Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki Pepin. Macie pomysł na co to przykleić?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: zaczynam się rozglądać nad częściami do rozrządu, jest ktoś na forum do kogo warto uderzyć w tym temacie? :wink:

jak chcesz to ustal sobie z incercarsu co chcesz (producent, model etc) to sprawdzę Ci ceny dla porównania

Opublikowano

Karol, to masz to ogrzewanie czy nie?

Opublikowano
dzięki Pepin. Macie pomysł na co to przykleić?

ja swój na pokrywie silnika kleiłem jakimś klejem, którego akurat kumpel używa do klejenia czegoś w sprzęgłach i okładzinach hamulcowych

wg ETKI nie ma żadnego kleju przy znaczkach ...

btw .. ten znaczek w chromie kosztuje 10.5 GBP czyli ok 50PLN

Opublikowano

mam znaczek ale bez przylepca z tyłu..

Opublikowano
Karol, to masz to ogrzewanie czy nie?

no ogrzewanie już od tygodnia , jak wymieniłem silniczek od klapki .. teraz nawet dmuchawa jest OK ;)

lusterko z IC też daje już rade -

czyli zastał fotel, myślę, że jakoś ogarne .. wyciągnę go z kabiny - podobno 4ry śrubki - i zobaczę kabelki

najwyżej do Bart-sa będę jechał żeby poskładać fotel/tapicerkę :D

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

mam znaczek ale bez przylepca z tyłu..

Slo, jaki koń jest każdy widzi .. to po co to kleić ..

zostaw i zobacz jak jest bez , zawsze możesz przykleić późnej

jak chcesz to mam 3.0TDI w szufladzie :)

Opublikowano

bez chyba bedzie kijowo

Opublikowano

znaczek musi byc :). Karol, a po co wyciagasz fotel? wymieniasz mate?

Opublikowano
znaczek musi byc :). Karol, a po co wyciagasz fotel? wymieniasz mate?

siedzisko nie grzeje - muszę sprawdzić kabelki zanim kupię matę

Gadałem z Siemianiem i u niego się kabelek przerwał łączeniu siedzisko/oparcie i wytopiło gąbkę :)

mata była ok

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

poszukuję malej przyczepki do auta .. pożyczyć , na 2 tygodnie pod koniec maja - teść jedzie na ryby

może jakiś deal ... żeby każdy był zadowolony ?

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

slo, niektórzy już rezają quattro w B8

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/q73/1555398_10151904306218663_772758930_n.jpg

Opublikowano

kto to? wrc?

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

sam sobie odpowiem... :decayed:

Opublikowano
kto to? wrc?

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

sam sobie odpowiem... :decayed:

Witam napewno w grzecha w garazu

Panowie szukam oryginalnej płytki do bns nawigacyjnej nie musi byc z nowymi mapami potrzebuje do sprawdzenie i żeby leżała na stanie

Marcin auto już na ogłoszeniach ?

Opublikowano

nie jeszcze, nie bylo czasu :decayed:, moze jutro...

Opublikowano

Ciężka pogoda na fajną sesje zdjęciową a wiadomo zdjęcia to połowe sukcesu sprzedaży już wiesz co kupisz/

Opublikowano
ze jest po prostu piękny i chciałem się podzielić z Wami tym pięknym obrazkiem :) tyle.

To zamiar Ci się udał w pełni. Aż mi ślina cieknie...

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

dzięki Pepin. Macie pomysł na co to przykleić?

Normalnie jest taka cieniutka warstwa pianki samoprzylepnej i dlatego ten towar ma datę przydatności do spożycia:decayed:. Jak kupowałem na boxa, to kosztował 49 PLN-ów.

Opublikowano

slo

znaczki klejone są na taśmę dwustronną 3m.

Opublikowano

czyli zastał fotel, myślę, że jakoś ogarne .. wyciągnę go z kabiny - podobno 4ry śrubki - i zobaczę kabelki

najwyżej do Bart-sa będę jechał żeby poskładać fotel/tapicerkę :D

Pepin, jakby co to mój garaż stoi otworem... Przynajmniej nie będzie wiało i padało na łeb...

Opublikowano

od jutra luz na drogach .. 2 tygodnie ferii będzie

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

dzięki Madbar, może skorzystam

Opublikowano
kto to? wrc?

Nie inaczej. Włąsnie wrc..

Opublikowano
slo

znaczki klejone są na taśmę dwustronną 3m.

:hi:

Opublikowano
:hi: Wszystkim...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.