Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:)
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Tycjan... PW

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Tycjan... PW

Marcin, kupujesz? Zdecydowałeś się?:decayed:

Opublikowano

Hm... wszystko zalezy czy sprzedam swoja koze. No i od ceny tycjana ;)

Opublikowano

Pepin a jak te zamienniki lusterek bocznych? Zamontowałeś już? Zapomniałem się zapytać jak się w sobotę widzieliśmy.

Opublikowano
Pepin a jak te zamienniki lusterek bocznych? Zamontowałeś już? Zapomniałem się zapytać jak się w sobotę widzieliśmy.

W sobotę nie dał rady odpalić wkładów, bo w ogóle siadło ogrzewanie szyby więc i lusterek, prawdopodobnie z powodu rozbudowanego aku. A potem już nie wiem, bo się trochę doladowal i pojechal

Opublikowano

Panowie ... b7 sprzedam :decayed:

Opublikowano

:hi:

Marcin no proszę jak szybko poszło, nawet nie wiedziałem, że zamierzasz ją pacnąć:grin:

i co gtr wpada czy coś spod szyldu b8?:wink:

Opublikowano

Chętnie bym tą B7 przygarnął ;-)

To jak już wszyscy reklamują to mój wujek ma do sprzedania Golfa R z 2011 roku , kupiony w salonie , 26 tyś km przebiegu - miałem okazję jeździć , niezła rakieta :-)

Opublikowano

chyba nie, nawet na pewno nie b8, ale za to cos szybszego :wink:

Opublikowano

Marcin mów ale już:decayed:

Opublikowano
Chętnie bym tą B7 przygarnął ;-)

To jak już wszyscy reklamują to mój wujek ma do sprzedania Golfa R z 2011 roku , kupiony w salonie , 26 tyś km przebiegu - miałem okazję jeździć , niezła rakieta :-)

Wojtek :decayed:

Opublikowano
Chętnie bym tą B7 przygarnął ;-)

To jak już wszyscy reklamują to mój wujek ma do sprzedania Golfa R z 2011 roku , kupiony w salonie , 26 tyś km przebiegu - miałem okazję jeździć , niezła rakieta :-)

Wojtek :decayed:

Nic się nie ukryje w Pwr :wink:

Opublikowano
Chętnie bym tą B7 przygarnął ;-)

To jak już wszyscy reklamują to mój wujek ma do sprzedania Golfa R z 2011 roku , kupiony w salonie , 26 tyś km przebiegu - miałem okazję jeździć , niezła rakieta :-)

Wojtek :decayed:

Nic się nie ukryje w Pwr ;-)

Dr Przybylskiego fury zawsze są widoczne - czy to w PWR czy jak się mijamy w Poznaniu :grin:

Opublikowano

Bart-S co powiesz o sprężynach eibach -30/-30 ?

Są w intercarsie za 578zł i tak myśle. :whistling:

Opublikowano
Bart-S co powiesz o sprężynach eibach -30/-30 ?

Są w intercarsie za 578zł i tak myśle. :whistling:

Pasuje - tylko sprawdź po modelu czy są do sedana 1.9TDI.

Opublikowano

E10-15-003-02-22

Obciążenie osi przedniej do [kg]:

1165

Obciążenie osi tylnej do [kg]:

1035

Tylko dziwne że pasują do tak różnych silników (2.0 TFSI, 2.4, 3.0, 3.2 FSI, 1.9 TDI, 2.0 TDI). W jednym auto usiądzie więcej, w innym mniej...:jerk:

Opublikowano

oby nie poszedl za nisko jak moje h&R...

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

a jakie masz klasy wagowe we wlepce?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.