Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W takim razie jeżeli do tego czasu moje plany nie ulegną diametralnym zmianą, za dwa tygodnie melduje się na debiutanckim spocie:-)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zapraszamy :naughty:

Opublikowano
W takim razie jeżeli do tego czasu moje plany nie ulegną diametralnym zmianą, za dwa tygodnie melduje się na debiutanckim spocie:-)

koniecznie :naughty:

Opublikowano
Marcin chyba dzis nie będziesz mógł spać :decayed:

to jak tak odżyło to może idziemy za ciosem i spot za dwa tygodnie. oczywiście organizację zostawiam Bart-s'owi. :decayed:

Hahaaha :takiego::decayed:

Opublikowano
Marcin chyba dzis nie będziesz mógł spać :decayed:

to jak tak odżyło to może idziemy za ciosem i spot za dwa tygodnie. oczywiście organizację zostawiam Bart-s'owi. :decayed:

Hahaaha :takiego::decayed:

w dowód uznania gestem kozakiewicza się odpłacasz:wink:

Opublikowano
Marcin chyba dzis nie będziesz mógł spać :decayed:

to jak tak odżyło to może idziemy za ciosem i spot za dwa tygodnie. oczywiście organizację zostawiam Bart-s'owi. :decayed:

Hahaaha :takiego::decayed:

w dowód uznania gestem kozakiewicza się odpłacasz:wink:

No coś Ty Grzesiu - jeszcze raz za dekielki Ci dziękuje. Dzięki Tobie tylko spodnie miałem unorane dziś :decayed: Ksenony podrzucę w tygodniu :thumbup1:

Opublikowano

na koniec było niezłe rezanie,

najpierw BArt-s dał Gwertemu lewy plastik do prawej lampy .. i jeszcze się kłócił nt. parzystości i stronniczości

a później Gwerty wymienił plastik od lampy na ten sam, który 10 sekund wcześniej odkręcił :)

Opublikowano
na koniec było niezłe rezanie,

najpierw BArt-s dał Gwertemu lewy plastik do prawej lampy .. i jeszcze się kłócił nt. parzystości i stronniczości

a później Gwerty wymienił plastik od lampy na ten sam, który 10 sekund wcześniej odkręcił :)

To prawda - ale jak narazie, dekielek lampy to jedyny element jaki znam w katalogu VAG który nie ma zachowanej pewnej rutyny dot. strony (lewa/prawa).

Opublikowano

Jagus, nie mialem czasu oblukac jak wyszlo

Madbar... a nic juz :polew:

a ja Ci powiem tak. Jeszcze mnie to 3.0 trzyma. A co do zawiechy 1BE może wygląda.Ale 1BA rządzi.

Co Miedzik robił z jagusiowym furakiem?

Panie i Panowie dzięki za spota. Bawiłem się nieźle.Miło było poznać nowe twarze, wyjaśnić niedomowienia( niestandardowy:wink:), i zobaczyć stare mordy. Oby teraz częściej.

Opublikowano

Dokładnie dużo osób dziś i fajnie bo udało mi się dużą część was poznać;) szkoda tylko Barts że mojej fury nie udało Ci się dotknąć.

Slo rozłoż mi na raty tego golfa 4x500 zł i biorę:-D

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano
  • Autor

:hi:Witam Panowie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jagus, nie mialem czasu oblukac jak wyszlo

Madbar... a nic juz :polew:

a ja Ci powiem tak. Jeszcze mnie to 3.0 trzyma. A co do zawiechy 1BE może wygląda.Ale 1BA rządzi.

Co Miedzik robił z jagusiowym furakiem?

Panie i Panowie dzięki za spota. Bawiłem się nieźle.Miło było poznać nowe twarze, wyjaśnić niedomowienia( niestandardowy:wink:), i zobaczyć stare mordy. Oby teraz częściej.

Bartku, psułem go :naughty: halogeny na żółto robiliśmy

Miło było poznać w końcu :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pepin chłopaki nie mają żadnej wichury , także nie pomogę

Opublikowano
Pepin chłopaki nie mają żadnej wichury , także nie pomogę

ok, dzięki ....

Opublikowano

Karol. Czy aby na pewno to wentylator? Od zera rusza wiec jest chyba ok...

Opublikowano

Na pewno to dmuchawa, miałem to samo zeszlej zimy ;) zimny lut musiał gdzieś być

Opublikowano

To ok :)

Opublikowano

Panowie a w taką pogodę jak jeździcie z klima ? Cały czas auto (czasami szyba przód i tył) czy włączaCię econ?

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.