Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co oglądać po Breaking Bad ?

Opublikowano

Skąd Wy tyle czasu bierzecie na seriale :kox:

Wczoraj luknąłem pierwszy odcinek 7ej i ponoć ostatniej serii Californication. Czyżby Hank spoważniał ??:shock3: żadnej dobrej du..y nie było :decayed: Spoko zobaczymy co będzie w następnych odcinkach. A Runkle heh ... :polew:

Opublikowano
Co oglądać po Breaking Bad ?

Mnie po BB do gustu przypadł Homeland .

aha no i obecnie True Detective .

Opublikowano

Ja odpuściłem w połowie 3 sezonu, przekombinowali.

Opublikowano

zaczyna mnie wqrw z lekka lapac

od tego House of cards oderwac sie nie mozna

"oj pozniej sie ogole... "

"oj dobra, jeszcze jeden, nic sie nie stanie..."

ciezko przestac

10 za mna, zaraz koniec sezonu nr 1

super sie oglada :kox:

Opublikowano

Na szczęście jest już drugi jeszcze lepszy :wink:

Jak ktoś lubi psycholi i trochę krwi to polecam Those who kill :naughty:

Opublikowano

Kontra: Operacja Świt .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

skończyłem House of Cards

jeśli ktoś się zastanawia - mogę tylko polecić

rewelacja !!!

Opublikowano

6-sty odcinek House of Cards, ale szczerze myślałem że będzie lepszy, na razie d*py nie urywa....

Opublikowano
Co oglądać po Breaking Bad ?

walnąłem 5 sezonów w dwa tygodnie - aż szkoda że nie ma więcej :kwasny:

Opublikowano
Mnie teraz wciagnał "spartacus" po nim bedzie "Gra i Tron"

Spartacus bardzo dobry, ale tylko pierwszy sezon i jego prequel. Gra o Tron super. Nie lubię takich klimatów zwykle, nigdy nie dałem rady obejrzeć np. Władcy Pierścieni itp., Ale Gra o Tron to zupełnie inna liga. Przeczytałem nawet wszystkie tomy książki. :wink:

Dodatkowo ostatnio Detektyw był niezły, choć dla większości będzie pewnie ciężki.

Jesli chodzi o sparatacusa to popieram Cie na 100 bo z kolejnym sezonem lipa :kwasny:

Opublikowano

Jesli ktoś nie widział polecam The Suits - świat prawników z kancelarii z Nowego Jorku, nakręcony z werwą i z jajem.

Opublikowano

Suits jest swietne :)

Ja zaczalem ogladac Shameless wersje US i fajnie sie oglada :)

Z nowych seriali Fargo zaczalem ogladac, dziwny, ale jakos klimatyczny serial :) Zobaczymy jak bedzie dalej

Opublikowano

Panowie gdzie można znaleźć drugi sezon wikingów?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Panowie oglądał ktoś serial Piętno gangu / Gang Related ??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Co oglądać po Breaking Bad ?

walnąłem 5 sezonów w dwa tygodnie - aż szkoda że nie ma więcej :kwasny:

ja wczoraj zaczalem sezon 2

no jakos tak doopy nie urywa, jak House of Cards

dam mu jeszcze chwile....

co to brak pilki noznej robi z czlowiekiem :decayed:

Opublikowano

A ja z seriali to: Sons of Anarchy, Gra o Tron , Vikings , jakoś tak sporadycznie Black Sails

Panowie gdzie można znaleźć drugi sezon wikingów?

polecam eKino :D wykupisz na 7 dni konto premium i po sprawie :) całe dwa sezony tak obejrzałem

Opublikowano
Co oglądać po Breaking Bad ?

walnąłem 5 sezonów w dwa tygodnie - aż szkoda że nie ma więcej :kwasny:

ja wczoraj zaczalem sezon 2

no jakos tak doopy nie urywa, jak House of Cards

dam mu jeszcze chwile....

co to brak pilki noznej robi z czlowiekiem :decayed:

Wg mnie też początek był słaby, ale jak się rozkręcił to rewelacja.

Opublikowano

Polecam Vikings. Fajny, "brudny" serial :naughty:

Opublikowano

ale ja to wiesz, lubię mój prysznic i to nie tylko od święta :decayed:

o co tam kaman w tym serialu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.