Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

zwykła jazda... albo drążki miały wadę fabryczną albo po prostu były jakieś lipne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ledwo dojechałem do mechanika. straszne uczucie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witojcie. mój problem ze ściąganiem kierownicy i ESP rozwiązany. Pourywały się końcówki drążków. A były nowe, wytrzymały aż 100km :)

to jakiej firmy założyłeś drążki?

---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:30 ----------

Panowie, nie macie czasem uszkodzonego Concerta na sprzedanie? :naughty:

ale jakiego concerta? jest ich kilka :wink:

Obojętnie :decayed:

a ile chcesz stracić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzik, nawet nie wiem. Koleś zakładał. Teraz zamówiłem TRW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:dokladnie. ze sterem nie ma żartów. :shock3: a ja dzisiaj niunie troche pogoniłem na poz i przewody stalowe rewelacja:thumbup1: jeszcze jesienia kpl tarcz i klocków wpadnie to juz wogóle sie hebel zrobi:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lele, właśnie komplet 312 sprzedałem :wallbash:

Nawet nie pytam za ile bo za chwilę pójde harakiri popełnić:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko, że za frytki :kox:

jarzma, klocki TRW ok. 90%, zaciski poszły w cenie mniejszej niż same nowe klocki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:dokladnie. ze sterem nie ma żartów. :shock3: a ja dzisiaj niunie troche pogoniłem na poz i przewody stalowe rewelacja:thumbup1: jeszcze jesienia kpl tarcz i klocków wpadnie to juz wogóle sie hebel zrobi:decayed:

jakiej firmy przewody kupiles ? i czy sa wymienne bez kombinacji czy trzeba cos przerabiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:dokladnie. ze sterem nie ma żartów. :shock3: a ja dzisiaj niunie troche pogoniłem na poz i przewody stalowe rewelacja:thumbup1: jeszcze jesienia kpl tarcz i klocków wpadnie to juz wogóle sie hebel zrobi:decayed:

jakiej firmy przewody kupiles ? i czy sa wymienne bez kombinacji czy trzeba cos przerabiac?

Kupiłem firmy Hel. A przyszły tam gdzie ori były. Cieżko było tylko 2 wykręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, bo sam nie robiłem.:wink: tylko znajomemu mechanikowi dałem do wymiany. bo kupujesz je takie do zalozenia jakbys zwykle gumowe kupił:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Lele, trzeba obgadać trasę do BT, patrzyłem na mapy i jest jedna opcja a 523 km a nie 560 z Poznania, można by pewnie jeszcze gdzieś uciąć kilka km, ktoś pisał żeby nie jechać Kato-KRK A4ką tylko na Rabkę odbić, czyli pewnie Kato-Oświęcim-Wadowice i potem na Rabkę, zerknij może i daj znać co myślisz o tej wersji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko, że za frytki :kox:

jarzma, klocki TRW ok. 90%, zaciski poszły w cenie mniejszej niż same nowe klocki :good:

Ale myśle że po wakacjach bede szukał i tak takich jarzm. Mam nadzieję że znajdzię się ktoś taki jak Ty i nie zedrze skóry ze mnie:banan: BTW moze mnie nie byc w weekend bo mi szef nie chcial dac urlopu na caly tydz i chyba na weekend wywedruje gdzies w UE. Ale za to w środe już mam na 100% wrócić i :hi:WITAJ BUKOWINO

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

:hi: Lele, trzeba obgadać trasę do BT, patrzyłem na mapy i jest jedna opcja a 523 km a nie 560 z Poznania, można by pewnie jeszcze gdzieś uciąć kilka km, ktoś pisał żeby nie jechać Kato-KRK A4ką tylko na Rabkę odbić, czyli pewnie Kato-Oświęcim-Wadowice i potem na Rabkę, zerknij może i daj znać co myślisz o tej wersji

Ja tam śmigałem 2 lata temu Fiescinka w gazie i lekko puchła:grin: Ale :a4fan: i Twój Fordzik raczej problemu miećn ie beda. Fajne widoczki bedziemy mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jechałem autem w trasę, po przerwie od czwartku, czułem jak bym nową bryką jechał :banan: a jak pięknie bulgotała :naughty: ja tam po górkach mogę śmigać, nie wiem ja innym się na to zapatruje, na wyścigi nie jedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tak: obojetnie któredy, ja bede kierował sie w strone pilota wycieczki:grin: Nawet jak trasa bedzie wiodła przez pół europy:kox: byle do BT byśmy zdąrzyli na 19:drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja smigam spac. Jakby co to sie postaram odzywac w miare mozliwosci. A na PW Vario wysle Ci moj nr tel, jakby zaszly jakies zmiany, to mi pisz. Pozdr!!:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...