Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a no to mów. U mnie nie da rady. Auto spoza UE

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bart-s suba rozbiore rano jak dotre do domu oczywiscie jak wczesniej nie padne na r...

A i powiedz mi jeszcze w tej rozpisce co przyslales ( musi miec ekran) co to jest.

Opublikowano
Jak kupowalem polo to tuv byl wazny do 2015 roku. W urzedzie dostalem od razu blachy i przegladu nie musialem robic. Zaakceptowali tuv ale skrucili do polskich przepisow ( 1 rok waznosci przegladu ) to weszlo chyba od niedawna...

Jak w maju 2010 lata temu jak kupiłem A4 to miałem TUV ważny do 09.2011 - musiałem na stacji diagnostyczną podjechać i zapłacić coś koło 60 zł za potwierdzeni danych czy jakoś tak i przegląd się liczył od tego dnia. Najwyraźniej coś się pozmieniało. Ja dostałem kartkę z Tuv razem z autem.

Opublikowano

Maciej.... moze do roboty bys sie zabral :)

Opublikowano
Maciej.... moze do roboty bys sie zabral :)

Siedze na melinie i jaram :wink:

Opublikowano
witam,

bart-s możesz mi podać nr lewej poduchy silnika, bo chcę zamówić i to zrobić, co wyszło na skanie u ciebie.

8e0199379t

Dzięki wielkie !

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Pany... gdzie dobrze regeneruja turbiny w Poznaniu?

Kumple w Golfie robił tu i zadowlony od 1.5 roku Nowe i regenerowane turbosprężarki, turbiny - DANMAR-BIS

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
witam:hi:

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

witam wszystkich zebranych na Wlkp. :cygaro:

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

gwerty jak długo by trzeba było czekać, jakbym podrzucił Tobie lampy od "foki" do polerki te które oglądałeś ?

około 3-4 dni. bo po utwardzeniu muszą leżakować co najmniej 48h

ok. muszę zobaczyć jak tam Moja Pani z czasem.:decayed: jak co to się odezwę wcześniej żeby się umówić:decayed:

Opublikowano

:hi:

wlasnie zrezalem tempomat w b7 :decayed:

a koles z forum z inowroclawia az przyjechal :decayed:

ale Bartka nie pobije, do niego z Cypru jezdzą :kwasny:

Opublikowano

Pany... gdzie dobrze regeneruja turbiny w Poznaniu?

Kumple w Golfie robił tu i zadowlony od 1.5 roku Nowe i regenerowane turbosprężarki, turbiny - DANMAR-BIS

Też tam robiłem a właściwie kupiłem regenerowaną i od prawie 2 lat śmigam na niej bez żadnego kłopotu. Mają swoje stoisko na giełdzie.

Opublikowano

Pany... gdzie dobrze regeneruja turbiny w Poznaniu?

Kumple w Golfie robił tu i zadowlony od 1.5 roku Nowe i regenerowane turbosprężarki, turbiny - DANMAR-BIS

Też tam robiłem a właściwie kupiłem regenerowaną i od prawie 2 lat śmigam na niej bez żadnego kłopotu. Mają swoje stoisko na giełdzie.

ale chyba żeby uznali w razie co gwarancje to nie wiem czy nie lepiej im oddać wymianę/usługę

Opublikowano

4 turbiny robiłem w Turbotech na ulicy Samotnej. Wszystkie sprawował się bardzo dobrze.

Opublikowano

Pany... gdzie dobrze regeneruja turbiny w Poznaniu?

Kumple w Golfie robił tu i zadowlony od 1.5 roku Nowe i regenerowane turbosprężarki, turbiny - DANMAR-BIS

Też tam robiłem a właściwie kupiłem regenerowaną i od prawie 2 lat śmigam na niej bez żadnego kłopotu. Mają swoje stoisko na giełdzie.

ale chyba żeby uznali w razie co gwarancje to nie wiem czy nie lepiej im oddać wymianę/usługę

Tak zrobiłem. Moją uszkodzoną zabrali a dostałem zregenerowaną. Z tego co pamiętam to nawet jeszcze coś opuścili z ustalonej ceny.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dzieki :decayed:

Opublikowano
:polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.