Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam wszystkich .Panowie ja tez dziekuje za spota za***ista ekipa a i wielkie dzieki Bart-s:decayed:

NP :wink:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hehe spoko slo:-D

A tak poważnie panowie nie wie ktoś może o małym aucie do kupienia Corsa B bądź Seicento tak do 2500tys ?;)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

A i jeszcze jedno pytanie takie małe... jak auto ma instalacje gazowe ale nie ma na nią papierów można jakoś to załatwić żeby były papiery i normalnie wszystko?;)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

Papier potrzebujesz tylko na butle :wink: Jak dasz rade przeczytać, to znajdź wlepkę na butli gdzie była produkowana, legalizowana itp, napisz/zadzwoń do nich a oni przyślą Ci papier o legalizacji butli. Więcej nie potrzeba :wink:

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

chyba, że gaz wbity w dowód to 0 problemów, bo papiery w zasadzie nie potrzebne, tylko do przeglądu będą chcieli legalizacje butli :decayed:

Opublikowano

A jak nie będzie na butli tej informacji? Wiem od gościa że jeszcze dwa lata ma butla. Można do jakiegoś gościa co zakłada gaz podjechać i on tez mi zrobi by wszystko było legalne?;)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

Żaden obcy monter nie będzie brał na sobie odpowiedzialności. Jak nie będzie można stwierdzić do kiedy jest ważna butla, ani nie będzie możliwość ściągnąć od producenta legalizacji to na przeglądzie będziesz miał problemy :kwasny:

Opublikowano
:hi: Przechodziłem przez tę "przyjemność" wyrabiania dokumentów dot. butli LPG, z tym, że u mnie zwyczajnie się gdzieś zapodziały. Duplikaty wydaje terenowe TDT, transportowy dozór techniczny, w linku masz wszystko opisane: Transportowy Dozór Techniczny - Duplikaty poświadczeń zbiorników LPG BTW. skoro już o tej szemranej stronie mowa, to kupię koszta FV na ok. 10-11 tys. najlepiej usługa (branża do uzgodnienia), może też być mniejsza kwota, ew. produkt, może być w kilku FV, z terminem styczniowym. :wink:
Opublikowano
:hi: Przechodziłem przez tę "przyjemność" wyrabiania dokumentów dot. butli LPG, z tym, że u mnie zwyczajnie się gdzieś zapodziały. Duplikaty wydaje terenowe TDT, transportowy dozór techniczny, w linku masz wszystko opisane: Transportowy Dozór Techniczny - Duplikaty poświadczeń zbiorników LPG BTW. skoro już o tej szemranej stronie mowa, to kupię koszta FV na ok. 10-11 tys. najlepiej usługa (branża do uzgodnienia), może też być mniejsza kwota, ew. produkt, może być w kilku FV, z terminem styczniowym. :wink:

takie rzeczy tylko w erze ...

Opublikowano

bry... dopiero zawitalem do domu.

co do auto to nie jezdzic na econ. na zime klima nie uruchamia sie ponizej 4 stopni. ale za to zalacza sie grzalka w nagrzewnicy ( w moim przypadku i b6 pewnie tez ) i mega szybko sie przez to nagrzewa w kabinie. a na wolnych i tak wychlodzi wentylator nagrzewnicy silnik ( gdy temperatura spadnie ponizej 75 stopni slychac przekaznik jak zalacza sie wlasnie grzalka w nagrzewnicy ... dieselka trza butowac :)

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

scq - dawno Cie nie bylo :decayed:

Opublikowano

Cześć Marcin, człowiek zabiegany w pracy wiecznie, stąd ta absencja :wink: Karol jutro przekręcę tel.

Opublikowano

Ale dzisiaj cisza tutaj ... odwilż jakaś idzie czy co :) ?

Ktoś jeszcze się uczy w tym tygodniu ?

Opublikowano

Dobra wszystko wiem;)

Niestandardowy butówac ok ale nie jak zimny i nie rozgrzany;p

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

Karol, dzięki za kontakt do kolegi od miejscówek, nie pocieszył mnie niestety

Opublikowano
Ale dzisiaj cisza tutaj ... odwilż jakaś idzie czy co :) ?

Ktoś jeszcze się uczy w tym tygodniu ?

Ja ;)

Kończę projekt Manipulatora 3 osiowego

zaliczenie z teorii maszyn i mechanizmów

zaliczenie z projektowania mechatronicznego

zaliczenie z metod sztucznej intgeligencji w sterowaniu

i z czegoś jeszcze ;) i to wszystko na sobotę

ps ogarnia ktoś może inventora ?

Opublikowano
Karol, dzięki za kontakt do kolegi od miejscówek, nie pocieszył mnie niestety

u r welcome ... choć jak widzę kiepski rezultat :(

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ----------

Ale dzisiaj cisza tutaj ... odwilż jakaś idzie czy co :) ?

Ktoś jeszcze się uczy w tym tygodniu ?

Ja ;)

Kończę projekt Manipulatora 3 osiowego

zaliczenie z teorii maszyn i mechanizmów

zaliczenie z projektowania mechatronicznego

zaliczenie z metod sztucznej intgeligencji w sterowaniu

i z czegoś jeszcze ;) i to wszystko na sobotę

ps ogarnia ktoś może inventora ?

nie, a czy znasz niemiecki ?

PS.

ja bazy danych - może uda się OCP z Oracle skończyć ...

Opublikowano

niemiecki tyle o ile raczej na samochodowe potrzeby

bardziej english

Opublikowano

mój wentylator dzisiaj , przy -5, załączął się po ok 10 minutach od startu ;)

Opublikowano
Ale dzisiaj cisza tutaj ... odwilż jakaś idzie czy co :) ?

Ktoś jeszcze się uczy w tym tygodniu ?

Ja ;)

Kończę projekt Manipulatora 3 osiowego

zaliczenie z teorii maszyn i mechanizmów

zaliczenie z projektowania mechatronicznego

zaliczenie z metod sztucznej intgeligencji w sterowaniu

i z czegoś jeszcze ;) i to wszystko na sobotę

ps ogarnia ktoś może inventora ?

Szykuje nam się potencjalny robotyk/automatyk :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Nie śpisz jeszcze Tomaszu? :decayed:

Opublikowano
:hi:

Nie śpisz jeszcze Tomaszu? :decayed:

haha :)

---------- Post dopisany at 02:58 ---------- Poprzedni post napisany at 01:52 ----------

idę :) trzymajcie się

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.