Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

bez waga tez sprawdzisz, jak przystawisz ucho one tak delikatnie tykaja, jak wszystkie tykaja uwalilo czujnik... :wink:

Dzis czujniki działały , podpiąłem Vaga i błąd czujnika G205 Short to Ground , skasowałem , pojechałem na myjkę i znowu to samo - niestety gdzieś zwarcie :facepalm:

Jak tylko na tym jednym to prawdopodobnie czujnik ale... Wywal go jeszcze i siknij kontaktem wtyczkę i gniazdo. Przyjrzyj się pinom - może zaśniedziałe są.

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

jest małe ale..........czujniki i przewody mam zaklejone od tyłu , zabezpieczając przed "lepkimi" rączkami nie pomyślałem że coś się może spie.... :banan: , jest też duża szansa że to coś z wiązką którą reanimowałem po wyrwaniu czujników razem z wtyczkami

będzie pogoda będę działał - dziś w Swifcie wymieniałem tylne łożysko pod blokiem , w słoneczku wiosennie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

A4B5AJM tak jak koledzy wyżej - trzeba sprawdzić jaki dokładnie jest to błąd. Bo jak błąd typu zbyt duża albo mała oporowość czyli zwara na kablach lub przerwanie to trzeba zajrzeć do instalacji a nie softa wgrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapisałem niestety numeru błędu, ale dotyczył sterownika airbag i koleś mówił, że muszę wgrać ten soft, a pracuje w ASO więc chyba nie ściemniał.

Proszę Cię... :facepalm: Podjedź, podłącze kompa i zobaczę co to...

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Pany... jak auto wchodzi w tryb serwisowy to turbo czy nie tylko?

Manual czy automat?

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

bez waga tez sprawdzisz, jak przystawisz ucho one tak delikatnie tykaja, jak wszystkie tykaja uwalilo czujnik... :wink:

Dzis czujniki działały , podpiąłem Vaga i błąd czujnika G205 Short to Ground , skasowałem , pojechałem na myjkę i znowu to samo - niestety gdzieś zwarcie :facepalm:

Jak tylko na tym jednym to prawdopodobnie czujnik ale... Wywal go jeszcze i siknij kontaktem wtyczkę i gniazdo. Przyjrzyj się pinom - może zaśniedziałe są.

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

witam:hi:

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

witam wszystkich zebranych na Wlkp. :cygaro:

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

gwerty jak długo by trzeba było czekać, jakbym podrzucił Tobie lampy od "foki" do polerki te które oglądałeś ?

około 3-4 dni. bo po utwardzeniu muszą leżakować co najmniej 48h

Grześ - przepraszam Cię, nie wyrobiłem się... Jutro odbiór auta w którym siada lewy reflektor - dogadam się z klientem co dalej (w razie W masz coś na podmianę?)

palnik tak. przetwornicę nie.

ale zamiast kupować używkę valeo lepiej starą wysłać do regeneracji. koszt mniejszy i rok gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ - przepraszam Cię, nie wyrobiłem się... Jutro odbiór auta w którym siada lewy reflektor - dogadam się z klientem co dalej (w razie W masz coś na podmianę?)

palnik tak. przetwornicę nie.

ale zamiast kupować używkę valeo lepiej starą wysłać do regeneracji. koszt mniejszy i rok gwarancji.

Raczej myślałem aby lewy reflektor podmienić cały - aby mógł jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko z całkiem innej beczki :D czy z dworca PKP w poznaniu jest jakiś dojazd bus/tramwaj do parkingu koło Mc na Franowie? :D?

muszę się tam dostać w piątek z deskami bo kierowca busa z resztą wycieczki do centrum nie wjedzie :wallbash::wallbash:

Jedziesz może z Boarders do Gerlitzen??

\

Jadę z Feel The Flow ..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, znacie jakiegoś dobrego speca od LPG w Poznaniu? Potrzebuje zrobić jedną przeróbkę - w zasadzie to nie musi być dobry bo palcem mu pokarze co ma dokładnie zrobić :grin: Nie mam niestety sprzętu żeby przegiąć wąż miedziany a do swojego speca w Sompolnie mam trochę daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, znacie jakiegoś dobrego speca od LPG w Poznaniu? Potrzebuje zrobić jedną przeróbkę - w zasadzie to nie musi być dobry bo palcem mu pokarze co ma dokładnie zrobić :grin: Nie mam niestety sprzętu żeby przegiąć wąż miedziany a do swojego speca w Sompolnie mam trochę daleko.

ja mam gazownika na lechickiej dobry koleś sprawdzony :wink:

Hangar Autogaz - Montaż instalacji LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, znacie jakiegoś dobrego speca od LPG w Poznaniu? Potrzebuje zrobić jedną przeróbkę - w zasadzie to nie musi być dobry bo palcem mu pokarze co ma dokładnie zrobić :grin: Nie mam niestety sprzętu żeby przegiąć wąż miedziany a do swojego speca w Sompolnie mam trochę daleko.

ja mam gazownika na lechickiej dobry koleś sprawdzony :wink:

Hangar Autogaz - Montaż instalacji LPG

Generalnie to nie chciałby oddawać auta w obce łapy. Muszę zobaczyć jak to jest z gięciem miedzianego przewodu bo o to tylko mi chodzi. Jak będę zmieniać reduktor z zavioli zeta N na Skę to chce go od razu umieścić w innym miejscu a to wiąże się z przegięciem przewodu LPG, albo jego skróceniem, ale wtedy trzeba go jeszcze zagiąć na końcu. Reszta to pryszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, znacie jakiegoś dobrego speca od LPG w Poznaniu? Potrzebuje zrobić jedną przeróbkę - w zasadzie to nie musi być dobry bo palcem mu pokarze co ma dokładnie zrobić :grin: Nie mam niestety sprzętu żeby przegiąć wąż miedziany a do swojego speca w Sompolnie mam trochę daleko.

ja mam gazownika na lechickiej dobry koleś sprawdzony :wink:

Hangar Autogaz - Montaż instalacji LPG

Generalnie to nie chciałby oddawać auta w obce łapy. Muszę zobaczyć jak to jest z gięciem miedzianego przewodu bo o to tylko mi chodzi. Jak będę zmieniać reduktor z zavioli zeta N na Skę to chce go od razu umieścić w innym miejscu a to wiąże się z przegięciem przewodu LPG, albo jego skróceniem, ale wtedy trzeba go jeszcze zagiąć na końcu. Reszta to pryszcz.

podjedź zapytaj czy coś ;)

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

:facepalm:

emk8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ - przepraszam Cię, nie wyrobiłem się... Jutro odbiór auta w którym siada lewy reflektor - dogadam się z klientem co dalej (w razie W masz coś na podmianę?)

palnik tak. przetwornicę nie.

ale zamiast kupować używkę valeo lepiej starą wysłać do regeneracji. koszt mniejszy i rok gwarancji.

Raczej myślałem aby lewy reflektor podmienić cały - aby mógł jeździć.

zastepcze lampy bede miał no problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedź zapytaj czy coś ;)

Dzwoniłem. 100-150 zł za robotę. Z jednej strony to nie tak dużo, oddać i się nie martwić. Z drugiej to tylko kwestia ucięcia i zaprawienia przewodu miedzianego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

:facepalm:

http://imageshack.com/a/img824/4453/emk8.jpg

No w końcu Twin .. to prawie bliźniaki - to musi być 2dwa .. nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ - przepraszam Cię, nie wyrobiłem się... Jutro odbiór auta w którym siada lewy reflektor - dogadam się z klientem co dalej (w razie W masz coś na podmianę?)

i co wyszło z tą lampą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...