Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wiem zle kliknelem hehe skasowalem posta bo wczesniej juz przeczytalem jutro jak bede mial chwile to zobacze jakie mam przetwornice czy wpasuja w oryg bix a jak beda te duze to uśmiechne sie do ciebie i bedziemy przerabiali bo mam lampy oryginalne bix do kupienia bez osprzetu ale wszystko zalezy czy mam te plaskie czy te wieksze

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzieki za link

Marcin fajnie wyszlo ale na lato trzeba zrobić jeszcze raz folia poleciała źle dociete wiadomo kto robił widać na fotach......

Opublikowano
no wiem zle kliknelem hehe skasowalem posta bo wczesniej juz przeczytalem jutro jak bede mial chwile to zobacze jakie mam przetwornice czy wpasuja w oryg bix a jak beda te duze to uśmiechne sie do ciebie i bedziemy przerabiali bo mam lampy oryginalne bix do kupienia bez osprzetu ale wszystko zalezy czy mam te plaskie czy te wieksze

pamiętaj tylko ze ori bix na standardowym projektorze świeci kiepsko warto wstawić projektory b8. w ori bix b6 da sie to zrobić bez rozklejania lamp.

Opublikowano

jaguś polecam na prawdę przeróbkę z soczewkami od b8, świecą o niebo lepiej, Grzesiu jeszcze raz dzięki za żarniki, świecą elegancko...nie wiem czy pamiętasz ja tam coś miałem z samopoziomem...dziś rano zrobiły ruch odpowiedni ale nie po włączeniu tylko po ruszeniu,co trzeba by tam zrobić?? MCE ma coś do tego??

Opublikowano
jaguś polecam na prawdę przeróbkę z soczewkami od b8, świecą o niebo lepiej, Grzesiu jeszcze raz dzięki za żarniki, świecą elegancko...nie wiem czy pamiętasz ja tam coś miałem z samopoziomem...dziś rano zrobiły ruch odpowiedni ale nie po włączeniu tylko po ruszeniu,co trzeba by tam zrobić?? MCE ma coś do tego??

Raczej sterownik autopoziomu (55).

Opublikowano

Gwerty a ile bedzie mnie kosztowala zmiana soczewek na te z b8?masz takie?ile czasu zajmuje taka robota bo mieszkam nie daleko a zastanawiam sie nad regenaracj bo znam HC mieszkam 5 km od niego ale jesli faktycznie jest duza roznica to bym zmienil soczewki

Opublikowano
Gwerty a ile bedzie mnie kosztowala zmiana soczewek na te z b8?masz takie?ile czasu zajmuje taka robota bo mieszkam nie daleko a zastanawiam sie nad regenaracj bo znam HC mieszkam 5 km od niego ale jesli faktycznie jest duza roznica to bym zmienil soczewki

nie napisałeś jakie masz lampy.

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

jaguś polecam na prawdę przeróbkę z soczewkami od b8, świecą o niebo lepiej, Grzesiu jeszcze raz dzięki za żarniki, świecą elegancko...nie wiem czy pamiętasz ja tam coś miałem z samopoziomem...dziś rano zrobiły ruch odpowiedni ale nie po włączeniu tylko po ruszeniu,co trzeba by tam zrobić?? MCE ma coś do tego??

Raczej sterownik autopoziomu (55).

ale działa za każdym razem czy sporadycznie. kiedyś wspominałeś ,ze nie możesz połączyć się ze sterownikiem może to w nim leży problem.

Opublikowano

ori bixy

Opublikowano

sporadycznie, i to jak zauważę, ja nie próbowałem się połączyć ze sterownikiem, czasem jest tak, że przy maksymalnie skręconych kołach przy manewrowaniu na fisie wyświetla się samopoziom:kwasny:

Opublikowano
ori bixy

to od reki moge wstawić projektory b8 z adapterami bez rozklejania.

a co do świecenia to popytaj na forum,

moim zdaniem nawet zregerenowane ori b6 swieca kiepsko.( wina kształtu odbłyśnika)

Opublikowano

Gwerty czy w polifcie da radę wyciągnąć lampy bez zdejmowania zderzaka? ( dwa torxy widać )

Kierunkowskaz mi nie działa a nie mam małych chińskich rączek i przy tych temperaturach nie mogę wyciąnąć żarówki , latem mi się kiedyś udało ale co mięsem narzucałem *%$ ;-)

Opublikowano

a ile taka przyjemnosc bedzie mnie kosztowac i ile czasu na to trzeba poswiecic?

Opublikowano
Gwerty czy w polifcie da radę wyciągnąć lampy bez zdejmowania zderzaka? ( dwa torxy widać )

Kierunkowskaz mi nie działa a nie mam małych chińskich rączek i przy tych temperaturach nie mogę wyciąnąć żarówki , latem mi się kiedyś udało ale co mięsem narzucałem *%$ ;-)

tak. trzeciego torxa masz za kierunkiem a przy chłodnicy jest mocowanie na wcisk.

Opublikowano
sporadycznie, i to jak zauważę, ja nie próbowałem się połączyć ze sterownikiem, czasem jest tak, że przy maksymalnie skręconych kołach przy manewrowaniu na fisie wyświetla się samopoziom:kwasny:

Zacznijmy od podłączenia się do samopoziomu i odczytu zapisanych błędów (może czujnik na wahaczu).

Opublikowano
Gwerty a ile bedzie mnie kosztowala zmiana soczewek na te z b8?masz takie?ile czasu zajmuje taka robota bo mieszkam nie daleko a zastanawiam sie nad regenaracj bo znam HC mieszkam 5 km od niego ale jesli faktycznie jest duza roznica to bym zmienil soczewki

Ja mam soczewkę od B8 i szczerze polecam, różnica jest kolosalna jak dla mnie. :wink:

Opublikowano
jaguś tak na marginesie Gwerty:wink:

Uwazaj bo Grzesiek na to jest uczulony :)

Opublikowano
sporadycznie, i to jak zauważę, ja nie próbowałem się połączyć ze sterownikiem, czasem jest tak, że przy maksymalnie skręconych kołach przy manewrowaniu na fisie wyświetla się samopoziom:kwasny:

Też miałem komunikat na fisie. Czujnik był źle założony. Na początku sprawdź vagiem jaki błąd się pojawia.

Opublikowano

hehe Grzesiu nie jest jak klawiatura:grin:

Opublikowano
jaguś tak na marginesie Gwerty:wink:

Uwazaj bo Grzesiek na to jest uczulony :)

wiesz coś o tym:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.