Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry...

Opublikowano
Ale dzisiaj cisza tutaj ... odwilż jakaś idzie czy co :) ?

Ktoś jeszcze się uczy w tym tygodniu ?

Ehhh... Ja mam dwa rozdziały pracy magisterskiej do napisania :kwasny:

No i mam trzy egzaminy za dwa tygodnie, ale jakoś dam rade :decayed:

Opublikowano

kurde zapowiadają odwilż ... ma ktoś duży zamrażalnik do testowania wentylatora :D ,

gdybym jednak pomylił się z diagnozą i to nie tylko wentylator ?

Opublikowano

Rezystor dmuchawy?

Opublikowano
kurde zapowiadają odwilż ... ma ktoś duży zamrażalnik do testowania wentylatora :D ,

gdybym jednak pomylił się z diagnozą i to nie tylko wentylator ?

Karol nie martw się w połowie lutego mają być jeszcze większe mrozy.

Opublikowano
kurde zapowiadają odwilż ... ma ktoś duży zamrażalnik do testowania wentylatora :D ,

gdybym jednak pomylił się z diagnozą i to nie tylko wentylator ?

Karol nie martw się w połowie lutego mają być jeszcze większe mrozy.

ale wtedy mogę być daleko i chcę mieć pewność, że będzie grzało ;

Opublikowano

:hi:

Bart-s wreszcie znalazłem kiere

3924473111

:polew:

Opublikowano

Slo ta kiera jest boska. Musisz tylko zamienić niebieskie wstawki na czerwone pod kolor budy. Klakson juz jest ok :polew:.

Pepin, Zamrażarkę też mam jakby co... Jedna półka jest wolna, więc spoko... Ale ponieważ półka jest duża, możesz jeszcze jakąś flaszkę do mrożenia przywieźć,:decayed:

Wczoraj miałem atrakcje.... Wieczorem małżonka chciała się wybrać swoją Corollą na zumbę, ale szybko wróciła i mówi, że auto nie odpala. A w sobotę doładowałem aku, i na dodatek to auto odpala nawet kiedy ledwo kręci. A tu wsiadam do auta i tylko cyk. A wszystlo w śordku się świeci... okazało się, że jest prąd i na cewkę dochodzi, tylko nie kręci... więc na mrozie w pozycji zgietej w pokłonie było wykręcanie rozrusznika. Ani go ruszyć bo na ulicy lód i na pych nie weźmie. Wtoczyć do garażu ni chu chu bo pod górkę....:facepalm:Miejsca mało więc, światło kiepskie, ale wydarłem gada...... Na szczęście tylko dwie śruby. i okazało się. Zgnił całkiem przewód zasilający stojan i szczotki, więc nie miał szans zakręcić...Rozrusznik już w naprawie, i może dziś będzie. Mam nadzieję, bo Małżonka już wyciąga ręce po CCCO. :wallbash:

Opublikowano

Whoa,,, to już nie Audi... to USS Enterprise :grin:

1147_1253230639826.jpg

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

Rozrusznik już w naprawie, i może dziś będzie. Mam nadzieję, bo Małżonka już wyciąga ręce po CCCO. :wallbash:

Trzymej sie chopie i nie dej sie :decayed:

Opublikowano

Miałem podobnie z Fordem z zasilaniem rozrusznika, teraz mam nową instalację

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: panowie szukam radia do skody byle gralo jakiejs zapchaj dziury. Ktos cos?
Opublikowano
  • Autor

:hi:

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

:hi: panowie szukam radia do skody byle gralo jakiejs zapchaj dziury. Ktos cos?

gdzieś mi się coś obiło o uszy jak sobie przypomnę kto ma to Ci dam namiar :wink:

Opublikowano

Skubii89 jak chcesz to mam jakieś sony na cd ale cd nie czyta płyt ;-)

Opublikowano

Panie i Panowie Przepraszam że nie wpadłem na takiego fajnego SPOTA ale niestety WORK ;( mogliście zawinąć się do mnie Madas by Was poprowadził ;) Jeśli dobrze ze zdjęc wnioskuję to byla stara gwardia i nie chodzi mi tu o wiek ;)

Żałuje ale cóż, takie spoty powinny byc raz w miesiącu ;) Pozdrawiam

Adaś dziękuję za duchową pomoc

Opublikowano

Siemka .

Opublikowano

Siema

gdzie są fotki z spotu ??

Opublikowano

jaguś tak na marginesie Gwerty:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.