Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tak kiedyś Allianz chciał zrobić , za samo Oc zażądał kwoty za jaką dostałem Oc+Ac+Assistance.

Za OC+AC z szybami , assistance i nnw płacę coś koło 1050 zł rocznie w dwóch ratach z czego OC to 480 zł ( mam max zniżki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam przestałem brać "opcje" dodatkowe bo stwierdziłem że to nie ma sensu. Szyby? Każą płacić minimum 50-70 zł a za tyle to ja mam używaną przednią :decayed: Boczne chodzą po grosze więc jak dla mnie nie warto. AC przy moim aucie nie ma najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki Pepin bardzo za informację i za pamiec ;)

Slo - przykleliles ten znaczek audi na tylna klape? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki Pepin bardzo za informację i za pamiec ;)

Slo - przykleliles ten znaczek audi na tylna klape? ;)

nie, leży. Ale znalazłem czarny za 50zl na allegro i się zastanawiam czy srebrnego nie opylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha rozumiem - myslalem, ze przykleiles juz - chcialem spytac na co to przymocowac bo nie wiem :P:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w takim razie bede szukał dalej, chociaż przez rankomat przekierowało mnie do proamy i to była najtańsza opcja a dzisjaj byłem w aganta proamy i cena poszła o 200 w góre:facepalm: ale za to w axie wyszło taniej, jeszcze sie przejdę do cuk'a osobiście mam jeszcze miesiąc czasu i zobaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przestałem brać "opcje" dodatkowe bo stwierdziłem że to nie ma sensu. Szyby? Każą płacić minimum 50-70 zł a za tyle to ja mam używaną przednią :decayed: Boczne chodzą po grosze więc jak dla mnie nie warto. AC przy moim aucie nie ma najmniejszego sensu.

1. Szybę może i masz .. a gdzie montaż?

2. Jak chcesz zrobić mod na czujnik deszczu/zmierzchu w B7 - to idealna sprawa ;)

3. To jest ubezpieczenina kwotę ... więc w razie co mozesz 10x wymeinić szyby w roku o ile się w kwocie mieścisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry. Szukam taniego oc. Bo spr na rankomacie i cuku i bylem u agenta z proamy i axa i zakazdym razem wychodzi inaczej i juz zglupialem :-/

dzwon na ul. murawa centrum ubezpieczeń ( do wyboru chyba ze 12 firm ubezpieczeniowych ) - tel - 61 825 90 95. czynne od 9-18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przestałem brać "opcje" dodatkowe bo stwierdziłem że to nie ma sensu. Szyby? Każą płacić minimum 50-70 zł a za tyle to ja mam używaną przednią :decayed: Boczne chodzą po grosze więc jak dla mnie nie warto. AC przy moim aucie nie ma najmniejszego sensu.

1. Szybę może i masz .. a gdzie montaż?

2. Jak chcesz zrobić mod na czujnik deszczu/zmierzchu w B7 - to idealna sprawa ;)

3. To jest ubezpieczenina kwotę ... więc w razie co mozesz 10x wymeinić szyby w roku o ile się w kwocie mieścisz.

Montaż to nie problem. Już to robiłem z kumplem w jego Hondzie. Ale fakt, jak ktoś ma szybę która kosztuje 2k to już można się zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja ubezpieczałem u znajomego agenta

Patrycjusz Nogaj 517 613 217 kontakt codziennie od 8 do 21. Mają biuro na gronowej w wydziale komunikacji ale także przyjmuje w domu prywatnie.

mail [email protected]

MTU Poznań | Ubezpieczenia MTU i usługi finansowe w Poznaniu

Strona główna

a tak przy okazji jak to jest z ubezpieczeniem po swapie?? bo np 2.7 bi turbo nie było w b6 nie? a jednak ludzie jeżdżą takimi autami:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak w RNS-e wpisać trasę do miejsca z drugiej płyty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s'a nie ma to cisza jak makiem zasiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, a w jakich okolicznościach łapie tryb awaryjny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najczęstszy przypadek to geometria w turbinie, wiadomo.. może też być rozjebany N75 jak w moim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...