Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No co... oni tez rezaja ... :)

Qfa.... dzisiaj wyjechal rozrusznik... a w sobote chyba wyjedzie turbina... bo na wydechowym wali strzasznie olejem... qfa... ciegle cos...

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grześ - przepraszam Cię, nie wyrobiłem się... Jutro odbiór auta w którym siada lewy reflektor - dogadam się z klientem co dalej (w razie W masz coś na podmianę?)

i co wyszło z tą lampą ?

Zdjąłem dekiel, dotknąłem wtyczkę palcem, złożyłem i... działa :decayed:

Opublikowano

Marcin nie wiem kiedy podlecę po tasiemkę ale podlecę. Chyba nie śpieszy Ci się ? Mogę truknąć przelew jak cos :)

Opublikowano

Grześ - przepraszam Cię, nie wyrobiłem się... Jutro odbiór auta w którym siada lewy reflektor - dogadam się z klientem co dalej (w razie W masz coś na podmianę?)

i co wyszło z tą lampą ?

Zdjąłem dekiel, dotknąłem wtyczkę palcem, złożyłem i... działa :decayed:

palce które leczą, wystarczy tylko dotyk :decayed:.

Opublikowano
  • Autor

Grześ - przepraszam Cię, nie wyrobiłem się... Jutro odbiór auta w którym siada lewy reflektor - dogadam się z klientem co dalej (w razie W masz coś na podmianę?)

i co wyszło z tą lampą ?

Zdjąłem dekiel, dotknąłem wtyczkę palcem, złożyłem i... działa :decayed:

palce które leczą, wystarczy tylko dotyk :decayed:.

ręce które leczą :grin:

rece-ktore-lecza-pl-ffea00

Opublikowano

Tjaaa, niestandardowy przywieź mi te turbo - dotknę :decayed:

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

Grześ - jak auto wróci na próbę olejową to wtedy się zgramy z tymi lampkami. Ile regeneracja ksenonów w B6? Bez kosztów ew. wymiany przetwornic i palników (czyszczenie + odbłyśniki).

Opublikowano

T5YVfc5.jpg

przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :banan::banan::banan:

Opublikowano
  • Autor
http://i.imgur.com/T5YVfc5.jpg

przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :banan::banan::banan:

:grin::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Bart-s sprawdź numer i podeślij, bo Ten Łobuz znowu nie podesłał ;), please

Opublikowano
Tjaaa, niestandardowy przywieź mi te turbo - dotknę :decayed:

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

Grześ - jak auto wróci na próbę olejową to wtedy się zgramy z tymi lampkami. Ile regeneracja ksenonów w B6? Bez kosztów ew. wymiany przetwornic i palników (czyszczenie + odbłyśniki).

sama wymiana odbyśników w xenonach 120zł jak z czyszczeniem wnetrzy (rozklejanie) to +100zł

Opublikowano
No co... oni tez rezaja ... :)

Qfa.... dzisiaj wyjechal rozrusznik... a w sobote chyba wyjedzie turbina... bo na wydechowym wali strzasznie olejem... qfa... ciegle cos...

a nie mówiłeś, że rozrusznik to latem ma być robiony ?

Opublikowano
http://i.imgur.com/T5YVfc5.jpg

przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :banan::banan::banan:

nie no przegięcie. Bartek dużo grzebie w garażu, ale takich ale styranych dłoni to na pewno niema.

Opublikowano

a juz wyglądało jakby umarło forum .. napisałem o 16:45 i cisza, i nagle o 22giej ruszyło coś w tej materii ...

Opublikowano
http://i.imgur.com/T5YVfc5.jpg

przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :banan::banan::banan:

:grin::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Bart-s sprawdź numer i podeślij, bo Ten Łobuz znowu nie podesłał ;), please

Ummm... przypomnij o co kaman.

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

http://i.imgur.com/T5YVfc5.jpg

przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :banan::banan::banan:

nie no przegięcie. Bartek dużo grzebie w garażu, ale takich ale styranych dłoni to na pewno niema.

Grześ uwierz mi - wyglądają dziś gorzej niż na foto :decayed:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

Tjaaa, niestandardowy przywieź mi te turbo - dotknę :decayed:

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

Grześ - jak auto wróci na próbę olejową to wtedy się zgramy z tymi lampkami. Ile regeneracja ksenonów w B6? Bez kosztów ew. wymiany przetwornic i palników (czyszczenie + odbłyśniki).

sama wymiana odbyśników w xenonach 120zł jak z czyszczeniem wnetrzy (rozklejanie) to +100zł

No i gitara :thumbup1:

Opublikowano

Bart-s, sprawdzileś może naklejkę na pas przedni ?

Opublikowano
Bart-s, sprawdzileś może naklejkę na pas przedni ?

Jutro będzie info.

Opublikowano
Bart-s, sprawdzileś może naklejkę na pas przedni ?

Jutro będzie info.

okej :hi:

Opublikowano

Qfa ale sie tu dzieje :) a ja w robocie.

Narobilo mi sie kosztow, no mial byc rozrusznik latem i tak odkladalem.

Slo- ze spokojem..

Bartek - trzeba te turbo wyciagac :) :) :)

A teraz :

Adin... dwa tri czetyrje... buahahha moze jeszcze w tv kariere zrobisz :)

Opublikowano
Qfa ale sie tu dzieje :) a ja w robocie.

Narobilo mi sie kosztow, no mial byc rozrusznik latem i tak odkladalem.

Slo- ze spokojem..

Bartek - trzeba te turbo wyciagac :) :) :)

A teraz :

Adin... dwa tri czetyrje... buahahha moze jeszcze w tv kariere zrobisz :)

Miejcia oczyja na tabliczku :grin:

Opublikowano
  • Autor
Qfa ale sie tu dzieje :) a ja w robocie.

Narobilo mi sie kosztow, no mial byc rozrusznik latem i tak odkladalem.

Slo- ze spokojem..

Bartek - trzeba te turbo wyciagac :) :) :)

A teraz :

Adin... dwa tri czetyrje... buahahha moze jeszcze w tv kariere zrobisz :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.