Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie i z tym rozpinaniem górnych wahaczy nie jest tak łatwo jeśli nikt wcześniej tego nie robił. Te śruby potrafią naprawdę bardzo mocno się zapiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Madbar, ale wypatrzył :decayed: Slo ja mialem jechac ale jak sprawdzilem termin to zrezygnowalem

no termin dość niefortunny, ale jajka i tak się wpieprza w niedziele rano ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madbar, ale wypatrzył :decayed:

Zaraz tam wypatrzył. d*pa Ci prawie na drogę wystawała, jak spod 22 wyjeżdżałem, a felunek po oczach dawał, to ślepy by zauważył...:grin:

---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

ale po co ze zwrotnicą ... odpinasz górne wahacze tylko i wychodzi - mi zajęło to myślę że z 5h obie strony - ale to np ściągacze źle założone i mi klucz nie obracał się i rozkręcić i jeszcze raz albo i ładnie wszytko czyściłem i smarowałem jak dla siebie , a nie dla klienta serwisu ;)

tzn masz na myśli odpięcie wahaczy od górnej płyty kolumny McPhersona?? Znaczy zostawić wahacze w zwrotnicy a wyciągnąc samego McPhersona bez nich.... :eusathink:. Teoretycznie się da, tylko pytanie jest, czy później przy montażu z powrotem da się tam wcisnąć klucz dynamometryczny, żeby śrubę dokręcić z odpowiednim momentem i na dodatek, czy da się to zrobić z zawieszeniem w pozycji normalnej tzn z opuszczonym autem i podpartą zawiechą, coby nie uszkodzić tulei metalowo-gumowych w górnych wahaczach... Normalnie skręcasz wahacze na stole do płyty pod odpowiednimi kątami. Nie wątpię, że w fabryce, czy w serwisie mają nawet do tego odpowiedni uchwyt, żeby katy były zachowane..... A to że jak robisz dla siebie, to wiadomo, że trwa dłużej. Jak pierwszy raz zmieniałem z przodu hamulce z tarczami, to też było po trzy godziny na stronę, bo się bawiłem i czyściłem wszystko niemal do błysku.... A propos wydłubywania razem ze zwrotnicą, to byłby jeszcze ten plus, że od razu zmieniłbym tą śrubę od wahaczy w zwrotnicy, bo niedalekiej przyszłości i tak czeka mnie pewnie zmiana wahaczy( całego kompletu), więc wtedy miałbym przynajmniej tę atrakcję z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry, panowie jakie są objawy kończącego sie dwumasu? Bo u mnie pojawiają sie coraz czesciej dziwne wibracje przynoszące sie na budę zdaża sie to sporadycznie po ostrym ruszeniu i przeciagnieciu na 1 i 2 lecz przechodzi samo po paru min, nie wiem co o tym myśleć czy to wina wlasnie sprzęgła czy coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebny spec od lapków w Poznaniu sprawdzony nie koniecznie tani ma być fachowo i solidnie i w miarę szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebny spec od lapków w Poznaniu sprawdzony nie koniecznie tani ma być fachowo i solidnie i w miarę szybko

kupić, sprzedać, naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebny spec od lapków w Poznaniu sprawdzony nie koniecznie tani ma być fachowo i solidnie i w miarę szybko

kupić, sprzedać, naprawić ?

Karol, popatrz na mojego ostatniego posta i odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebny spec od lapków w Poznaniu sprawdzony nie koniecznie tani ma być fachowo i solidnie i w miarę szybko

Serwis komputerowy, naprawa laptopów, notebooków, monitorów, drukarek. | J-COM Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździł ktoś Avensis 2.0 D4D? Jak to się spisuje? :decayed: Chodzi mi o tego po 2003 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec ma, ale z 2002. Sam silnik bardzo przyjemny, żwawy i oszczędny. Sama Toyota, jak to Japończyk. Dziwne rozwiązania, blacha cienka i c**jawa tapicerka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie możesz powiedzieć? Znajomy sprzedaje pewne autko i niestety A4 pewno sprz.... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...