Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

witam z rana :hi:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 08:50_________________________________________________

Adam powiedz mi pytales nikusia o ten naped?

jaki napęd?

co się dzieje Piotruś? bo widzę że coś Cię gryzie :mysli:

czesc Michu, chodzi o naped z mojego hp dv7-1105eg czy bedzie pasowal do Adama laptoka? oj Michu zycie mi sie z.... na glowe, jakos musze to wszystko ogarnac, choc nie wiem czy podolam :thumbdown:

powinien bo Madas też ma HP d6000 o ile dobrze kojarzę. może ewentualnie trzeba będzie przedni panel przezbroić a flaki podejdą...

Dasz rade Piter, bo kto jak nie Ty :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madasku po weekendzie się stykniemy na kawę bo teraz mam jeszcze trochę latania z budą i mieszkaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madasku po weekendzie się stykniemy na kawę bo teraz mam jeszcze trochę latania z budą i mieszkaniem...

nie ma problemu ... jak coś to wal jak w dym :good:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 15:46_________________________________________________

dobry

Dobry dobry :hi: :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 20:48_________________________________________________Adamie to juz masz naped, wlasnie go wykrecilem z tej padliny .jak co to bedziesz musial sie usmiechnac do nikusiato wymieni tobie ten przedni panel :good:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 20:52_________________________________________________

czesc Marcin

:hi:

wlasnie, dawno nie pytalem, jak tam furka? :)

jeszcze daje rade , nie mam narazie problemow. bede musial tylko sprzeglo wymienic ale nie ma jeszcze tragedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DELL XPS 17" [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 21:55_________________________________________________http://www.komputronik.pl/product/130864/Laptopy/Laptopy_notebooki_/DELL_XPS_L702X_i7_2630QM_-_3D_-_GT_555M_-_8GB_-_1_5TB_-_BR_-_TV_-_W7HP.html dokładnie taki ale ma już 16GB ramu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DELL XPS 17" [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 21:55_________________________________________________http://www.komputronik.pl/product/130864/Laptopy/Laptopy_notebooki_/DELL_XPS_L702X_i7_2630QM_-_3D_-_GT_555M_-_8GB_-_1_5TB_-_BR_-_TV_-_W7HP.html dokładnie taki ale ma już 16GB ramu :kox:

no niezly potwrek :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 22:11_________________________________________________ja kupilem acera aspire 8951g jak mi padla ta padlina hp :thumbdown:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 22:13_________________________________________________no mam troszke wieksza matryce 18,4 "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa wracajac do firmy komputronik, moze w pl jest firma ok ale quwa nie weszla jeszcze do eu. zasady ktore tam obowiazuja to jeszcze komuchy sie klaniaja. przeslalem im umowe i wszystkie papiery bo chcialem na kreche laptoka na niezlym wypasie. odpowiedz negatywnna bo nie jestem zatrudniony w pl. dla mnie liczy sie wyplacalnosc a nie gdzie ktos jest zatrudniony, mam juz ta firme na czarnej liscie, zaplace wiecej ale juz nic od nich nie kupie. jeszcze beszczelnie przesylaja mi oferty, parodia[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 22:26_________________________________________________

no to prawie TV, dla mnie przeskok z 15'' na 17'' to już sukces :polew:

jak padl mi ten hp on byl 17,3" wzolem od kolegi 15 " na czas do kiedy nie kupie czegos, quwa nie moglem sie ogarnac na tej miniaturce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blind bank Pekao SA nie da kredytu w EUR jak nie zarabiasz w EUR .. pomimo, że masz zdolność 3x większą niż wymagana ... tak se wymyślili

PS.

Firma KT ma bardzo szemraną przeszłość .. ale o tym już nikt nie pamięta, bo trzeba być w branży od tak 15 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem wpłacić połowę i resztę na raty, też mnie Lucas olał pomimo tego, że miałem u nich wcześniej coś na raty, nawet nadpłaciłem, BIK mam czysty jak łza, najgorsze to ocena ryzyka przez internet, musiałem kupić kompa z limitu na koncie, owszem odrobi się to ale chciałem sobie koszta inaczej rozłożyć, dziwne to, że bierzesz kredyt na 2800, rata 200 PLN, zarabiasz 6k a Ci odmawiają :wallbash: ot polskie realia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...