Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Wolę pojechać autem, niż busem. Ale to jak będzie w końcu wszystko tiptop w aucie.

Na spociku będziemy.

btw, mam nowy telefon :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Wolę pojechać autem, niż busem. Ale to jak będzie w końcu wszystko tiptop w aucie.

Na spociku będziemy.

btw, mam nowy telefon :decayed:

ale to będzie autokar ...będą jaja dalej wpisujcie się ... :naughty:

ja też mam nowy telefon od wczoraj :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, jaki toż model?

Ja mam SE C902 - super zabawka :>

no fajny ten SE C902 ....

ja zaś mam Motkę V9 bo idealnie współgra z BT AUDI .... i poza baterią jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec chciał wziąć V9kę, ale go trochę gościu od telefonów trwałością postraszył i bierze Samsunga F480.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec chciał wziąć V9kę, ale go trochę gościu od telefonów trwałością postraszył i bierze Samsunga F480.

a co są nietrwałe ??

moja V547 działa do dzisiaj i użytkownik tego telefonu bardzo jest zadowolony ... czy chdzi tylko o ten mode V9??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o serię V, ja mówiłem że to wszystko zależy od użytkowania telefonu, jeżeli ktoś nosi go w kieszeni od koszuli, albo w torbie, to nie ma problemu z trwałością. Ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o serię V, ja mówiłem że to wszystko zależy od użytkowania telefonu, jeżeli ktoś nosi go w kieszeni od koszuli, albo w torbie, to nie ma problemu z trwałością. Ale cóż...

no ja raczej telefon noszę w vezpiecznym dla niego miejscu i nie wyjmuje go w aucie bo łaczę się przez BT ...więc chyba będzie ok :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem odpowiedz ceny czesci rozrzadu od kolegi TOM77... jak dolicze filtr odmy i termostat z ASO i olej od kolegi dzika i odpale kumplowi za robote to sie zamkne w 2000zl :kwasny:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 18:32_________________________________________________a jak myslicie przeplacac za filtry KNECHT czy zostac przy MANN?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak myslicie przeplacac za filtry KNECHT czy zostac przy MANN?? :mysli:

a ile zaoszczedzisz 50zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba... :>[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 19:03_________________________________________________ale jakby nie patrzec 30 zl to ponad 10 piw :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba... :>[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 19:03_________________________________________________ale jakby nie patrzec 30 zl to ponad 10 piw :mysli:

albo jaboli tyle, ze objetosc 2 x wieksza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos nie jestem smakoszem tanich win ale piwa owszem :decayed:

ja jednak wole miec dobre filtry :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Knecht to taka wielka roznica w stosunku do Mann?? i tak chyba wezme Knecht ale tak z ciekawosci pytam kolege z wiekszym doswiadczeniem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem odpowiedz ceny czesci rozrzadu od kolegi TOM77... jak dolicze filtr odmy i termostat z ASO i olej od kolegi dzika i odpale kumplowi za robote to sie zamkne w 2000zl :kwasny:

Chyba coś za tanio ten rozrząd do tego AKN :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Knecht to taka wielka roznica w stosunku do Mann?? i tak chyba wezme Knecht ale tak z ciekawosci pytam kolege z wiekszym doswiadczeniem... :)

zawsze bralem mann, ale od jakiegos czasu przerzucilem sie na knechta, i tak juz zostalo[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 20:51_________________________________________________

wlasnie dostalem odpowiedz ceny czesci rozrzadu od kolegi TOM77... jak dolicze filtr odmy i termostat z ASO i olej od kolegi dzika i odpale kumplowi za robote to sie zamkne w 2000zl :kwasny:

Chyba coś za tanio ten rozrząd do tego AKN :mysli:

bo kolega nike21 zbiera na piwo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem odpowiedz ceny czesci rozrzadu od kolegi TOM77... jak dolicze filtr odmy i termostat z ASO i olej od kolegi dzika i odpale kumplowi za robote to sie zamkne w 2000zl :kwasny:

Chyba coś za tanio ten rozrząd do tego AKN :mysli:

po podliczeniu cen czesci przeslanych przez kolege TOM77 wyszlo ok 1600zl. Paski Gates, rolki INA, pompa wody SKF, filtry liczylem MANN ale cena j.w. wyjdzie wieksza o 50zl. do tego olej od dzika 155zl + ok 100 za ori termostat... nie wiem ile w ASO filtr odmy bedzie kosztowal... :mysli: a kumpel mi zrobi rozrzad za 100-200zl :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...