Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

od rana bylem u kumpla na gieldzie, potem do pracy musialem na godzinke podjechac a potem z kolezanka na rajdzie po centrum handlowym :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

noo to dobrze bo z jednym okiem to nieciekawie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haj, ja miałem 2 dni zakupów, wymianę baterii w kuchni bo nie wiedziała kiedy się zepsuć, przedchwilą instalowałem choinkę i lampki ... teraz popijam żywe piwko z balsamem pomorskim. Generalnie jestem zje...ny, ale zaliczyłem niezłą imprezkę w Post dali na zakonczenie sezonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to juz prawie po ;) juz sie dowiedziales jakie aku kupic?

Tak już wiem :naughty: kupuję BOSCHa S4 95Ah 800A trochę drogi ale już się nauczyłem że na częściach tym bardziej tych które się raz na parę ładnych lat wymienia nie ma co oszczędzać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to juz prawie po ;) juz sie dowiedziales jakie aku kupic?

Tak już wiem :naughty: kupuję BOSCHa S4 95Ah 800A trochę drogi ale już się nauczyłem że na częściach tym bardziej tych które się raz na parę ładnych lat wymienia nie ma co oszczędzać....

a jaka stawka? bo nie wiem czy ja tez nie bede musial aku zmienic... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz zmykam spac! do jutra! :)

a Ty Adam tez juz idz i sie przytul do zony... :cool1: Twoja godzina juz wybila :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie tak robie ....

życzę dobrej nocy chłopaki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

it comes time of zombies... :kox:

siema ludy :cool1: spicie czy co? [br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 02:21_________________________________________________

ale to juz prawie po ;) juz sie dowiedziales jakie aku kupic?

Tak już wiem :naughty: kupuję BOSCHa S4 95Ah 800A trochę drogi ale już się nauczyłem że na częściach tym bardziej tych które się raz na parę ładnych lat wymienia nie ma co oszczędzać....

raczej wybralbym taki http://www.varta-automotive.pl/index.php?id=70&L=15

lub http://www.varta-automotive.pl/index.php?id=100&L=15 [br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 02:24_________________________________________________

trzeba by sie tam z vario wybrac :decayed:

niezla czarnula tam czasem myje autka... :naughty: w dodatku szefowa :gwizdanie:

:kox: jaki adres? :cool1:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 02:32_________________________________________________

nike ta fajna czrnula to żona mojego kolegi :) "just look don't touch" ona mi się kojarzy z Natalią Kukulską trochę :)

hmm, ale w ten sposob patrzac, kazda fajna czarnulka jest zona czyjegos kolegi, ktory jest kolega mojego kolegi, itd.

wiec nie ma co. liczy sie tylko pierwszy stopien kolezenstwa :gwizdanie: :kox:

a dalej to...hmm :mysli::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 08:43_________________________________________________Musasuszi przywieziesz mi parę gratów z rozdupconego angola?? :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

Ive Twoja interpretacja jest zawsze zajebiaszcza :kox: ale w pelni sie z Toba zgadzam co do tego kolezenstwa... :> a jak to mawia moj kolega - nie ma takiego wagonu ktorego nie mozna odczepic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

Ive Twoja interpretacja jest zawsze zajebiaszcza :kox: ale w pelni sie z Toba zgadzam co do tego kolezenstwa... :>

heh to akurat mówił Musashi. ale weekend był, imprezy, chlanie... możemy zrozumieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...