Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.


Remik-A4

Rekomendowane odpowiedzi

raczej w nastepnym tyg lub za 2 :cool1: bo czekam jeszcze na inne pierdoly :wink4:

ps. jestem w trakcie wynajecia domu :kox: lub wiekszego mieszkania... + tzw. codziennosc

wiec z czasem bywa roznie :confused4:

Wydech na razie tez poczeka ale Hamy zakladam natychmiast :kox: jak tylko przyjda sruby, dystanse i linki do zaciskow...

Jedna linke od S4 2010 juz mam ale druga Audi sprowadza z niemcowni bo byla tylko jedna w kraju :polew:

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 19:49_________________________________________________Za jakis czas bede robil na zamowienie " custom " cat-back

a seryjny uklad wydechowy pojdzie...

Wiec postanowilem postanowilem prysnac koncowki- lakier do kominkow :polew: bo ciekawilo mnie jak by wygladaly czarne :mysli:

no i sa :wink4: do czasu wymiany ukladu wydechowego :gwizdanie:

dsc00907aq.jpg

dsc00908r.jpg

13209438.jpg

dsc00913wt.jpg

clipboard01dh.jpg

43610401.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

85588077.th.jpg51265157.th.jpgdsc00915g.th.jpg

Fleja :decayed:

dsc00917h.th.jpgdsc00918qp.th.jpgdsc00920bs.th.jpgdsc00921s.th.jpg

juz niedlugo dostanie wieksze hamy od S4 :kox:

do tego nowe sruby Bimecc :good:

z przodu 35mm ( bo wejdzie jeszcze 8mm dystans Einbach :gwizdanie: )

tyl 25mm - oczywiscie sruby :naughty:

Mam nadzieje, ze w nastepnym miesiacu zaloze rowniez progi ABT :decayed: i bedzie odpowiedni " resorak " :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kominy troche za mocno wystają poza obrys zderzaka

nie da rady czegos z tym zrobic ?????

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to ci je..ie po zewnętrznej jak cholera, przecież one powinny być równo starte a nie na zewnątrz tak mocno a w środku normalnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaję, czy masz zrobioną zbieżność po Angielsku ?:P

:polew: :polew:

opona do wymiany ewidentnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to ci je..ie po zewnętrznej jak cholera, przecież one powinny być równo starte a nie na zewnątrz tak mocno a w środku normalnie....

Zbieznosc byla oczywiscie robiona ale czy dobrze to sie jutro okaze :wink4:

swoja droga chyba nikt :mysli: na forum nie ma/mial 19" 9.5J :shocked: na gumach 235/35/19 wiec nawet ciezko porownac...

ale jutro zobaczymy.

Mateusz, dzieki za info. :good:

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 23:02_________________________________________________

Czy mi się wydaję, czy masz zrobioną zbieżność po Angielsku ?:P

:polew: :polew:

opona do wymiany ewidentnie :gwizdanie:

oj chyba sie mylisz :gwizdanie:

Rzeczywiscie na fotach tych ostatnich widac, ze troche lyso :cool1:

ale tutaj foto robione w tym samym miejscu :cool1: i widac lepiej opone, ktora zdecydowanie jest ok :good:

wiec wczesniejsze foto to wina - swiatlo itp.

opony teraz maja jakies 6mm - 5mm :wink4:

:cool1: :cool1: :cool1:

dsc00935we.th.jpg

ps. tu jest w polowie watku montaz opon ( robiony ponad 5 miesiecy temu :gwizdanie:) - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12182.180

i opona wyglada dokladnie tak samo jak teraz :cool1::wink4:

choc i tak jutro sprawdze zbieznosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to chyba należysz do tych ludzi, co kupią łyse micheliny tylko dlatego, że to są micheliny a nie taniocha.... Nawet przy zakładaniu nie było tam za dużo bieżnika, a teraz to moim zdaniem jest wytarta na maksa ale nie wiem... Podjedź gdzieś i sprawdź zbieżność i będzie wszystko wiadomo... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to ci je..ie po zewnętrznej jak cholera, przecież one powinny być równo starte a nie na zewnątrz tak mocno a w środku normalnie....

Zbieznosc byla oczywiscie robiona ale czy dobrze to sie jutro okaze :wink4:

swoja droga chyba nikt :mysli: na forum nie ma/mial 19" 9.5J :shocked: na gumach 235/35/19 wiec nawet ciezko porownac...

ale jutro zobaczymy.

Mateusz, dzieki za info. :good:

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 23:02_________________________________________________

Czy mi się wydaję, czy masz zrobioną zbieżność po Angielsku ?:P

:polew: :polew:

opona do wymiany ewidentnie :gwizdanie:

oj chyba sie mylisz :gwizdanie:

Rzeczywiscie na fotach tych ostatnich widac, ze troche lyso :cool1:

ale tutaj foto robione w tym samym miejscu :cool1: i widac lepiej opone, ktora zdecydowanie jest ok :good:

wiec widocznie foto - swiatlo itp. opony teraz maja jakies 6mm - 5mm :wink4:

:cool1: :cool1: :cool1:

dsc00935we.th.jpg

ps. tu jest w polowie watku montaz opon ( robiony ponad 5 miesiecy temu :gwizdanie:) - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12182.180

i opona wyglada dokladnie tak samo jak teraz :cool1::wink4:

choc i tak jutro sprawdze zbieznosc.

ja mam 235/35R19 na 9` feldze :cool1: I wyglądają normalnie gumy :gwizdanie: Ale 2,5cm szerokości trochę jednak zmienia... Nie upieram się może wszystko jest git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to chyba należysz do tych ludzi, co kupią łyse micheliny tylko dlatego, że to są micheliny a nie taniocha.... Nawet przy zakładaniu nie było tam za dużo bieżnika, a teraz to moim zdaniem jest wytarta na maksa ale nie wiem... Podjedź gdzieś i sprawdź zbieżność i będzie wszystko wiadomo... :hi:

Mylisz sie i to bardzo !!! - bo oszczedny to zdecydowanie nie jestem pod kazdym wzgledem !!! - oszczedni ludzie zakupuja wlasnie tanioche czyli caly komplet x4 nowy w cenie 1szt. Michelina

Jak zakupilem opony mialy dokladnie 6.6/6.8/7mm :gwizdanie: sam widzialem na skali :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a Ty twierdzisz ze lyse :polew:

Opona jest naciagnieta i tak sie wydaje :tongue4: a nie wytarta :polew:

Michelin nowki kosztuja jakies 1200zl za sztuke :gwizdanie: wiec lepiej/ taniej uzywke kupic choc i tak nie jest tania - jakies 800zl szt. :gwizdanie:

ps. wlasnie z latarnia poszedlem sprawdzic i wyglada zdecydowanie ok :good: - oczywiscie jak na stretch :wink4:

tydzien temu bylem przymiezac hamulce i tez bylo ok.

ale zbieznosc i tak lepiej sprawdzic :naughty: wiec jutro jade na wulkanizacje.

[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 01:17_________________________________________________

ja mam 235/35R19 na 9` feldze :cool1: I wyglądają normalnie gumy :gwizdanie: Ale 2,5cm szerokości trochę jednak zmienia... Nie upieram się może wszystko jest git :good:

fajno, ze masz tez szerokie fele :kox::good: opona jest zdecydowanie ok :>

i popatrz jak zdjecie moze namieszac :naughty: dobrze, ze mialem jeszcze inne foty.[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 01:22_________________________________________________Michelin 235/35/19 PS2 N1- specjalnie na felgi od porsche

przez co sa idealne na " stretch " felga ET 38 i 9.5 J :cool1: i to jest max jaki mozna bezproblemowo zakladac i jezdzic choc by w 5 osob :>

odzadzam w PL z wiadomych wzgledow :gwizdanie:

87815983.jpg

71886953.jpg

28956254.jpg

dsc00912o.jpg

to jest tzw. setup Stagared :kox: ktory skutecznie :kox: poszerza auto.

Juz niedlugo przyjdzie tez 8mm dystans Einbach - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150549139499&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

bo zacisk S4 z przodu nie wejdzie :decayed: wiec przednie felgi wysuna sie :kox: jeszcze o 8mm :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 03:52_________________________________________________Zbieznosc sprawdzona :> i z tylem wszystko OK :tongue4:

oprocz jednej opony z przodu :decayed: ktora sie troche wytarla od wew. :cool1:

Mimo wszystko dobrze, ze sprawdzilem zbieznosc jeszcze raz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...