Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

w koncu wolny weekend

---------- Post added at 16:33 ---------- Previous post was at 15:55 ----------

pochwalcie sie co dzisiaj zrobiliście dla swoich AUDI na dzień kobiet :D

Regulacja reflektorów po regeneracji :dancing:

powiedz mi jak z parowaniem? udało sie cos zaradzic?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak tam sobie trwacie? :kox:

Planujecie coś w niedziele? :mysli:

Opublikowano
witam

w koncu wolny weekend

---------- Post added at 16:33 ---------- Previous post was at 15:55 ----------

pochwalcie sie co dzisiaj zrobiliście dla swoich AUDI na dzień kobiet :D

Regulacja reflektorów po regeneracji :dancing:

powiedz mi jak z parowaniem? udało sie cos zaradzic?

Póki co stała na deszczu i nie zaparowało. Ale prawdziwy test będzie na myjce. Ze złych informacji - zwarcie do plusa silniczka regulacji lewego reflektora (zajrzę tam jak przyjdą LEDy).

Opublikowano

dziwne bo w elektryke wogóle nie ingenerowałem, poza podłaczeniem przesłon z soczewki.

---------- Post added at 18:31 ---------- Previous post was at 18:29 ----------

chłopaki a jak w tym roku z bukowina? jakis wspolny wyjazd?

Opublikowano

z Lele wstępnie gadałem o wyjeździe, ja jak by nie było i jak wogóle pojadę to na 100% na Wrocław, co do godziny wyjazdu to ja jestem za 3-4 w rano i prędkość 110-120, na pewno będę robił krótkie posotoje bo z 2ką dzieci to wiadomo jak jest, można odkopać wątek wyjazdu i zebrać opinie innych chętnych

---------- Post added at 18:43 ---------- Previous post was at 18:39 ----------

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?174155-WIELKOPOLSKI-WYJAZD-DO-BUKOWINY-TATRZAŃSKIEJ/page4

można kogoś poprosić o otwarcie i pogadać w tym wątku

Opublikowano
siema
ma ktoś z Was zmiękczacz/uzdatniacz wody?

Jakby ktoś potrzebował, to sprzedaję tabletki solne (sól tabletkowana) do takich urządzeń

Możesz podać ofertę dla Klubowiczy, szepnę ojcu słówko ;)

Dla Klubowiczy 25zł za worek 25kg

Do 3szt. do odbioru na Górczynie. Większe ilości w Jarocinie lub Żerkowie k. Jarocina, albo "przy okazji" mogę podrzucić lub podać do Poznania, kwestia dogadania się.

Opublikowano
z Lele wstępnie gadałem o wyjeździe, ja jak by nie było i jak wogóle pojadę to na 100% na Wrocław, co do godziny wyjazdu to ja jestem za 3-4 w rano i prędkość 110-120, na pewno będę robił krótkie posotoje bo z 2ką dzieci to wiadomo jak jest, można odkopać wątek wyjazdu i zebrać opinie innych chętnych

---------- Post added at 18:43 ---------- Previous post was at 18:39 ----------

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?174155-WIELKOPOLSKI-WYJAZD-DO-BUKOWINY-TATRZAŃSKIEJ/page4

można kogoś poprosić o otwarcie i pogadać w tym wątku

chetnie moim zdaniem warto jechac w grupie

Opublikowano

jak pojedziemy razem to może załatwię z 2 koguty na dach i tablicę PILOT

Opublikowano
ma ktoś z Was zmiękczacz/uzdatniacz wody?

Jakby ktoś potrzebował, to sprzedaję tabletki solne (sól tabletkowana) do takich urządzeń, właśnie jutro jadę do Niepruszewa podrzucić 10 worków klientowi

A ja takich worków to sie nawoże po całej EU:kox:

---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 23:00 ----------

jak pojedziemy razem to może załatwię z 2 koguty na dach i tablicę PILOT

:thumbup1: Nie jechałem jeszcze jako gabaryt:naughty:

Opublikowano

może będzie okazja, fajnie by to wyglądało :thumbup1: eskorta :a4fan:

Opublikowano

dobry wieczor.

Opublikowano

:siema:Jutro moja niunia ma zakladane przewody hamulcowe w oplocie stalowym. Ciekawe jaki bedzie efekt:naughty:

Ale zamówiłem też domykanie szyb i mi kolo napisal ze maja tylko do bory brata. Za mało popularna :a4fan: jest:nabijasie:

Opublikowano

otwarty.

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:40 ----------

z Lele wstępnie gadałem o wyjeździe, ja jak by nie było i jak wogóle pojadę to na 100% na Wrocław,

ostatnio do zakopca jezdze "na przelaj", najkrotsza droga przez Kalisz-sieradz, omijając autostrady.

Opublikowano
może będzie okazja, fajnie by to wyglądało :thumbup1: eskorta :a4fan:

Ja przez 4 miesiace jezdziłem ciężarówką z kogutami i raz jak jechałem na nich z murowanej do obo, w nocy oczywista, to wszyscy jak jeden zwalniali i do prawej:thumbup1:

Opublikowano

Musa, kiedyś tak śmigałem do Częstochowy ale teraz za bardzo wyśmigane te drogi, nie mówiąc już o ciężarówkach, ja tam jednak jestem za Wrocławiem i A4

Opublikowano

a ile za autostrade?

Opublikowano

nie wiem ale nie patrzę na to za bardzo, w koszta sobie wrzucę

---------- Post added at 00:12 ---------- Previous post was at 00:12 ----------

Katowice - Kraków 18 PLN, resztę sprawdzę

---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:12 ----------

18 zł jak pisałem

Opublikowano
doberek z rana

---------- Post added at 08:21 ---------- Previous post was at 08:20 ----------

slo ja dzisiaj ze Śremu w śnieżycy wracałem :kox: no ale jeszcze na zimówkach

jechales przez srem i nie wpadles na kawe, bedzie w...

:embarrassed: śpieszę się zawsze ;)

Opublikowano

jak ostatnio jechalem bylo krakow katowice 16zl po 8 na brame podniesli sk.... jedne???

Opublikowano

po 9 liczą teraz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.