Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie i z tym rozpinaniem górnych wahaczy nie jest tak łatwo jeśli nikt wcześniej tego nie robił. Te śruby potrafią naprawdę bardzo mocno się zapiec.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Madbar, ale wypatrzył :decayed: Slo ja mialem jechac ale jak sprawdzilem termin to zrezygnowalem

no termin dość niefortunny, ale jajka i tak się wpieprza w niedziele rano ;D

Opublikowano
Madbar, ale wypatrzył :decayed:

Zaraz tam wypatrzył. d*pa Ci prawie na drogę wystawała, jak spod 22 wyjeżdżałem, a felunek po oczach dawał, to ślepy by zauważył...:grin:

---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

ale po co ze zwrotnicą ... odpinasz górne wahacze tylko i wychodzi - mi zajęło to myślę że z 5h obie strony - ale to np ściągacze źle założone i mi klucz nie obracał się i rozkręcić i jeszcze raz albo i ładnie wszytko czyściłem i smarowałem jak dla siebie , a nie dla klienta serwisu ;)

tzn masz na myśli odpięcie wahaczy od górnej płyty kolumny McPhersona?? Znaczy zostawić wahacze w zwrotnicy a wyciągnąc samego McPhersona bez nich.... :eusathink:. Teoretycznie się da, tylko pytanie jest, czy później przy montażu z powrotem da się tam wcisnąć klucz dynamometryczny, żeby śrubę dokręcić z odpowiednim momentem i na dodatek, czy da się to zrobić z zawieszeniem w pozycji normalnej tzn z opuszczonym autem i podpartą zawiechą, coby nie uszkodzić tulei metalowo-gumowych w górnych wahaczach... Normalnie skręcasz wahacze na stole do płyty pod odpowiednimi kątami. Nie wątpię, że w fabryce, czy w serwisie mają nawet do tego odpowiedni uchwyt, żeby katy były zachowane..... A to że jak robisz dla siebie, to wiadomo, że trwa dłużej. Jak pierwszy raz zmieniałem z przodu hamulce z tarczami, to też było po trzy godziny na stronę, bo się bawiłem i czyściłem wszystko niemal do błysku.... A propos wydłubywania razem ze zwrotnicą, to byłby jeszcze ten plus, że od razu zmieniłbym tą śrubę od wahaczy w zwrotnicy, bo niedalekiej przyszłości i tak czeka mnie pewnie zmiana wahaczy( całego kompletu), więc wtedy miałbym przynajmniej tę atrakcję z głowy.

Opublikowano

Bry, panowie jakie są objawy kończącego sie dwumasu? Bo u mnie pojawiają sie coraz czesciej dziwne wibracje przynoszące sie na budę zdaża sie to sporadycznie po ostrym ruszeniu i przeciagnieciu na 1 i 2 lecz przechodzi samo po paru min, nie wiem co o tym myśleć czy to wina wlasnie sprzęgła czy coś innego

Opublikowano

Panowie potrzebny spec od lapków w Poznaniu sprawdzony nie koniecznie tani ma być fachowo i solidnie i w miarę szybko

Opublikowano

Zagadaj z Nike21

Opublikowano
Panowie potrzebny spec od lapków w Poznaniu sprawdzony nie koniecznie tani ma być fachowo i solidnie i w miarę szybko

kupić, sprzedać, naprawić ?

Opublikowano

Hello... ludziska ;)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Panowie potrzebny spec od lapków w Poznaniu sprawdzony nie koniecznie tani ma być fachowo i solidnie i w miarę szybko

kupić, sprzedać, naprawić ?

Karol, popatrz na mojego ostatniego posta i odpowiedz.

Opublikowano

witam :)

Opublikowano

Witam.

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Jeździł ktoś Avensis 2.0 D4D? Jak to się spisuje? :decayed: Chodzi mi o tego po 2003 roku.

Opublikowano

Ojciec ma, ale z 2002. Sam silnik bardzo przyjemny, żwawy i oszczędny. Sama Toyota, jak to Japończyk. Dziwne rozwiązania, blacha cienka i c**jawa tapicerka :decayed:

Opublikowano

Z 2002 to ta pierwsza Avensis chyba?

Opublikowano
:hi: fajne auto ta avensis.... latalem troche taka ogolnie ... nie moge tego tutaj powiedziec ale polecam :decayed:
Opublikowano

Czego nie możesz powiedzieć? Znajomy sprzedaje pewne autko i niestety A4 pewno sprz.... :whistling:

Opublikowano

Tak, ten pierwszy model ale po lifcie.

Opublikowano

no na forum audi chwalic toyote? :decayed: wybaczcie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.