Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie :)

Musisz obejrzec caly 3ci sezon Losta zeby go ocenic... Pierwsze odcinki zawsze nie sa najlepsze, dopiero w trakcie akcja sie rozkreca. Z Invasion tez bylo tak samo, poczatek byl taki sobie, ale dopiero po 10tym odcinku naprawde akcja zaczela sie fajnie rozwijac i milo wspominam ten serial. Szkoda, ze amerykancy go udupili.

Opublikowano

:shocked: ja znam tylko Klossa, Czterech pancernych, alternatywy i 'stawiam na Tolka Banana'

:D

Do tej listy jeszcze Zmienników, a reszta w TV to strata czasu jaki można przeznaczyć na forum :D

Opublikowano

Nie ma to jak klasyka ---> Miasteczko Twin Peaks.. :)

Opublikowano

reszta w TV to strata czasu jaki można przeznaczyć na forum :D

dalatego ogladam tylko 1 :naughty:

Opublikowano

To obejrzyj bo pomimo ze trwa ok 4,5h to jest fajny.

Co do amerykańców to oni udupiają większość fajnych seriali, tzn te które podobają się reszcie świata. Np. Jericho skasowali bo przecież w USA nie może zdarzyć się taka sytuacja.

Zapomniałem napisać że moim Nr. 1 od kilku tygodni jest Californication z Duchovnym w roli głównej, serial raczej dla dorosłych, dużo scen rozbieranych ale teksty lecące w nim są super

Opublikowano

Moimi typami są CSI i to wszystkie miasta. W innym klimacie utrzymany serial, ktory moim zdaniem rewelacja to "Chirurdzy", a w oryginale "Grey's Anatomy".

Opublikowano

Najlepszy serial to Kompania Braci :th: :th: :th: ale doceniam inne gatunki filmoteki :naughty:

Opublikowano

,,Zmiennicy'' :> i ostatnio ,,Odwróceni'' szkoda ze sie skończyli :thumbdown:

Opublikowano

ja stawiam na komedie : przyjaciele, frasier, wszyscy kochają raymonda, on, ona i dzieciaki, wikarzyca, mała brytania czy kultowy latający cyrk monty pythona :thumbup:

Opublikowano

Ja tam stawiam na bajki "Włatcy móch" sa najlepsi!!! :polew:

Opublikowano

A dlaczego nikt nie wspomniał "Mody na sukces" - nie mówcie, że nie oglądacie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

,,Zmiennicy'' :> i ostatnio ,,Odwróceni'' szkoda ze sie skończyli :thumbdown:

+jeszcze "oficer", "oficerowie"

a teraz ma byc jakiś nowy chyba na polsacie w czwartki nie pamietam tytułu[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2007, 19:54 _________________________________________________

A dlaczego nikt nie wspomniał "Mody na sukces" - nie mówcie, że nie oglądacie :polew: :polew: :polew:

bo nikt nie chce wchodzić w "tysiące" (odcinków) ;)

Opublikowano

Jak juz mowa o wszystkich serialach. To oczywiscie South Park! :thumbup: a z Polskich to ostatnio spodobala mi sie "Ekipa" bardzo fajnie jest zrobiona.. :)

Opublikowano

Oficer i Oficerowie - polecam rowniez. Ekipe tez obejrzalem zupelnie przez przypadek i moze byc ciekawa...

Opublikowano

No a Magda M. zawsze ogladalem jak wracalem ze spotu :decayed:

Wlasnie ogladam Skazanego 3 serie :hi:

Opublikowano

Olej tego Prizon Brejka, bo to łajno, wez sie za porzadne seriale, o ktorych pisalismy wczesniej :)

Opublikowano

dla mnie HEROS rulez :th:

Jericho, Treshold, Prison Break OK.

nie ogladalem jeszcze LOST :embarrassed: ale 3 sezony mam pod reka, RZYM tez jeszcze nie widzialem..malo czasu na wszytko

a nikt nie ogladal The Sopranos :mysli:

Opublikowano

oj zapomnialem o najlepszym serialu w ogole: The Simpsons :thumbup: tego nic nie pobije :kox:

Opublikowano
  • Autor

Po obejrzeniu prison break s03e01 stwierdzam, ze zapowiada się ciekawie.

W sumie to film z taka obsadą nie moze się znudzic.

Opublikowano

Żółwiu, The Rome podobno bdb, sam nie mam czasu tego wszystkiego ogladac...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.