Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] black Q!


puertoss

Rekomendowane odpowiedzi

chodziło mnie o story porównujące przed jak i po :wink4: ale widze watek juz zmodyfikowany :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mnie o story porównujące przed jak i po :wink4: ale widze watek juz zmodyfikowany :good:

jesli o to chodzi... to jak najbardziej porawiony :good:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 17:05_________________________________________________no i laweciarz zrobił robote ;( yebany :angry:

rysd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej... mrogal pokierował co i jak bo to obok jego roboty a poza tym to przerabiał.... :gwizdanie: teraz czekanie na rzeczoznawce i bedzie widać co dalej :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mnie o story porównujące przed jak i po :wink4: ale widze watek juz zmodyfikowany :good:

jesli o to chodzi... to jak najbardziej porawiony :good:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 17:05_________________________________________________no i laweciarz zrobił robote ;( yebany :angry:

rysd.jpg a jebaka j**any nie szczymal i lato zalozyl :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakże jak już były obute to dlaczego by ich nie założyć :naughty:

I tak tera będziesz stał u blacharza do sierpnia :tongue4::decayed: współczuję :friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że szybko to zrobią.... poszycie drzwi do wymiany + lakierowanie 4 elementów.... :confused4: ale na pocieszenie jest to!!!!!!!!! (jakoś kalkulatora ale REAL!!!!!)

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

dupae.jpg[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 18:47__________________________________________________Solar_ wrzucaj resztę z aparata!!!!!!! :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszy oko :evil: juz dziś miałem gościa co mnie zaczepił i pytał skąd takie coś mam :polew: :polew: :polew: :polew:

dsc05882g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszy oko :evil: juz dziś miałem gościa co mnie zaczepił i pytał skąd takie coś mam :polew: :polew: :polew: :polew:

dsc05882g.jpg

co Ty to pertolisz? :mysli::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: :evil: zatkało mnie jak zadał to pytanie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 10:44_________________________________________________drzwiczki już są można sie bawić w artyste na starych :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j**ane wandale tak im sie dope spodobalo ze postanowili sie podpisac :wallbash: :wallbash:

zdjcie053x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> :> :> :> :>[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 20:11_________________________________________________i to do tego kluczem nie szło to za śrubokręt się złapali :zyzol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załamka jak ktoś ma a oni nie to trzeba zniszczyć :decayed: .......... połamałbym takich tylko niech mi sie okazja trafi :polew: ja bym znaczek zawijał hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załamka jak ktoś ma a oni nie to trzeba zniszczyć .......... połamałbym takich tylko niech mi sie okazja trafi

:polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to wymyślił?

Solariusz :przebiegly: ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...