Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

dobelek :hi:[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 07:42_________________________________________________ide po kawulca zaraz bede[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 07:44_________________________________________________i juz mam pychotke :decayed:[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 07:58_________________________________________________

:hi:

co to za obgadywanie jak Mnie nie ma :przebiegly: :gwizdanie:

czesc Adas wcale nie obgadujemy ciebie tylko konsultujemy stan jednego z twoich organow wewnetrznych. oczywiscie w trosce o twoje zdrowie :wink4::naughty:[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 08:06_________________________________________________jaka macie pogode w tym pieknym kraju ?[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 08:12_________________________________________________u mnie na wygnajewie swieci sloneczko narazie :cool1:[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 08:18_________________________________________________przywitali sie i spidolili co za lobuzeria :wink4:[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 08:20_________________________________________________ja tez uciekam :wink4:, milego dzionka[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 08:25_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Doberek :hi:

dawno mnie tu nie było, ale są pozytywne nowinki :kox: Części do skrzyni mają dziś do mnie dotrzeć, więc kilka dni składania auta i na 15 maja musi wyjechać.

Stąd też pytanie kto się wybiera na 1/4 teraz? www.zulicynator.pl , z jakiś wcześniejszych edycji pamiętam, że A4 B7 w 3.0 TDI na wirusie latało i to chyba nawet stąd:) Sama 1/4 nawet nie jest główną atrakcją, ale potem się zawsze cały tor w około objeżdżało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakiś wcześniejszych edycji pamiętam, że A4 B7 w 3.0 TDI na wirusie latało i to chyba nawet stąd:)

kolega Pepin :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Fan jeżeli chodzi o myjki to na zimną wodę to wszystkie jeden shit, nie liczy się ciśnienie tylko wydajność w litrach na minutę, myjki z podgrzewaniem kosztują kilka tys., ja miałem 895 Eco za 10k a sprzedałem za 5,5 k ale farbę zdejmowało taki dobry sprzęt :)

Co do toru poznań to ja raczej jako gość a nie startujący chociaż Pepin mnie namawiał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakiś wcześniejszych edycji pamiętam, że A4 B7 w 3.0 TDI na wirusie latało i to chyba nawet stąd:)

kolega Pepin :wink4:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka okazało się, że nie doliczyli i nie przysłali mi jednej części z dojczów :/ Zamówiłem, właśnie z UK Royal mailem mam nadzieje, że zdąrzy przyjść i się wyrobie z poskładaniem...

Pepin startujesz tym razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka okazało się, że nie doliczyli i nie przysłali mi jednej części z dojczów :/ Zamówiłem, właśnie z UK Royal mailem mam nadzieje, że zdąrzy przyjść i się wyrobie z poskładaniem...

Pepin startujesz tym razem?

hmmm plan jest żeby pojechać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko - mam dobre wieści :decayed: Kiedy następny spot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie:

Bart-S .. planujesz jakieś mody na weekend .. bo bym się może wprosił - jak dojdą paczki :D ?

Podziękowania dla Nikusia za naprowadzenie na właściwą stacje diagnostyczną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: co za wieści? :naughty:

Eee takie tam - czerwoni będą mieć lepiej ;)

Karol - ten weekend pod hasłem wesele. Dziś przyszło sporo gratów ale mody muszę przełożyć na przyszły tydzień... Zgadamy się - a co jest u Ciebie do zrobienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee takie tam - czerwoni będą mieć lepiej ;)

chyba nie tylko Prezio? :decayed: dobrze słyszeć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko - mam dobre wieści :decayed: Kiedy następny spot?

jak dobre wieści to może w tą niedzielę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: co za wieści? :naughty:

Eee takie tam - czerwoni będą mieć lepiej ;)

Karol - ten weekend pod hasłem wesele. Dziś przyszło sporo gratów ale mody muszę przełożyć na przyszły tydzień... Zgadamy się - a co jest u Ciebie do zrobienia?

jakieś lampki, kabelki ... ;)

kolejny weekend mam ostatni zjazd w szkole .. ale zobaczymy .... będę dzwonił

Jakie napięcie powinno być na podgrzewaniu lusterek zewnętrznych ... sprawdzałem 0.4V ... poczytałem i podobno pojawia się jak jest podłączona grzałka - w Inter Cars wkłady podgrzewane są w zależności od producenta 50-90PLN bez zniżek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee takie tam - czerwoni będą mieć lepiej ;)

chyba nie tylko Prezio? :decayed: dobrze słyszeć :good:

Wszyscy klubowicze :good:

Siemanko - mam dobre wieści :decayed: Kiedy następny spot?

jak dobre wieści to może w tą niedzielę :)

W sobotę lecę na wesele więc niedziela zgon - nie będę naciskał bo nie wiem czy dam radę dojechać. A jakie są plany?

:hi: co za wieści? :naughty:

Eee takie tam - czerwoni będą mieć lepiej ;)

Karol - ten weekend pod hasłem wesele. Dziś przyszło sporo gratów ale mody muszę przełożyć na przyszły tydzień... Zgadamy się - a co jest u Ciebie do zrobienia?

jakieś lampki, kabelki ... ;)

kolejny weekend mam ostatni zjazd w szkole .. ale zobaczymy .... będę dzwonił

Jakie napięcie powinno być na podgrzewaniu lusterek zewnętrznych ... sprawdzałem 0.4V ... poczytałem i podobno pojawia się jak jest podłączona grzałka - w Inter Cars wkłady podgrzewane są w zależności od producenta 50-90PLN bez zniżek

Nie ma problemu - zgadamy się. Karol daj sobie spokój z wkładami z intercars - nie lepiej wywrać ori wkład na allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu - zgadamy się. Karol daj sobie spokój z wkładami z intercars - nie lepiej wywrać ori wkład na allegro?

Allegro ... czasem mam go dość :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mykam panowie ... miłego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...