Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki również

Jaguś nie ma sprawy ;)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gwertowy magnes dał radę ... za pierwszym razem i w ciemno włożyłem druta w dziurę - złoty strzał, śrubka wyjęta ;)

To kolejna rzecz na liście zakupów narzędziowych musi być .. bo parę razy już potrzebowałem :)

Na koniec , jak już wszyscy pojechali to se porównywaliśmy :)

...

...

...

...

...

ksenony na ścianie :P

Piechol - navi na stole ... naleję sobie i zastanowię się czy dzisiaj czy jutro ;)

Opublikowano

Arki dojechał ?

Opublikowano

no i wystarczyło ok zera i mój wentylator ruszył z kopyta .. wracałem w ciepełku do domu :)

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

Arki dojechał ?

nie ...

Opublikowano

Również dzięki za spotkanie :wink: Niezła frekwencja dziś :decayed:

Arki dojechał ?

Nie wyrobił się.

Opublikowano

Gt1oiB4.jpg

S0bHVQX.jpg

2NVfZil.jpg

VOZ04d5.jpg

dh14Rqy.jpg

J2lmVGJ.jpg

pkUSG7i.jpg

FUwNH9K.jpg

Q8V7EDD.jpg

NGG10es.jpg

UvwGaNP.jpg

xm7gW2U.jpg

AknJhTz.jpg

UdjXDVz.jpg

OFavlat.jpg

69X26r5.jpg

7TOGo9q.jpg

LoiuVhQ.jpg

GFyUIOt.jpg

rJLy9Qd.jpg

BuB6AUv.jpg

Rryp1uX.jpg

Opublikowano
Gwertowy magnes dał radę ... za pierwszym razem i w ciemno włożyłem druta w dziurę - złoty strzał, śrubka wyjęta ;)

To kolejna rzecz na liście zakupów narzędziowych musi być .. bo parę razy już potrzebowałem :)

Na koniec , jak już wszyscy pojechali to se porównywaliśmy :)

...

...

...

...

...

ksenony na ścianie :P

Piechol - navi na stole ... naleję sobie i zastanowię się czy dzisiaj czy jutro ;)

co najmniej dwuznacznie zabrzmiało:naughty:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

przynajmniej na zdjęciach zobaczę co się działo na spocie:decayed:

lele kiedy demontujesz bidrl:)

Opublikowano
  • Autor

nie no ładnie Panie i Panowie frekwencja niezła :kox: oby więcej takiego składu

Opublikowano

no i ja dziekuje za tak licznego spota :decayed:

Madas- nie ma problemu, gdyby co zostalo jeszcze z pol litra :decayed:

Jagus, nie mialem czasu oblukac jak wyszlo, bo tez to sobie u siebie zrobie :decayed:

Madbar... a nic juz :polew:

Opublikowano

Właśnie wróciłem do domu, dzięki za spota...

A moja dziewczyna do mnie, "Twój jest najwyższy, nie możesz zglebować...?"

... bez komentarza... :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Właśnie wróciłem do domu, dzięki za spota...

A moja dziewczyna do mnie, "Twój jest najwyższy, nie możesz zglebować...?"

... bez komentarza... :decayed:

pojazd :polew::polew:

Opublikowano
Właśnie wróciłem do domu, dzięki za spota...

A moja dziewczyna do mnie, "Twój jest najwyższy, nie możesz zglebować...?"

... bez komentarza... :decayed:

:polew::polew: Następnym razem zostajesz w domu a dziewczyna jedzie na spota :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor
Właśnie wróciłem do domu, dzięki za spota...

A moja dziewczyna do mnie, "Twój jest najwyższy, nie możesz zglebować...?"

... bez komentarza... :decayed:

:polew::polew: Następnym razem zostajesz w domu a dziewczyna jedzie na spota :decayed::wink:

:thumbup1:

Opublikowano
Właśnie wróciłem do domu, dzięki za spota...

A moja dziewczyna do mnie, "Twój jest najwyższy, nie możesz zglebować...?"

... bez komentarza... :decayed:

:polew::polew: Następnym razem zostajesz w domu a dziewczyna jedzie na spota :decayed::wink:

Hehe

Opublikowano

:polew::polew::polew:

dobre rometer...

no cóż... ale za to ma pas przedni :decayed:

ja twierdze ze 1BA to najlepsze zawieszenie :decayed:

Opublikowano

I pomyśleć, że człowiek sam sobie taką żmije wychowa...

Jak siedzę przed kompem, oglądam, czytam, patrzę jak ludzie tuningują swoje samochody, to niby jej to nie obchodzi...

a potem nagle znienacka taki pocisk... :grin:

Chyba kupię Q7, przynajmniej argumentu zabraknie :wink:

Opublikowano
I pomyśleć, że człowiek sam sobie taką żmije wychowa...

Jak siedzę przed kompem, oglądam, czytam, patrzę jak ludzie tuningują swoje samochody, to niby jej to nie obchodzi...

a potem nagle znienacka taki pocisk... :grin:

Chyba kupię Q7, przynajmniej argumentu zabraknie :wink:

Ty się cieszyć powinieneś. Moja to potrafi tylko mi wrzucać na moją glebę :decayed:

Opublikowano

po Poznaniu jezdzi jedna q7 na glebie. to juz wyglada ochydnie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.