Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no bo miałem dobre niemieckie auto :D

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wróciłem do domu i mi czujniki z tyłu przestały działać , zestresowałem się że mi znowu ukradli ale na szczęście w zderzaku są więc pewno coś z kabelkami , muszę Vaga podpiąć jutro

Opublikowano

bez waga tez sprawdzisz, jak przystawisz ucho one tak delikatnie tykaja, jak wszystkie tykaja uwalilo czujnik... :wink:

Opublikowano

a jak nie tykają to pewnie człowiek stracił słuch:wink:

Opublikowano

@Szymanek, wkład lusterka z Intercarsu działa jakieś niecałe 50PLN kosztował - bo chyba coś Ty pytałeś kiedyś o taki wkład.

A teraz mogę potwierdzić, ze poza ceną - to działa :)

Opublikowano

Ja też pytałem :) do B5 jak już pisałem komplecik 57 zł - trzeba zakupić :decayed:

Opublikowano

Bartek... Dolozenie tempomatu w b7 jest tak jak w opisie z b6?

Opublikowano
Ja też pytałem :) do B5 jak już pisałem komplecik 57 zł - trzeba zakupić :decayed:

a to moze ja "pomięszłęm" kto pytał ...

ale 57PLN za 2 sztuki grzanych asferycznych ?

Opublikowano

Do mojej B5:

Lewe asferyczne niebieskie podgrzewane - 36 zł

Prawe niebieski podgrzewane wypukłe małe - 27 zł

wg. katalogu IC bez zniżek 63 zł - pomyliłem się troszkę

Pepin a ty masz jakieś zniżki nie?

Opublikowano

W IC tez mam rabat, tylko nie wiem ile :) trzeba by przeliczyc...

Opublikowano
Bartek... Dolozenie tempomatu w b7 jest tak jak w opisie z b6?

Tak - moduł kolumny już masz full więc wystarczy założyć manetkę, przekodować moduł kolumny i dać odpowiedni login w ECU silnika.

Opublikowano

To nie dla mnie. Ja mam tempomat. Dziekuje ;) a manetka do b7 taka jak z manuala w warsztacie?

Opublikowano
To nie dla mnie. Ja mam tempomat. Dziekuje ;) a manetka do b7 taka jak z manuala w warsztacie?

Manetka jest taka sama B6/B7. B7 ma inny moduł kolumny (końcówka Q lub R).

Opublikowano

Jaki ty kochany jestes :)

A tak z drugiej strony jestem teraz w pracy... i wlasnie wypisalem urlop na 28 marca.. wiec trzeba sie juz na bukowine wpisac :)

Opublikowano
@Szymanek, wkład lusterka z Intercarsu działa jakieś niecałe 50PLN kosztował - bo chyba coś Ty pytałeś kiedyś o taki wkład.

A teraz mogę potwierdzić, ze poza ceną - to działa :)

Tak pepin to ja pytalem o to lusterko. Dziękuję ci bardzo za informacje. Będę musiał chyba tez wymienić to jak by co bede wiedział do kogo sie zglosic:D

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Bry. Szukam taniego oc. Bo spr na rankomacie i cuku i bylem u agenta z proamy i axa i zakazdym razem wychodzi inaczej i juz zglupialem :-/

Opublikowano

I tak wychodzić będzie. Każdy ma inną marżę. Ja zawsze ceny sprawdzam po przez stronę danego ubezpieczyciela. Pośrednicy nie potrzebni. W tym roku płacę 399 zł za OC. Kiedyś w MTU miałem 400 (przy odnawianiu chcieli się odkuć i zaproponowali 1150 :facepalm:). Warto więc co roku zmieniać ubezpieczyciela.

Opublikowano
@Szymanek, wkład lusterka z Intercarsu działa jakieś niecałe 50PLN kosztował - bo chyba coś Ty pytałeś kiedyś o taki wkład.

A teraz mogę potwierdzić, ze poza ceną - to działa :)

Tak pepin to ja pytalem o to lusterko. Dziękuję ci bardzo za informacje. Będę musiał chyba tez wymienić to jak by co bede wiedział do kogo sie zglosic:D

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

sprawdziłęm fakturę, cena 41 PLN i czekałem 2 dni na asferyczne/dzielone

bez załamania było chyba z 10PLN taniej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.