Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie, mozna sie posrac, a wydawaloby sie ze prosta wymiana plynu hamulcowego nie powinna byc zrodlem problemow. :mysli:

i tak się cieszę, że z Łodzi wróciłem chociaż... ale no jest masakra... we wtorek do ASO i mnie ogołocą przed świętami pięknie coś czuje... :disgust:

w ASO poplyniesz,

ale jezeli chcesz ASO dam ci namiary do VW, w ktorym mam dobrego znajomego. zaplacisz, roboczogodzine ASO, ale nie beda wymieniac w ciemno.

Hmmm, w sumie, na poniedzialek moglbym zalatwic namiary na mechanika, ktory u nich pracowal. kumpel mowi, ze jest dobry. gosc odszedl z ASO i teraz robi na swoj rachunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

faktycznie, mozna sie posrac, a wydawaloby sie ze prosta wymiana plynu hamulcowego nie powinna byc zrodlem problemow. :mysli:

i tak się cieszę, że z Łodzi wróciłem chociaż... ale no jest masakra... we wtorek do ASO i mnie ogołocą przed świętami pięknie coś czuje... :disgust:

w ASO poplyniesz,

ale jezeli chcesz ASO dam ci namiary do VW, w ktorym mam dobrego znajomego. zaplacisz, roboczogodzine ASO, ale nie beda wymieniac w ciemno.

Hmmm, w sumie, na poniedzialek moglbym zalatwic namiary na mechanika, ktory u nich pracowal. kumpel mowi, ze jest dobry. gosc odszedl z ASO i teraz robi na swoj rachunek.

wszstko fajnie, pięknie tylko mi serio zależy na czasie... już odwołałem dwa wyjazdy w pon i wt, a na czwartek rano bardzo bym chciał mieć gotowe auto... :wallbash: no i najlepsze, że każde ruszenie auta z parkingu to teraz 200 zł +, więc oddam chyba do ASO... pytałem się od tygodnia o jakieś namiary to nikt nic nie pisał... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszstko fajnie, pięknie tylko mi serio zależy na czasie... już odwołałem dwa wyjazdy w pon i wt, a na czwartek rano bardzo bym chciał mieć gotowe auto... :wallbash: no i najlepsze, że każde ruszenie auta z parkingu to teraz 200 zł +, więc oddam chyba do ASO... pytałem się od tygodnia o jakieś namiary to nikt nic nie pisał... :thumbdown:

o ASO nie pytales tylko o mechanika. :tongue4:

jezeli ASO uderz, do Rzepecki Mroczkowski przy Wiatracznej. ja postaram sie zapytac do kogo tam sie warto zglosic. na wtorek moznaby Ciebie umowic.

natomiast ow mechanik, to nie wiem jak z nim sprawa wyglada, przypomnialem sobie o nim dopiero przy okazji wlasnie tego punktu ASO, kolega mowil mi ze gosc jest dobry, gdy mialem robic rozrzad w B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechol, ja ostatnio rzadko zaglądałem ... Szukała na Piątkowie, nie jest tani

pracuje tam znajomy - zawsze jest na 400m

byłem wczoraj u nich kółka wymienić - niestety dzisiejszą sobotę mieli wolną i tak ....

Jak chcesz to sprawdzony mechanik z wieloma Audi to Wojtek (kiedyś ASO) - teraz swój nowy warsztat: 505626350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 07:29_________________________________________________

doberek :hi:

:hi: :hi:

co tam Piotrek, kiedy do Polski :)

czesc Adamie, dopiero 24 grudnia. licze na to ze dam rade z samego rana wyjechac do pl[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 07:32_________________________________________________za wiele to nie naskrobaliscie wczoraj :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 07:42_________________________________________________uciekam do pracy, milego dzionka zycze[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 08:46_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...