Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ja nie narzekam, ale mogła już by się skończyć, co bym mógł się za szweda zabrać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie? Nie ma co w ogóle porównywać. Zupełnie inna klasa samochodu. Tu jest o wiele wygodniej i mega mega ciszej. Jadąc 200km/h masz 3-3.5k RPM, a nie jak w Audi ponad 5 :decayed: Auto dużo bardziej wyciszone/wygłuszone w środku. Mimo iż z Audi też byłem mega zadowolony to jednak Volvo jest jak dla mnie poprostu lepsze :kox: Materiały, układ jezdny, zawieszenie, jak i sam silnik to poezja :jerk:

to zostajesz przy VOLVO z KLUBOWYMI RAMKAMI :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam ?

kula się powolutku ale do przodu

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

ładnie się prezentują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie plany, zobaczymy jak to wyjdzie :decayed:

narazie bixy robię, tzn Grzegorz robi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie plany, zobaczymy jak to wyjdzie :decayed:

narazie bixy robię, tzn Grzegorz robi :wink:

teoretycznie zastanawiam się nad tym aczkolwiek są ważniejsze sprawy do ogarnięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co, ale ja bym pomyślał na starcie nad zderzakiem ze spryskami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co, ale ja bym pomyślał na starcie nad zderzakiem ze spryskami :decayed:

e tam mi to nie jest potrzebne :P zderzak i maska idą do malowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do xenonu spryski są potrzebne :whistling: samo-poziom można olać, powiesz, że nie działa, ale sprysków brak. Jak masz do malowania to tym bardziej lepiej kupić i od razu pomalować całość :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do xenonu spryski są potrzebne :whistling: samo-poziom można olać, powiesz, że nie działa, ale sprysków brak. Jak masz do malowania to tym bardziej lepiej kupić i od razu pomalować całość :facepalm:

No ja jeżdżę na 4300 i jakoś ani razu nie doczepili się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Twoje HID 4300 świeci jak 8000k+ więc widać od razu. 4300K to światło białe idące w lekko zółte a Ty masz niebieskie :wink:

Tak czy siak, jak auto chcesz robić jak na nie przystało, to mając xenon, spryski obowiązkowo, jak fabryka wypuszcza, bo tak sobie dokładać coś, bez czegoś, to jak kupić zaj...iste felgi i jeździć bez dekli, albo mając 2 końcówki tłumika, kupić nakładke tylko na 1 :facepalm:

Takie jest moje zdanie, ale każdy robi jak mu pasuje :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Twoje HID 4300 świeci jak 8000k+ więc widać od razu. 4300K to światło białe idące w lekko zółte a Ty masz niebieskie :wink:

Tak czy siak, jak auto chcesz robić jak na nie przystało, to mając xenon, spryski obowiązkowo, jak fabryka wypuszcza, bo tak sobie dokładać coś, bez czegoś, to jak kupić zaj...iste felgi i jeździć bez dekli, albo mając 2 końcówki tłumika, kupić nakładke tylko na 1 :facepalm:

Takie jest moje zdanie, ale każdy robi jak mu pasuje :banan:

No Michale spokojnie :) najpierw muszę zrobić to a później myślimy :) nie każde Audi ma spryski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Michale spokojnie :) najpierw muszę zrobić to a później myślimy :) nie każde Audi ma spryski :)

Tylko bez sensu jest lakierować przód, po to, żeby potem myśleć o zderzaku, kupić i go znowu lakierować...:facepalm:

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

:hi:Pany jakiś spocik w niedzielę :eusathink:

dla mnie bomba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Michale spokojnie :) najpierw muszę zrobić to a później myślimy :) nie każde Audi ma spryski :)

Tylko bez sensu jest lakierować przód, po to, żeby potem myśleć o zderzaku, kupić i go znowu lakierować...:facepalm:

Nie myślę teraz o zderzaku ze spryskami :)

---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

549162_10151054310029591_268612090_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...