Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:36_________________________________________________co tam Marcinie?[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:37_________________________________________________wszyscy w wyrach? :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

hehe prawda ale ceny to maja w tymm ASO :shocked: :shocked:

w ASO szt ksztuje 25 zl w IC 10 zl w detalu.

już gratki kupione :wink4:

to milej zabawy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:36_________________________________________________co tam Marcinie?[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:37_________________________________________________wszyscy w wyrach? :gwizdanie:

:hi:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:41_________________________________________________

:hi:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrabiam forumowe zaleglosci :naughty:

no wypada :naughty:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:47_________________________________________________

nuda :thumbdown: a tak w miarę OK

Bartasie gdzie ty mieszkasz w swaju? :mysli:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:48_________________________________________________ostatnio czesto bywam w swarzedzu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm musze namierzyc :cool1:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:52_________________________________________________moj kolega mieszka na krasickiego ma warsztat blacharski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działyńskiego, blok przy rondzie, ten blok co jest Biedronka na parterze

to juz nie antoninek? [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:59_________________________________________________

hmmmm musze namierzyc :cool1:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:52_________________________________________________moj kolega mieszka na krasickiego ma warsztat blacharski

o wlasnie, szukam rozsadnego cenowo lakiernika artysty, ktory pomaluje tak jak fabryka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musa, w Sierpniu kupiłem a w Październiku się wprowadziliśmy, musiałeś to przegapić :polew:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 00:01_________________________________________________Musa lakiernik od Bart-sa chyba jest OK, ma warsztat pod Wrześnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega tego blacharza jest lakiernikiem, musze zapytac jarka jaka ma renome. mam dobrego lakiernika ale w sremie i wiem ze nie robi kiszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musa, w Sierpniu kupiłem a w Październiku się wprowadziliśmy, musiałeś to przegapić :polew:

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 00:01_________________________________________________Musa lakiernik od Bart-sa chyba jest OK, ma warsztat pod Wrześnią

mnie sie nie chwaliles.

wrzesnia za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega tego blacharza jest lakiernikiem, musze zapytac jarka jarka jaka ma renome. mam dobrego lakiernika ale w sremie i wiem ze nie robi kiszki

srem jest w miare blisko kornika. a jak cenowo??[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 00:10_________________________________________________

Musa na forum było o przeprowadzce :polew:

no tak, ale nie samym forum czlowiek zyje. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli srem albo swarzedz jest w normie to moge sie dowiedziec wszystkiego tylko zapodaj temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli srem albo swarzedz jest w normie to moge sie dowiedziec wszystkiego tylko zapodaj temat

gdybys mogl podpytac, narazie delikatnie i niezobowiazujaco.

czasami trafia sie ladne ale porysowane auto, przydalby sie wtedy dobry fachura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...