamietam juz, albo w liczniku, albo w module kierownicy. Obiecuje, ze sie przygotuje do tego tematu do czasu spota 21 lutego. Ale Ty musisz kupic manetke. Moge przywiezc narzedzia, jak jests zdecydowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...