Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy w poznaniu lub okolicach jest ktos kto ma używane czesci do opla? No i czy ktoś moglby mi ew. Sprawdzic w aso lub ic cenę swiec i przewodów zapłonowych do corsa b 1.2 16v ?

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

przypomnij sie w poniedzialek...

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

dziekuje Kuba ...

Ok przypomne sie:) wy tam macie zniżki to moze taniej bedzie:) dziekuje..

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Pany, potrzebuje majstra od stacyjek. Dziś szlak trafił moją - ciężko włożyć kluczyk. Obecnie siedzi u mnie stacyjka z polifta. Mam jakby co jeszcze swoją starą przedliftową ale kupa roboty żeby ją przełożyć. A wiem że da się wymienić/naprawić sam bębenek. Nie wiem czy bębenki przedlift/polift są takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem Marcinie :wink:

Ale szukajka forumowa naprawdę jest do bani.

Ja odpaliłem Google i wpisałem całą nazwę tematu :naughty:

I to jest chyba najlepszy sposób, pod warunkiem, że znasz nazwę tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no chyba tak zaczne szukac przez google, bo na naszej wyszukiwarce zawsze sie mecze.

labiel... kiedys mi Maxcudo mowil ze gdzies na rogu bulgarskiej a grunwaldzkiej wkladki naprawiaja. szukaj.

Bartek... A3 graty na xenon juz kompletuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, potrzebuje majstra od stacyjek. Dziś szlak trafił moją - ciężko włożyć kluczyk. Obecnie siedzi u mnie stacyjka z polifta. Mam jakby co jeszcze swoją starą przedliftową ale kupa roboty żeby ją przełożyć. A wiem że da się wymienić/naprawić sam bębenek. Nie wiem czy bębenki przedlift/polift są takie same.

Witam .

Zadzwon tu i zapytaj ul.Sciegiennego 75 tel.061 8619 435 kom.601 700 076

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no chyba tak zaczne szukac przez google, bo na naszej wyszukiwarce zawsze sie mecze.

labiel... kiedys mi Maxcudo mowil ze gdzies na rogu bulgarskiej a grunwaldzkiej wkladki naprawiaja. szukaj.

Bartek... A3 graty na xenon juz kompletuje?

Tak - emil sam sobie wszystko załatwia. Na koniec lutego będzie jeszcze do założenia taki sam zestaw w B7 2.7TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dokładnie chodziło mi o narożnik "Racławicka" a "Gwiaździsta" :decayed::wink: Jeśli chodzi o zamki, wkładki itp etc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Będę działał w poniedziałek. Mam nadzieje że do tej jakoś to jeszcze będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no chyba tak zaczne szukac przez google, bo na naszej wyszukiwarce zawsze sie mecze.

labiel... kiedys mi Maxcudo mowil ze gdzies na rogu bulgarskiej a grunwaldzkiej wkladki naprawiaja. szukaj.

Bartek... A3 graty na xenon juz kompletuje?

Tak - emil sam sobie wszystko załatwia. Na koniec lutego będzie jeszcze do założenia taki sam zestaw w B7 2.7TDI.

Powoli ale coraz bliżej celu. Bartek, będę miał do zamówienia przełącznik świateł pod bix. Możesz mi sprawdzić cenę: 8J1 941 531 A. Niestety w ASO i u mnie na forum nie ogarnęli jaki nr ma mieć przełącznik poliftowy z opcjami: przeciwmgielne tył, przód, Auto, DRL, CLH. Podobno jest ich ze 40 i nie ma rysunków poglądowych w Etce. Więc chyba zrezygnuję z tego DRL i po prostu przy kodowaniu ustawi się Skandynawie. Chyba, że masz moce sprawcze i odgadniesz nr części:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no chyba tak zaczne szukac przez google, bo na naszej wyszukiwarce zawsze sie mecze.

labiel... kiedys mi Maxcudo mowil ze gdzies na rogu bulgarskiej a grunwaldzkiej wkladki naprawiaja. szukaj.

Bartek... A3 graty na xenon juz kompletuje?

Tak - emil sam sobie wszystko załatwia. Na koniec lutego będzie jeszcze do założenia taki sam zestaw w B7 2.7TDI.

Powoli ale coraz bliżej celu. Bartek, będę miał do zamówienia przełącznik świateł pod bix. Możesz mi sprawdzić cenę: 8J1 941 531 A. Niestety w ASO i u mnie na forum nie ogarnęli jaki nr ma mieć przełącznik poliftowy z opcjami: przeciwmgielne tył, przód, Auto, DRL, CLH. Podobno jest ich ze 40 i nie ma rysunków poglądowych w Etce. Więc chyba zrezygnuję z tego DRL i po prostu przy kodowaniu ustawi się Skandynawie. Chyba, że masz moce sprawcze i odgadniesz nr części:decayed:

Dla Twojego auta z uwzględnieniem funkcji, które chcemy uruchomić (AUTO, przeciwmgielne z przodu, DRL, Coming/Leaving Home, kontrola żarówek) potrzebny jest włącznik:

8P1 941 531 AK - po rabacie 286zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale to jest przedlift i różni się innym wyglądem manetki/przełacznika świateł. A jak już odświeżać będę wnętrze to wolałbym mieć polift który zdecydowanie lepiej wygląda :wink:

Jaki masz miesiąc produkcji i który rok i od którego roku i miesiąca jest FL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polift wychodzi od 08. 2008 do 2012 roku. Ale Bartek szkoda Twojego czasu bo jest tego od napieprzenia

OK, 8J1 941 531 A jest OK... Kurcze patrzę na włącznik pod DRL i coś mi nie pasuje - nie występuje w wersji dla lusterka z czujnikiem zmierzchu (bez sensu - nie czaję o co tu chodzi). W A3 występował ksenon bez DRL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polift wychodzi od 08. 2008 do 2012 roku. Ale Bartek szkoda Twojego czasu bo jest tego od napieprzenia

OK, 8J1 941 531 A jest OK... Kurcze patrzę na włącznik pod DRL i coś mi nie pasuje - nie występuje w wersji dla lusterka z czujnikiem zmierzchu (bez sensu - nie czaję o co tu chodzi). W A3 występował ksenon bez DRL?

Tak, nie musiałeś tego mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...