Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy te żarniki to już do piachu ?

Ja na spot chętnie .. w Pobierowie ;)

Czy ktoś wie jak ściągnąć listwę chromową z drzwi, tą która jest na dole szyby?

Hej a Ty kiedy w Pobierowie ja mam urlop od 03,07 i też chyba wylądujemy tam :wink:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:hi:https://m.facebook.com/bjakbojler jak by ktoś mógł dać lajka to z góry dziękuję ;)

Wysłane z mojego LG-P710

Opublikowano

Czy te żarniki to już do piachu ?

Ja na spot chętnie .. w Pobierowie ;)

Czy ktoś wie jak ściągnąć listwę chromową z drzwi, tą która jest na dole szyby?

Hej a Ty kiedy w Pobierowie ja mam urlop od 03,07 i też chyba wylądujemy tam :wink:

Jutro ... a urlopu to nie mam w tym roku chyba .. znaczy mam jeszcze zaległy ..

ale chyba w tym roku nie będzie - zwłaszcza jak znajdę ekipe do remontu .. to szlag trafi urlopowy budżet ;)

Opublikowano

Ja w zeszłym roku byłem w Pobierowie. Możecie podjechać za tydzień w weekend 12-14 do Skorzęcina na rajd Truskawisko.

Auta w sobotę po 18 nad jeziorem będą prezentowane.

Może jak się uda to ode mnie będzie załoga Dacia 1300.

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Hejka.

Znacie jakąś firmę w poznaniu gdzie mogę wypożyczyć busa 8 osobowego na 2 tygodniowy wyjazd zagraniczny??

Opublikowano

Napisz do niestandardowego.

Opublikowano

witam

Ma ktoś na zbyciu naklejki klubowe chętnie odkupie jak co to pw

Opublikowano

Bieniek, co potrzeba?

Opublikowano

Cześć panowie, mam pytanko..
Nie macie pożyczyć przednich lamp do mojej siwej sardynki bo z lampą z anglika nie chcą mi podbić przeglądu.??? Potrzebuje je na sam przegląd, max 1h
Może ktoś ma jakiś zapas gdzieś w piwnicy czy coś?

Stawiam piwo ew sprawa do dogadania

Opublikowano

Nawet gdybym mial i tak bym nie pozyczyl :) lamp nie kupisz a kierowcow bedziesz oslepial....

Opublikowano

a to nie działa na zasadzie że chodzi o samo oświetlenie pobocza przez prawą lampę bo regulacja przekładką jest w sensie z anglika na EU ale tyczy się chyba tylko kąta padania światła w płaszczyźnie góra/dół. Więc raczej świeci nie oślepiając, od 5 lat w kraju auto a pierwszy raz doczepili się lampy.



EDIT: Sytuacja ogarnięta.

Edytowane przez PiotrasPoznań

Opublikowano

pamiętam, że ja kiedyś kupiłem lampy od anglika to można było przełożyć te przesłonki i było jak europa

Opublikowano

Cześć :hi: chyba już z rpk tu nie zaglądałem.

Pytankosiadł mi mechanizm wycieraczek przednich i tylnych, słyszałem że mozna je smemu wyczyścić, nasmarować i chodzą jak nówki, ale czy to już ktoś od nas robił? A może ma ktoś do "opylenia" ta silniczki?

Pozdrawiam

Opublikowano

o cześć Kuba :)

Opublikowano

Z tyłem gorzej bo tam ukręca się rurka spryskiwacza w ośce i zalewa mechanizm - jest zestaw naprawczy , przód da się rozebrać nic trudnego raczej , albo do wymiany. Za mechanizm nowy do B5 płaciłem coś koło 60 zł ale u mnie gdy zablokowała się ośka , siła silnika złamała cały mechanizm a on przetrwał ;)

Edytowane przez Banan

Opublikowano

Cześć Tomek ;) , dzięki Michał rozejrzę się po sklepach

Opublikowano

Jaaa Cie.... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.