Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pepin :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:grin:
Opublikowano
  • Autor

Dobre :grin:

Witam :hi:

Panowie mam 3 miejsca wolne na Bukowinę w aucie także mogę kogoś zabrać

Opublikowano

Sam nie wiem czy mam bardziej polew z bartsa czy z pepina :)

Opublikowano
:hi: :-)
Opublikowano
  • Autor
Sam nie wiem czy mam bardziej polew z bartsa czy z pepina :)

Trzeba by było ich razem zobaczyć i ta czapka:decayed:

Opublikowano
Sam nie wiem czy mam bardziej polew z bartsa czy z pepina :)

od środy zapowiada się ze będę miał w końcu popołudnie wolne. pamiętam o Twoich ledach działamy?

Opublikowano
Sam nie wiem czy mam bardziej polew z bartsa czy z pepina :)

od środy zapowiada się ze będę miał w końcu popołudnie wolne. pamiętam o Twoich ledach działamy?

Czwartek mozemy planowac ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Cześć Panowie:-)

Audi a6 1999/2000 rok ma Navigation Plus, czy ktoś z Was ogarnąłby polskie menu i najnowsze mapy?

Autko jest w Poznaniu.

Ile będzie to mnie kosztowało?:-)

Opublikowano
Cześć Panowie:-)

Audi a6 1999/2000 rok ma Navigation Plus, czy ktoś z Was ogarnąłby polskie menu i najnowsze mapy?

Autko jest w Poznaniu.

Ile będzie to mnie kosztowało?:-)

ja tych nawigacji nigdy nie rozumiem bo na mojej jest też napisane NavigationPlus a jest to RNS-E

Jeśli jest to MMI 2G to mam mapy 2013 za flaszkę :), 2014 jeszcze nie mam.

Softu nie wiem jak .. możemy spróbować ... ja się nauczę, Ty ryzykujesz za free :)

Opublikowano

cześć wszystkim :hi:

:hi:

wlasnie zrezalem tempomat w b7 :decayed:

Marcin, daj numer telefonu na PW

---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ----------

Karolu, to widzę, że w tym sezonie przestały być modne pluszowe uszy i rogi a zakrólowały Angry Birds. :polew: Gdzie kupiłeś???

---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------

Cześć Panowie:-)

Audi a6 1999/2000 rok ma Navigation Plus, czy ktoś z Was ogarnąłby polskie menu i najnowsze mapy?

Autko jest w Poznaniu.

Ile będzie to mnie kosztowało?:-)

ja tych nawigacji nigdy nie rozumiem bo na mojej jest też napisane NavigationPlus a jest to RNS-E

Jeśli jest to MMI 2G to mam mapy 2013 za flaszkę :), 2014 jeszcze nie mam.

Softu nie wiem jak .. możemy spróbować ... ja się nauczę, Ty ryzykujesz za free :)

Karol, nie doczytałeś... To jest A6 C5. A Navigation PLUS to w tym wypadku RNS-D jak mniemam.:wink:

Opublikowano
cześć wszystkim :hi:

Karolu, to widzę, że w tym sezonie przestały być modne pluszowe uszy i rogi a zakrólowały Angry Birds. :polew: Gdzie kupiłeś???

Młoda dostała rok temu w nagrodę .. w Harachovie ...

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ----------

cześć wszystkim :hi:
Cześć Panowie:-)

Audi a6 1999/2000 rok ma Navigation Plus, czy ktoś z Was ogarnąłby polskie menu i najnowsze mapy?

Autko jest w Poznaniu.

Ile będzie to mnie kosztowało?:-)

ja tych nawigacji nigdy nie rozumiem bo na mojej jest też napisane NavigationPlus a jest to RNS-E

Jeśli jest to MMI 2G to mam mapy 2013 za flaszkę :), 2014 jeszcze nie mam.

Softu nie wiem jak .. możemy spróbować ... ja się nauczę, Ty ryzykujesz za free :)

Karol, nie doczytałeś... To jest A6 C5. A Navigation PLUS to w tym wypadku RNS-D jak mniemam.:wink:

To możemy zacząć od map ... co do języka to tak samo

ale dopiero po 17tym lutego jestem wolny

---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

Ku przypomnieniu, jak czytać ogłoszenia samochodowe:

Auto z ogłoszenia: abecadło krętaczy | Auto Świat - wersja mobilna

:)

Opublikowano

Powitac .

Opublikowano

Bart-s Zorientuj się za ile możesz mieć tą poduszkę, mi krzyknęli 570 zł za oryginał.

Opublikowano
:hi: witam
Opublikowano

masz autko? tzn czy odebrałeś B6 :decayed:

Opublikowano

jutro grrrrrr :D czekam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.