Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapodajcie nr części lub VIN sprawdzę i powiem za ile mógłbym załatwić:-)

Mówimy o oryginałach z ASO.

BTW mam Caddy na firmę z 2005 roku i kompletny rozrząd, czyli zestaw naprawczy, pompa itd. robiłem w ASO, nie opłaca się montować podróbek, cenowo wychodzi całkiem przyzwoicie:)

Z innej beczki - Bartek patrzyłeś na to:

Audi RS5 35700.00 USD. - otoMoto.pl

Jest tam kilka zmartwień. Liczyłem na oryginałach z ASO -> 40tyś (wykluczając deskę) wychodzi jak w mordę....

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z innej beczki - Bartek patrzyłeś na to:

Audi RS5 35700.00 USD. - otoMoto.pl

Jest tam kilka zmartwień. Liczyłem na oryginałach z ASO -> 40tyś (wykluczając deskę) wychodzi jak w mordę....

Zastanowię się :decayed:

Opublikowano

Pany 233 KM w 3.0 tdi a4 to jaki to jest siilnik? ASB? Jakie maja opinie?

Opublikowano
Pany 233 KM w 3.0 tdi a4 to jaki to jest siilnik? ASB? Jakie maja opinie?

1. poprawione napinacze rozrządu

2. mocniejszy, ale chipuje się podobnie do BKNa

3. BKN-y trafiają się bez DPFa .. tak jak mój, ASB już z DPF-em

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

OT.

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/q71/1797986_712221398799435_1325932304_n.jpg

Opublikowano
Pany 233 KM w 3.0 tdi a4 to jaki to jest siilnik? ASB? Jakie maja opinie?

1. poprawione napinacze rozrządu

2. mocniejszy, ale chipuje się podobnie do BKNa

3. BKN-y trafiają się bez DPFa .. tak jak mój, ASB już z DPF-em

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

OT.

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/q71/1797986_712221398799435_1325932304_n.jpg

Jednostki napędowe ASB i BKN są praktycznie takie same, tak jak Karol pisze w ASB poprawione są napinacze. Chip podobnie jak w BKN, choć widziałem ( na allegro, w zeszłym roku ) z okolic Gdańska ASB wyciągniętego na 315 km, z tym że to już nie była tylko zmiana elektroniczna, ale również właściciel musiał zmieniać intercooler, zderzak również był modyfikowany itp. co prawda skrzynia manualna, ale tu też miał ingerencję , Mój BKN był z DPF, ale już go usunąłem. Generalnie 3.0 tdi to dobre silniki w audi.

Opublikowano

Slo, kiedyś pytałeś o akwarium, nie chcesz roślin do akwarium ?

mam jakiś takie co wyglądają jak skrzyp polny chyba coś takiego

http://i173.photobucket.com/albums/w68/MonicaKrzysztof/krewetkowy27.jpg

Właśnie wywlokłem dużą garść z akwarium bo zarosło trochę, a może jakiś inny chętny ?

Opublikowano
Slo, kiedyś pytałeś o akwarium, nie chcesz roślin do akwarium ?

mam jakiś takie co wyglądają jak skrzyp polny chyba coś takiego

http://i173.photobucket.com/albums/w68/MonicaKrzysztof/krewetkowy27.jpg

Właśnie wywlokłem dużą garść z akwarium bo zarosło trochę, a może jakiś inny chętny ?

nie nie, ja potrzebowałem jedynie do zdjęć:)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ciekawe czy w 2.7 tdi (190KM) tez poprawili napinacze

Opublikowano
Ciekawe czy w 2.7 tdi (190KM) tez poprawili napinacze
Ty lepiej się martw o silniczki klapek w kanałach ssących i krućce mechanizmu przełączania :wink::decayed:
Opublikowano

Panowie jutro jade po bose do mojej pokraki:decayed:

Opublikowano

Bart-s ty mów do mnie po polskiemu. Tak sobie tylko myślę, ja mam BPP 180 KM, i pomyślałem że skoro 2.7 i 3.0 to bliźniacze jednostki, to mają te same problemy :wink:

Co do tego co napisałeś wyżej: Idzie to sprawdzić ? Jakieś objawy czy cuś jak się psuje ?

Opublikowano
Bart-s ty mów do mnie po polskiemu. Tak sobie tylko myślę, ja mam BPP 180 KM, i pomyślałem że skoro 2.7 i 3.0 to bliźniacze jednostki, to mają te same problemy :wink:

Co do tego co napisałeś wyżej: Idzie to sprawdzić ? Jakieś objawy czy cuś jak się psuje ?

W skrajnych przypadkach dochodzi do uszkodzenia silnika. Sprawdzę jak przyjedziesz w poniedziałek na diagnostykę webasto (Mario będzie u mnie od rana).
Opublikowano

Ok, to napisz mi na PW adres gdzie mam przyjechać, i w jakich godzinach bo muszę sobie dzień zaplanować.

Opublikowano
Niebawem i mnie czeka druga wymiana rozrzadu...

Chyba że wleci rakieta.:wink:

Opublikowano

Eee tam :) to jaki kod silnika ma 3.0 tdi 233 KM?

Opublikowano

asb

Opublikowano
  • Autor

Witam :hi:

Opublikowano

A ty w pracy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.